EA بازی زندگی می کنند 2020 رویداد: زنده اخبار و اطلاعیه ها

Electronic Arts میزبانی EA بازی زندگی می کنند 2020 رویداد به عنوان بخشی از تابستان بازی متحرک, جایی که آن را نشان می دهد تعدادی از بزرگترین بازی های آینده. Star Wars: اسکادران اعلام شد پیش از این رویداد هر چند ارائه شده بیشتر در فروشگاه برای بینندگان از آن است.

Apex افسانه زمان

گنجینه های از دست رفته مجموعه رویداد است که رهبری به فصل 5 Apex افسانه. با آن می آید مسلح و خطرناک تکامل یافته است که به ارمغان می آورد تعدادی از بهبود و اضافات. به عنوان با دیگر رویدادهای آن به ارمغان بیاورد جدید لوازم آرایشی و بهداشتی موارد و رها خواهد شد در ژوئن 23.

دو چیز اتفاق می افتد Apex افسانهعاقلانه این سقوط نیز هست. از جمله علاوه بر این از صلیب-بازی بازی. اما یک سوئیچ نسخه نیز خواهد بود انداختن.

Full Steam ahead

بعد از یک بخش در مورد سیمزآن اعلام شد که بازی های متعدد از جمله Titanfall 2می تواند به عنوان بخار بعد از این سال. این می آید پس از EA زودتر تصمیم به ارائه دسترسی به بازی های خود شیر پلت فرم های دیجیتال.

در آغوش اتفاقی در از دست رفته در تصادفی

در تاریک زمین به نام “تصادفی” بازیکنان را در نقش یک دختر کوچک که سفر با یک بازی دوستانه دوپا مرگ آنها به عنوان نبرد اتفاقی.

بازی گرافیکی و تلطیف می گیرد در یک کارتونی ویکتوریا جهان است. این بازی در حال آمدن است بعد از این سال.

بهره برداری از موشک در عرصه موشک

یک سوم شخص تیرانداز چند نفره موشک عرصه اتحاد بازیکنان با استفاده از آواتار به انفجار موشک در تعدادی از راه های بر روی کنسول های نسل فعلی در عرصه هرج و مرج. رنگارنگ و عجیب و غریب بازی پذیرای انفجار.

بازی به عنوان کهکشان بهترین خلبانان در جنگ ستارگان: اسکادران

یک کلیپ کوتاه از Star Wars: اسکادران به ما می دهد یک نگاه اجمالی از مواد منفجره اقدام در آینده جنگ ستارگان خلبانی بازی از EA. به نظر می رسد برای مهار دلتنگ تجربه جنگ ستارگان بازی های پرواز. این بازی دارای چند نفره آنلاین ورزشی, شخصیت های آشنا و ارائه می دهد صلیب-بازی در سبک بسیاری از عناوین EA.

یک Star Wars: اسکادران گیم پلی پیش نمایش نشان می دهد اکتان بالا اکشن و جنگ های هوایی و همچنین تعقیب شدید. بازیکن می تواند سفارشی کردن وسایل نقلیه و حمله به دیگران استراتژیک.

این بازی دارای حالت های متعدد از جمله کتک کاری در گوشهای حالت که همه نیاز به مانور تاکتیکی و ماهر خلبانی در میان بازیکنان.

Star Wars: اسکادران در حال آمدن است اکتبر 2 سال 2020 است.

EA Sports بازگشت

EA sports عناوین اخذ خواهد شد سالانه خود را منتشر. این شامل مطالب را در FIFA و Madden فرانچایز خواهد بود که با استفاده از به روز گرافیک بر روی کنسول های نسل بعدی این سقوط.

اسکیت چوب فرود

جدید اسکیت قسط در حال آمدن است. هیچ جزئیات شده اند آشکار اما مطمئنا رقابت با دیگر عناوین آینده در این نوع اسکیت بورد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>