EA می توانید بازی Madden تا 2026 پس از تجدید آن NFL مقابله

Madden NFL deal 2026

EA

Electronic Arts و لیگ ملی فوتبال توافق کرده اند که به گسترش همکاری خود را برای Madden NFL سری تا 2026. این بدان معناست که این دیوانه بازی ها از جمله زمان Madden NFL 20باقی خواهد ماند تنها سبک شبیه سازی بازی فوتبال با photorealism فعلی بازیکنان و تیم رسمی نام — تحریم توسط NFL.

همراه با توافق هر دو طرف گفتند که توسعه یک رابطه نزدیک با هدف ایجاد Madden بیشتر به زندگی واقعی. “این همکاری نیز تمرکز بر روی طراحی و تجسم و توسعه خلاقیت و نوآوری برای رشد و تعمیق جهان Madden NFL, تأثیر, چگونه آن را بازی می کند و احساس می کند و چگونه بازیکنان اتصال به دنیای فوتبال به عنوان آن اتفاق می افتد” گفت: Electronic Arts در آزادی مطبوعات.

EA نمی گویند چه که شامل دقیقا اما به عنوان NFLPA نیز یک حزب به مقابله با آن می تواند از این بازی ها بیشتر بازیکن و فن پسند. “ما باید یک چشم انداز مشترک برای گسترش fanbase فوتبال از طریق تعامل و ما هیجان زده به ادامه ما قوی و با همکاری EA Sports برای آوردن این به زندگی در بیشتر راه بیش از همیشه گفت:” NFLPA اجرایی مدیر DeMaurice اسمیت.

دیگر در بازی خود از سری Madden نمی خواهد باید در هر مسابقه برای سال آمده است. NFL به تازگی احیا شده و با همکاری 2K که تولید رسمی دیگر ورزشی عناوین, NBA, WWE و PGA Tour (و همچنین تولید NFL 2K حق رای دادن از سال 1999 تا 2004.). اما 2K حق ندارد به تولید بازی های شبیه سازی — آن را تنها می تواند به توسعه بازی به سبک و انواع دیگر از بازی های à la NBA 2K زمین بازی 2.

قدیمی توافق برنامه ریزی شده بود به پایان می رسد در سال 2022 اما بدیهی است که هر دو طرف تصمیم به جوهر یک معامله جدید هر چه زودتر به جای بعد. تمدید قرارداد رفت و به یک رای دیروز اما طرفین در حال حاضر موافقت کرده به نظر جلوتر از زمان یک سخنگو گفت: چند ضلعی. این قرارداد شامل یک ماده برای یک سال تمدید اما مالی و دیگر شرایط اعلام نشده است.

در این مقاله: NFL, Madden, Electronic Arts, ET, فوتبال, شبیه سازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>