EA اجازه می دهد تا ‘Madden NFL 21’ ایکس باکس سری X ارتقاء تا ‘NFL 22’ می رسد

'Madden NFL 21' on Xbox Series X

EA

زمانی که EA برای اولین بار معرفی گزینه ای برای ارتقا به نسخه ی Xbox One Madden NFL 21 به ایکس باکس سری X به صورت رایگان, آن را به بازیکنان داد تا مارس 31st, 2021 تصمیم گیری کند. که زمان زیادی نیست اگر شما مجموعه ای مرده در خرید سری X حق دور است ؟ شما نمی خواهد که به استرس بسیار زیادی برای رفتن به جلو ، EA بی سر و صدا به روز شده آن “سطح بعدی” صفحه تیزر به گسترش و ارتقاء دوره تا رسیدن Madden NFL 22. شما می توانید خرید ایکس باکس یکی از نسخه چند ماه پس از این واقعیت و هنوز هم برخی از زمان برای تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید مایکروسافت کنسول نسل بعدی.

سایت به روز شد “در اوایل این هفته” EA سخنگو گفت: چند ضلعی (از طریق عملیات ورزشی). ناشر در نظر گرفته شده بود به طور رسمی اعلام ارتقاء پسوند اما تحت فشار قرار دادند آن را به عنوان بخشی از تلاش ها به ویژه ضد نژادپرستی تظاهرات. EA تاخیر آن رویداد بازی و Madden NFL 21 مقدمه ژوئن 11th.

آن را خاص اگر PS4 خریداران دریافت خواهد شد مشابه PS5 ارتقا گزینه است.

وجود ندارد بسیار برای گفتن در مورد آنچه در این سال قسط Madden مستلزم اگر چه EA وعده داده است یک تجربه در کنسول های نسل بعدی است که “متمایز” از آنچه شما را با نسل فعلی سخت افزار. آن را امن فرض کنیم که به روز رسانی تصاویری خواهد بود بخشی از بسته — آن را فقط یک سوال که آیا EA خواهد شد استفاده از قدرت فوق العاده برای هوش مصنوعی و فیزیک و جنبه های دیگر که بیشتر به طور مستقیم بر گیم پلی.

در این مقاله: ea Electronic Arts Madden NFL 21, madden 21, بازی, بازی های ویدئویی, Xbox One, ایکس باکس سری X, EA Sports اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>