Dyson ساخته شده جدید ونتیلاتور برای درمان Covid-19 بيمار اما گفته شد که بریتانیا دیگر به آن نیاز دارد


Dyson said on Friday that the UK government had told the company that it no longer needed its new ventilator, the CoVent, to treat covid-19 patients.

Dyson روز جمعه گفت که دولت بریتانیا گفته بود این شرکت است که با آن دیگر نیاز های جدید آن ونتیلاتور های CoVent برای درمان covid-19 بيمار.
عکس: Karoly Arvai (خبرگزاری گتی ایماژ)

Dyson شده است یکی از بسیاری از تولید کنندگان سعی کرده اند که به کمک آدرس ونتیلاتور کمبود در انگلستان در طول covid-19 بیماری همه گیر. این شرکت بهتر شناخته شده برای آن خلاء و مو خشک کن ایجاد یک نمونه اولیه دستگاه تنفس مصنوعی از ابتدا در کمتر از دو هفته. با اینحال در حال حاضر دستگاه تنفس مصنوعی استفاده می شود نه در بیماران در انگلستان است.

تبلیغات

در روز جمعه Dyson گفت که دولت بریتانیا گفته بود این شرکت است که با آن دیگر نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی به نام CoVent, با توجه به انتخاب. این CoVent یک تخت خواب-نصب هواکش های قابل حمل است که همچنین می تواند اجرا بر روی باتری ایده آل است که در صورت استفاده در بیمارستان. دولت تا به حال در اصل قرار دستور موقت برای 10,000 CoVent هواکش با Dyson در شرایطی که دستگاه دریافت تصویب قانونی.

تبلیغات

دولت بریتانیا گفته است که نیازهای 18,000 هواکش برای مقابله با بحران. آن را در حال حاضر 10,800. هواکش استفاده می شود در موارد شدید از covid-19, این بیماری ناشی از رمان coronavirus هنگامی که بیماران مشکل در تنفس خود به خود. دستگاه های ارائه اکسیژن به ریه ها آسیب دیده توسط covid-19 و به آنها زمان برای بازیابی.

هر بار مالی, Dyson امیدوار به دریافت تصویب قانونی برای CoVent به سرعت اما تا به حال به طراحی مجدد دستگاه پس از مقامات تغییر مشخصات. گاردین گزارش داد که تصویب شد و انتظار می رود به گرفتن برخی از زمان و نیاز به هواکش بود که تا کنون ثابت پایین تر از حد انتظار است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع, به عنوان روز انگلستان بود 149,559 موارد covid-19 و 20,381 مرگ و میر.

در یک بیانیه James Dyson شرکت میلیاردر بنیانگذار گفت که هواکش شد “شکر خدا” لازم نیست. Dyson گفت: این شرکت تا به حال صرف حدود 25 میلیون دلار در CoVent پروژه, اما نمی خواهد برای درخواست پول برای پوشش هزینه های خود را.

تبلیغات

“ما نمی پشیمانی سهم ما به تلاش ملی برای یک لحظه” James Dyson گفت. “من امیدوارم که ما یک ممکن است در عین حال کمک به پاسخ در کشورهای دیگر است که نیاز به زمان بیشتر و بررسی است.”

در علاوه بر این به 10,000 تولید برای دولت انگلستان Dyson تا به حال نیز برنامه ریزی برای تولید 5,000 برای کمک مالی در انگلستان و در سطح بین المللی.

تبلیغات

این Dyson یک دوم پروژه رها شده توسط دولت انگلستان با توجه به نگهبان. در هفته های اخیر یک دستگاه تنفس مصنوعی طراحی و توسعه توسط ردبول و رنو فرمول یک تیم رد شد توسط دولت به دلیل مقامات پزشکی مشخص نبود راه حل مناسب برای درمان covid-19 بيمار.

تبلیغات

همه شرکت ها را دیده اند تلاش های خود را با صدای تلپ افتادن. یک چالش انگلستانیک کنسرسیوم از شرکت های از جمله رولز رویس زیمنس و ایرباس در میان بسیاری دیگر به دست آمده است تنظیم مقررات تصویب و در حال حاضر تحویل 250 هواکش به خدمات بهداشت ملی انگلستان را در نظام سلامت. در مقایسه با دیگر طرح های این کنسرسیوم با تمرکز بر افزایش تولید از مدل های موجود از هواکش به جای ایجاد یک جدید.

در ایالات متحده و در عین حال نیز وجود دارد که شرکت های مختلف در تلاش برای مقابله با یک کمبود در کشور با تولید مدل های موجود و یا ایجاد امکانات جدید. جنرال موتورز ابتکار برای تولید یک موجود Ventec مدل است که احتمالا شناخته شده ترین دلیل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر سوگ و تهدید. (در پایان او با استفاده از قدرت تحت دفاع تولید عمل می کنند به نیروی جنرال موتورز به هواکش.)

تبلیغات

فورد و جنرال الکتریک بهداشت و درمان در حال کار بر روی تولید یک مدل موجود از Airon. تسلا در مذاکرات به تولید یکی از Medtronic را هواکش و همچنین ساختمان خود را دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر