در حال حاضر شما می توانید لذت بردن از رایگان سه ماه اپل موسیقی, اشتراک, و ما واقعا نمی توانید ببینید که چرا شما نمی خواهید برای انجام این کار. با هیچ تعهد و توانایی در هر زمان لغو این معامله فوق العاده برای هر کسی که عاشق گوش دادن به موسیقی به شما دسترسی سریع به بیش از 60 میلیون آهنگ.

شروع آزمایشی رایگان

پس از راه اندازی در سال 2015 اپل موسیقی رفته از قدرت به قدرت و آن را در حال حاضر بهترین-loved خدمات جریان موسیقی در ایالات متحده است. این سرویس قادر به پیش افتادن از رقیب Spotify در برای چند دلیل کلیدی رئیس در میان آنها این واقعیت است که اپل موسیقی را ارائه می دهد بشر-اجرای ایستگاه های رادیویی که ارائه شنوندگان لمس شخصی در کنار قدرت A. I. توصیه های مبتنی بر. علاوه بر این وجود گسترده Siri پشتیبانی بنابراین شما به راحتی می توانید از خدمات به انجام همه چیز را از یک آهنگ خاص به دنبال یک شماره خاص 1 ترانه از معینی هفته از سال است.

موسیقی اپل نیز ارائه می دهد به مراتب بیشتر آهنگ های موجود برای جریان نسبت به رقبای خود از جمله Spotify در یا آمازون موزیک بنابراین شما هرگز اجرا از گزینه ها برای چه به گوش دادن به بعد.

نگران نباشید که شما نیاز به یک دستگاه اپل به استفاده از موسیقی اپل یا. خدمات سازگار با تمامی دیگر عمده سخت افزار از جمله آندروید, Sonos, سخنرانان و ویندوز. البته اگر شما می خواهید می شود قادر به استفاده از سیری با آن شما نیاز به استفاده از تلویزیون اپل, اپل, آیفون یا مک اما بقیه قابلیت وجود دارد بدون توجه به آنچه دستگاه استفاده می کنید.

در حال حاضر سه ماه اشتراک به طور کامل رایگان است. همه شما باید انجام دهید این است به یاد داشته باشید برای انصراف از آن را هر زمان در طول آن سه ماه پس از آن را به طور خودکار تمدید. اگر شما واقعا می خواهید شما حتی می توانید برنامه لغو لحظات پس از ثبت نام و شما هنوز هم دسترسی برای سه ماه آینده.

شروع آزمایشی رایگان

اگر شما انتخاب می کنید به اشتراک پس از آن زمان وجود دارد چند معاملات مختلف به شما در دسترس. استاندارد تک کاربر اشتراک طرح هزینه $10 در هر ماه در حالی که اپل دانشجوی موسیقی است که 5 دلار در هر ماه برای دانش آموزان واجد شرایط. خانواده ها همچنین می توانید با استفاده از اپل موسیقی خانواده است که 15 دلار در ماه و اجازه می دهد تا به شش نفر را به لذت بردن از موسیقی اپل.

هر چه شما تصمیم به انجام در حال حاضر است زمان ایده آل برای چک کردن موسیقی اپل به طور کامل رایگان است.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو