Dropbox سودآور شد و برای اولین بار پس از رفتن مردم

SAN FRANCISCO, CALIFORNIA - SEPTEMBER 25: Drew Houston and Greg Brockman speak onstage during the Dropbox Work In Progress Conference at Pier 48 on September 25, 2019 in San Francisco, California. (Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images for Dropbox)
مت Winkelmeyer via Getty Images

در حالی که بسیاری از شرکت های مبارزه از طریق همه گیر Dropbox به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند. در سه ماهه اول خود را از آن در آورده $455 میلیون افزایش از 18 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. با توجه به بلومبرگگذشته چهارم شد اولین بار است که Dropbox ثبت درآمد خالص پس از رفتن در 2018. به عبارت دیگر در آن زمان یک بیماری همه گیر به این شرکت سودآور است.

از اواسط ماه مارس Dropbox کسب و کار تیم محاکمات افزایش یافته و 40 درصد به علاوه فرد طرح آزمایشات افزایش بیش از 25 درصد است. در دو هفته اول ماه مارس Dropbox شاهد یک جهش اساسی در علامت یو پی اس در کشور بسیار نهفته COVID-19 از جمله ایتالیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا. استفاده از آن زوم یکپارچه سازی رو به افزایش است بیش از حد.

“مشتریان ما در حال تبدیل به Dropbox برای کمک به با این انتقال به کار از راه دور” مدیر عامل درو هوستون گفت: در مصاحبه با بلومبرگ. “ما قطعا دیده می شود رکورد محاکمه حجم ما شاهد افزایش در خرید مستقیم دیده ایم افزایش تعامل.”

در حالی که شرکت هایی مانند Airbnb, Lyft و حال بارگذاری هستند تخمگذار کردن هزاران نفر Dropbox کاهش پیدا کرده است و نرخ آن از استخدام است اما هنوز هم پر نقش های خاص.

“ما در حال آگاه از محیط اقتصاد کلان و غیر قابل پیش بینی است که در نیمه دوم سال ممکن است به” هوستون گفت.

زمانی که Dropbox به ثبت عمومی در سال 2018 شد به ارزش 10 میلیارد دلار است اما این گزارش از 1 میلیارد دلار کسری بودجه. با توجه به بلومبرگDropbox بیش از برآوردهای تحلیلگران برای فروش و سود هر فصل پس از رفتن ، بنابراین حتی بدون drastic شیفت به کار از راه دور رانده شده توسط pandemic Dropbox به رهبری بود در مسیر درست است.

این شرکت در حال حاضر 14.6 میلیون کاربران پرداخت. که از 13.2 میلیون در این زمان در سال گذشته و 11 میلیون در ماه مارس سال 2018 است.

در این مقاله: dropbox, سود, درآمد, q1, coronavirus covid-19 کار از خانه از راه دور, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر