ما دیده ایم مقدار زیادی از نمونه هایی از quarterbacks بودن overdrafted. مینه سوتا وایکینگ ها برداشت مسیحی اندیشیدن راه قبل از آنها باید. EJ مانوئل شد بوفالو را در دور اول انتخاب کنید. و…. که اتفاق می افتد زمانی که تیم ناامید هستند.

وجود ندارد بسیاری از franchises تقاضاهای مصرانه برای کارفرمایی در حال حاضر. سابق MVP Cam Newton است بدون علامت است 2019 عبور رهبر Jameis وینستون. آنها هر دو سابق شماره 1 به طور کلی میدارد. The Cincinnati Bengals معامله نیست اندی دالتون نشده است و او را سه وقت Pro کاسه. مسخره در آنها را اگر شما می خواهید, اما چند سال پیش آنها می شده اند در تقاضا.

NFL quarterback زمینه هرگز عمیق تر. و ما اضافه کردن سه دور اول قفل: LSU جو نقب زدن, اورگان, جاستین هربرت و آلاباما توا Tagovailoa. Tagovailoa ممکن است لغزش اگر تیم نگران هستند در مورد هیپ اما آن را غیر ممکن است برای دیدن او در حال سقوط از دور اول.

دیگر از که ؟ BetMGM بیش از 160 پیش نویس غرفه های نوشته شده از جمله چگونه بسیاری از quarterbacks رفتن در دور 1. و oddsmakers فکر نمی کنم ما به پنج.

اردن عشق است به احتمال زیاد چهارمین دور اول QB

این خط احتمالا بیش از حد بالا تنظیم در 4.5 quarterbacks در دور اول. شما باید برای ذخیره کردن یک قیمت سنگین به زیر در BetMGM:

مجموع quarterbacks پیش نویس در دور اول
بیش از 4.5 +450; تحت 4.5 -667

این بدان معناست که کسی را مجبور به شرط $667 در زیر به برنده 100$. که شیب دار به حداقل می گویند.

چه اگر آن را 3.5? که کمی جالب تر است.

اردن عشق ایالتی یوتا در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد در دور اول انتخاب کنید, اما طول می کشد که او را ؟ این یک سوال ما ممکن است بپرسید اگر Tagovailoa قطره از گذشته لس آنجلس, شارژر,’ انتخاب در شماره 6 ،

این Jacksonville Jaguars باید نهم انتخاب کنید اما در نظر گرفتن یک کارفرمایی را ندارد بسیاری از حس. آنها باید به سال دوم گاردنر Minshew دوم یک نگاه و تهیه پیش نویس یک کارفرمایی شماره 9 نیست یک حرکت زیرکانه اگر آنها برنامه ریزی می شود در ترور لارنس قرعه کشی در 2021. لاس وگاس اظهارات دو دور اول میدارد و می تواند برای ارتقاء بیش از درک یابند. هیچ کس واقعا نمی داند چه New England Patriots که 23 انتخاب در حال فکر کردن در کارفرمایی. پیتسبورگ استیلرز می توانید شروع به دنبال در یک جایگزینی احتمالی برای بن Roethlisberger اما آنها لازم نیست که در دور اول انتخاب کنید.

قوانین قدیمی در مورد quarterbacks بودن overdrafted ممکن است در محل اگر تیم ندارد و روشن نیاز دارید. و نه بسیاری انجام دهد. برای آنچه در آن ارزش, عشق, پیش نویس موقعیت توسط BetMGM در 19.5 با بیش از -176 و تحت در +145.

Utah State quarterback Jordan Love (10) is considered a first-round pick. (AP Photo/Eli Lucero)
ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق (10) در نظر گرفته شده است در دور اول انتخاب کنید. (AP Photo/الی Lucero)

که می تواند پنجم QB در دور اول ؟

بدانند که در آن بزرگ مسلح به عشق زمین نیز یک سوال سختی برای یاهو ورزشی NFL draft متخصص Eric Edholm (بخوانید خود را در عمق شکست از عشق در اینجا):

“عشق است به طوری که به شکل به عنوان یک چشم انداز — و که در آن او می روید. وجود دارد که تیم او را دوست دارم. اما می گویند که پرستاران یا هکرها با استفاده از یک دیر برای اولین بار در او ؟ یا کلت و اوایل دوم ؟ و یا برخی از تیم تجارت به دور 1 به سال پنجم گزینه a la عروسکی بریج و Lamar Jackson — سابق 32 میدارد قدیم? هیچ سرنخی که یکی. دل و روده من می گوید او این سال را درو قفل که تضعیف به 42 سال گذشته است. کسی که ما فرض می رود دور اول که نیست. اما پس از آن دوباره وجود دارد ممکن است یک Chargerian یا Jaguarian تیری در تاریکی است که ما نمی توانیم پیش بینی کنیم.”

اگر آن را سخت برای پیدا کردن یک نقطه برای فرود در دور اول و سپس آن را می شود حتی سخت تر برای پیدا کردن یک پنجم کارفرمایی به اسلاید.

واشنگتن یعقوب Eason گرجستان را جیک اساسی و اوکلاهما را Jalen لطمه می زند و خواهد بود و نامزدها. لطمه می زند این است که با کمک حرکت به سوی دو تهدید quarterbacks اما هنوز هم سخت به دیدن او به دور اول.

اگر معقول سناریو برای پنج quarterbacks در دور اول و تجاری که +450 بلیط — آن را اگر نقب می رود برای اولین بار به عنوان انتظار می رود و سپس هربرت و Tagovailoa در بالا شش تا دلفین میامی و شارژر در برخی از سفارش. سپس عشق می رود به اظهارات با یکی از دو دور اول میدارد یا پلنگ (همچنین دو میدارد دور اول) را مخفیانه بوده است طمع او. پس از آن باز می شود تا امکان پرستان (در مجموع کارت های وحشی) و یا سبز خلیج هکرها به دنبال نهایی Aaron Rodgers جایگزینی را Eason, فروم یا لطمه می زند. و یا شاید برخی از تیم مانند استیلرز معاملات تا به یکی از نهایی میدارد از دور اول مانند Baltimore Ravens را با جکسون به کارفرمایی در دور اول و سال پنجم گزینه در خود قرارداد.

اما شانس منعکس کننده که. از آنجا که تحت 4.5 است در چنین شیب دار قیمت تنها راه برای رفتن است. حداقل وجود یک مسیر به آن تیم رفته اند دیوانه در کارفرمایی قبل از.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو