دکتر Fauci نسخه برای بازگشت از ورزش

پس از coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی در امریکا, لیگ, تیم, مربیان, بازیکنان, طرفداران, تلویزیون, مدیران, رسانه, ورزش, صحبت, نمایش تماس گیرنده, اینترنت, پیام, تخته, نوابغ و غیره شده اند racking مغز خود را چگونه به آنها را به بازگشت … با خیال راحت.

ایده شده اند فراوان است. پیاده سازی وجود ندارد. حتی تلاش به مرحله یک رویداد تحت سنگین, محدودیت, راه UFC رئیس دانا سفید سعی کردم با استفاده از یک کازینو در جدا قبیله ای زمین در کالیفرنیا با طرفداران و قابل توجهی احتیاطی شده است ملاقات با مقاومت و انتقاد احتمالی لغو.

سفید بسیار موفق و بی باک — به یک گسل گاهی اوقات — تاجر اما او نمی باید اعتبار دارد نظر و UFC 249 واقعیت این آخر هفته.

در حال حاضر می آید کسی که قطعا می تواند تغییر ذهن سابق بسکتبال دبیرستان کاپیتان (Regis در شهر نیویورک 1958) و اختصاص فن بیس بال (اتباع واشنگتن) با نظر ریشه در علم تاثیر پذیری شخصی و به دست آوردن مالی و نه از طریق مشاهده یک منشور سیاسی.

سلام دکتر Anthony Fauci, می تواند ما بازی بعضی از بازی ها به زودی ؟

“وجود دارد یک راه از انجام آن” Fauci, امریکا نقطه فرد در این بیماری همه گیر گفت: در اسنپ چت است “موفق باشید امریکا” نشان می دهد.

این تنها بزرگترین توسعه در پتانسیل بازگشت به ورزش پس از همه گیر را شکست.

Fauci برکت در یک طرح مناسب (هر آنچه در آن ممکن است) می تواند به کاهش نگرانی های محلی ارائه پوشش سیاسی و به نوبه خود این بحث را چگونه به انجام این کار با خیال راحت به جای فقط استدلال می کنند در مورد اینکه آیا هر کسی حتی باید سعی کنید.

Fauci توافق با آنچه پدید آمده از غیر کارشناسان بیماری های عفونی در میان ما به عنوان مهمترین و قابل دسترسی اگر هنوز لجستیکی به چالش کشیدن طرح است. به طور خاص: یک مکان برای بازی ها. هیچ طرفداران در می ایستد. بازیکنان و مربیان و مسئولان و تلویزیون پخش خدمه جدا شده به هتل ها در شبه حباب تا زمانی که فصل به پایان رسیده است.

NBA playoffs از MGM بزرگ? NHL در جمعیت کم اما یخ بازی-غنی داکوتای شمالی? MLB در کشت بهار امکانات آموزشی در داخل و اطراف ققنوس?

شدنی با توجه به Fauci.

“هیچ کس می آید به استادیوم” Fauci گفت. “قرار دادن [به ورزشکاران و مربیان و غیره.] در هتل ها و هر کجا که شما می خواهید به بازی. نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled اما باید آنها را آزمایش مانند هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است.”

رسمی NBA باقی می ماند در یک حالت تعلیق در وضعیت و تنها می گویند که آنها با توجه به متعدد برنامه های احتمالی به امید گرفتن بازی ها و کسب و کار خود بازگشت.

“هیچ چیز حکومت در” NHL کمیسر گری Bettman گفت. “هیچ چیز را رد.”

بخشی از آن است به دلیل وجود دارد باقی می ماند بسیاری از ناشناختهها — را تست, بهبود, خواهد, درمان, بهبود, خواهد, گرم, آب و جلوگیری از گسترش ویروس ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است یک نیروی کار با متعدد ورزشی رهبران به دنبال یک راه برای دریافت این بازی ها دوباره رفتن. او گله و شکایت جمعه او خسته از تماشای “بازی بیس بال است که 14 سال” در تلویزیون ضجه و زاری از فقط در مورد هر طرفدار ورزش.

Dr. Anthony Fauci, the nation's leading infectious disease expert, said there are potential plans that could work to bring back sports shortly after President Donald Trump created a task force including league commissioners and team owners. (Photo by Alex Wong/Getty Images)
Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: وجود پتانسیل برنامه های است که می تواند کار را به ورزش در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد یک نیروی کار از جمله لیگ کمیسیون و صاحبان تیم. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

این موضوع را با گرفتن بازی به عنوان آنها به طور معمول در صحنه نیست تا به رئیس جمهور و یا یک لیگ کمیسر. بازی در ده ها تن از مکان های مختلف برگ چیزهایی که تا به امیال بهداشت محلی مقامات و سیاستمداران که ممکن است در برخورد با سطوح مختلف از شیوع بیماری است.

آن را نیز نیاز به سفر و چالش ها و هزینه نگه داشتن بسیاری از عرصه باز است.

در حالی که با استفاده از یک محل و یا شهرستان با شرکت کنندگان جدا از آنجا که ممکن است تعهد گسترده به نظر می رسد آسان تر و امن تر از رفتن به حالت عادی بازگشت. شما می خواهم نیاز به تنها یک منطقه به تصویب.

است وجود دارد را برای چنین چیزی ؟ شده است وجود ندارد و در عین حال.

سفید اقدام به مرحله یک کارت مبارزه این شنبه اما خواسته شد به ایستادگی کردن پخش شریک ESPN زمانی که واکنش و نگرانی شد بیش از حد مهم است. بود که در هفته گذشته. چیزهایی که می توانید تغییر دهید به سرعت. سفید است در حال حاضر با اشاره به 9 مه را به عنوان تاریخ برای UFC 249 تلاش برای انجام نذر خود را برای اولین بار ورزش به بازگشت. شاید او آن را می کشد خاموش در این زمان.

اگر چه این کشور می تواند به نوبه خود گوشه ؟ آیا این به طور فزاینده ای قابل قبول در گفتن اواخر ژوئن ؟

آیا برخی از مکان ها مانند لاس وگاس خوش آمدید فرصتی برای NBA به پیشی MGM بزرگ ملت بزرگترین هتل با 6,852 اتاق (تعداد زیادی از کارگران) و عرصه های متصل به آن را مرتب کردن بر اساس مانند تمدید NCAA subregional?

اگر چه هیچ یک دیگر از Anthony Fauci که در پشت آن ؟

می NHL انجام همان? چگونه در مورد بیس بال ؟ فوتبال — هر دو طرفدار و کالج — ممکن است غیر ممکن است در این شرایط اما در زمانی که مورد اعتماد صداها در تامین کوتاه مدت هستند و به نظر نداشت.

این است که دکتر Fauci نه Dana White, حتی اگر آنها به نظر می رسد گفت و امیدوار به رسیدن به تقریبا همان چیزی که.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر