Dr بی احترامی می شکند سکوت ادعا می کند بدون هیچ توضیحی از Twitch برای ممنوعیت

هرشل “مرد” Beahm بیشتر محبوب شناخته شده به عنوان بحث برانگیز کشش streamer,,,, Dr بی احترامی شده حامل ممنوع از پلت فرم و دریافت کرده است و نه یک توضیح برای آن است.

مدت کوتاهی پس از پخش زنده پلت فرم شروع به پرداختن به تجاوز جنسی اتهامات علیه streamers بر روی پلت فرم در یک مورد به مورد و بر اساس Dr بی احترامی بود به ظاهر ممنوع و از حرکت یا کشش ناگهانی.

“همانطور که ما روند ما اقدام مناسب زمانی که ما شواهدی وجود دارد که یک پرچم در حال اهتزاز عمل کرده است در تخلف از جامعه ما دستورالعمل و یا شرایط استفاده از خدمات” یک حرکت یا کشش ناگهانی سخنگوی سپس گفت: روندهای دیجیتال. “این اعمال می شود به تمام streamers ها بدون در نظر گرفتن وضعیت و یا برجستگی در جامعه است.”

این بیانیه نیست واقعا تایید هر چیزی. ظاهرا Dr بی احترامی خودش نمی داند که چه می گذرد.

توییت توسط Dr بی احترامی اولین بیانیه پس از ناپدید شدن او از کشش و می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از رمز و راز به آنچه اتفاق می افتد بر روی پلت فرم.

در ضمن یک صدای جیر جیر از e-sports نگار راد Breslau نیز تایید Dr بی احترامی ممنوعیت.

Breslau همچنین با اشاره به یک پایان غیر معمول به پایان Dr بی احترامی گذشته در جریان است که نکات که streamer می دانستم که وجود دارد چیزی در جریان است.

اما بدون یک بیانیه رسمی وجود ندارد و قطعی تایید است که کشش در واقع ممنوع Dr بی احترامی. خود کانال حذف شد, از پلت فرم و مشترکین بودند مسترد خود هزینه های ماهانه اما هنوز معلوم نیست که چرا کشش است نه رسمی آشکار بان کی مون با اعلام.

در ماه مارس Dr بی احترامی توافق به تغییر زندگی “پاداش” قرارداد باقی می ماند به طور انحصاری در حرکت یا کشش ناگهانی که در آن او به جریان پس از 2015. در مه, او امضا چندین ساله مقابله با پپسی به تایید آن ایرانسل شب درجه حرارت هوا قطره بازی سوخت محصول. توضیح چرا همه چیز به طور ناگهانی در زمان به نوبه خود برای بدتر برای Dr بی احترامی در ضمن هنوز مشخص نیست.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im