Doritos ممکن است خراب بعدی Call of Duty: Black Ops' بازی

Jason مریت/گتی ایماژ برای اکتیویژن شما ممکن است مجبور به صبر برای اکتیویژن به فاش کردن نام بع

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
SANTA MONICA, CA - NOVEMBER 04: A general view of atmosphere at the Call Of Duty: Black Ops Launch Party held at Barker Hangar on November 4, 2010 in Santa Monica, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images for Activision)
Jason مریت/گتی ایماژ برای اکتیویژن

شما ممکن است مجبور به صبر برای اکتیویژن به فاش کردن نام بعدی ندای وظیفه بازی — ظاهرا یک میان وعده غذایی اذوقه رسان است یک قدم جلوتر. TheGaming انقلاب به اشتراک گذاشته شده (از طریق Call of Duty اخبار و ویندوز مرکزی) تصاویر از آنچه گفته می شود Doritos تبلیغی برای آن هنوز اعلام نشده ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد. بازگشت به اصلی Black Ops عصر تا به حال شایعه شده است اما این به ظاهر تایید برنامه های.

تبلیغی (که ارائه می دهد فرصت را به نفع خود تجربه دو امتیاز برای یک سال) به نظر می رسد برای شروع اکتبر 5th, هر چند که لزوما تضمین این بازی در دسترس خواهد بود در همان زمان. مشابه تبلیغی برای جنگ های مدرن آغاز شده اکتبر 1 سال گذشته پیش از بازی اکتبر 25th, انتشار, اما آن را نیز نمی رسند در طول یک بیماری همه گیر است که می تواند بر توسعه است.

در حالی که هیچ چیز تایید شده است در این مرحله نشت پیشنهاد کرده اند آن را ممکن است به جنگ های مدرن's ثبات قدم یک قدم بیشتر. این عنوان را ظاهرا کاوش در جنگ ویتنام از دیدگاه آمریکا و ویتنام جنوبی و Viet Cong با مسافرت به سایر نقاط جهان است. این بازی نیز ممکن است محصول شرکت های بزرگ, درام, با Treyarch ظاهرا پس از مصرف بیش از کلاغ سیاه و پتک مبارزه بیش از عنوان.

Treyarch co-سر Jason Blundell همچنین در سمت چپ این استودیو پس از 13 سال اگر چه او در مارس خروج دیر شد به اندازه کافی به توسعه است که آن را نمی ممکن است تحت تاثیر بازی های آینده در راه بزرگ است.

هر بازی می رسد, اعلام خواهد آمد نسبتا دیر است. Activision در طول تاریخ اعلام کرد که Call of Duty بازی های در و یا قبل از E3 در ماه ژوئن. با E3 لغو این ناشر تا به حال به چوب به آن جدول زمانی. در این اطلاعیه همچنین ممکن است تحت تاثیر انتظار سقوط راه اندازی از 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X ارائه بازی طول می کشد استفاده از آنها. آیا می شود جای تعجب نیست اگر اکتیویژن آن زمان پس از آن مهم نیست که چقدر دقیق این نشت ممکن است.

در این مقاله: Activision Call of Duty Call of Duty Black Ops جنگ سرد بازی ها, تصویری بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن