DoJ بخش 230 پیشنهاد به دنبال بیشتر (و کمتر) اعتدال آنلاین

US Attorney General William Barr checks his notes as he arrives for a joint news conference on the International Criminal Court, at the State Department in Washington, DC, on June 11, 2020. - The US on Thursday accused Russia of "manipulating" the International Criminal Court as President Donald Trump announced sanctions against court officials who target US troops. "Foreign powers like Russia are also manipulating the ICC in pursuit of their own agenda," Barr said. (Photo by Yuri Gripas / POOL / AFP) (Photo by YURI GRIPAS/POOL/AFP via Getty Images)
یوری GRIPAS via Getty Images

وزارت دادگستری منتشر کرده است پیشنهاد خود را به رول حمایت های حقوقی ارائه شده به اینترنت سیستم عامل در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت. هر چند تا حد زیادی به هدف در سیستم عامل های مانند Twitter و Facebook که کشیده اند خشم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین نیز اعمال می شود به شرکت های کوچکتر.

پیشنهاد تماس برای تعدادی از تغییرات به بخش 230, 1996 قانون محافظت می کند که شرکت های فن آوری از نظر قانونی مسئول چه کاربران می گویند در سیستم عامل خود را. در حالی که برخی از قانونگذاران باید گفت بخش 230 باید به طور کامل لغو این DoJ می گوید آن را برای هدف “مولد میانه” بین لغو و انجام هیچ چیز نیست. تا حدودی bizarrely هر چند که در “میانه” تماس برای هر دو بیشتر و کمتر محتوای اعتدال.

یک مجموعه ای از تغییرات در بیشتر “اعتدال” سطل — است “با هدف incentivizing سیستم عامل برای رسیدگی به این میزان رشد از محتوای غیرقانونی آنلاین” و محدود کردن حمایت های حقوقی در موارد تروریسم سوءاستفاده و سایبر وسیله. در همان زمان DoJ تماس کمتر اعتدال از دیگر انواع محتوا. به این دلیل که قوانین پیشنهادی نیز محدود شرکت توانایی متوسط محتوا که نمی شکستن قانون است. آن را می گوید به زبان جاری بخش 230 که اجازه می دهد تا شرکت ها برای حذف محتوا است که “اعتراض” باید جایگزین “غیر قانونی” و “ترویج تروریسم است.”

“این اصلاحات را تمرکز گسترده ای پتو ایمنی برای محتوای اعتدال تصمیم گیری بر روی هدف اصلی از بخش 230 — برای کاهش محتوای آنلاین مضر برای کودکان — در حالی که محدود کردن یک پلت فرم توانایی برای حذف محتوای خودسرانه و یا در راه های مغایر با شرایط آن و یا خدمات به سادگی توسط deeming آن ‘اعتراض'” توصیه های می گویند.

قوانین نیز می تواند پیامدهای عمده برای شرکت ها با استفاده از رمزگذاری که دادستان کل لایحه Barr بارها هدف قرار داده است. همانطور که واشنگتن پست یادداشت پیشنهاد “افزایش احتمال این که شرکت های فن آوری خود را از دست بدهد حمایتهای قانونی اگر خود را به شیوه های امنیتی از جمله استفاده از end-to-end encryption همسترینگ اجرای قانون است.”

نکته مهم DoJ پیشنهاد درست است که: یک پیشنهاد. تا زمانی که کنگره مردد به اتخاذ هر یک از این تغییرات سند به مقدار کمی بیشتر از یک “8,000 کلمه لیست آرزو” به عنوان ArsTechnica آن را به نام.

جای تعجب نیست, شرکت های با تکنولوژی مخالف بوده است به تلاش ها برای عقب بخش 230 حمایت. Facebook به شدت انتقاد تهمت اجرایی منظور در مورد این موضوع گفت: آن را محدود کرد. چهار شرکت برتر سیاست رسمی نیک کلگ تکرار آن هشدار.

“ما توانایی متوسط محتوا در این راه و متوسط انواع دیگر محتوا فعال مفاد بخش 230 و تغییر به طور قابل توجهی و یا از بین بردن تعادل از مسئولیت ها و مقررات مورد مسئولیت در بخش 230 خواهد بود به نظر ما در پایان ميانگين کمتر سخنرانی از همه نوع ظاهر می شود آنلاین,” او گفت: در تماس با خبرنگاران.

به DOJ پیشنهاد می آید به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان به نام قسمت 230 به تغییر و یا لغو هر چند هر دو گروه باید انگیزه های مختلف. جو بایدن خواستار لغو آن با استناد به Facebook تمایل به اقدام علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و جمهوری خواه ایالت جاش هاولی که انتقاد Facebook برای سانسور نیز معرفی قانونی که اجازه می دهد تا به کاربران برای شکایت از شرکت هایی که “انتخابی” اجرای محتوای سیاست.

در این مقاله: اینترنت, سیاست, سیاست, بخش, 230, Facebook, Google, Twitter, تهمت, مدیریت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>