دکتر بزرگ رویداد های جدید تقریبا رو اوراق توسط Coronavirus

Daleks, schmaleks. این ویروس شما نیاز به یک دکتر!تصویر: اندی تانگ/Titan کمیکحرکت بیش از Daleks: شما در حال حاض

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
Daleks, schmaleks. It’s the viruses you need a Doctor for!
Daleks, schmaleks. این ویروس شما نیاز به یک دکتر!
تصویر: اندی تانگ/Titan کمیک

حرکت بیش از Daleks: شما در حال حاضر رسما به احتمال زیاد کمتر به قراضه برنامه های دکتر واقعی از ویروس های تنفسی.

تبلیغات

در اوایل این سالبی سی نشان داد زمان خداوند پیروزبلند پروازانه دکتر متقاطع پوشش سه پزشک های مختلف—هشتم, نهم و دهم برداشت—در سراسر کمیک و رمان صوتی درام و حتی حوادث زندگی می کنند که آنها آمدند با هم به مبارزه با هیولا بزرگ تهدید به ماهیت وجود خود و یک Ood به نام برایان.

تبلیغات

کفایت می گویند: بسیاری از آن است. این یکی از بلند پروازانه ترین چیز این سری انجام داده است و خارج از آن نخست تلویزیون زمان تشکیل در سال و با توجه به تولید جیمز Goss شد تقریبا waylaid به طور کامل توسط, خوب... دولت از جهان که در آن ما در حال حاضر زندگی می کنند.

"من به دام افتاده در ترکیه برای یک هفته [پس از این کشور مرزهای خود را بسته] و در زمان من پشت کردم جهان تا به حال به پایان رسید؟" Goss گفت: به عنوان بخشی از زمان خداوند پیروز' Comic-Con در صفحه اصلی پنل است که به طور طبیعی به طور عمده متمرکز بر روی تیتان کمیک' گرافیک ارائه شده است که بخشی از بیش از 30 محصول مختلف منتشر شده به عنوان بخشی از timey-wimey transmedia shenanigans. "من متقاعد شده بود [پیروزی] بود و خواهی بود."

اما به لطف ترکیبی از تلاش های از امثال بزرگ به پایان برساند و تیتان پیروز است و نه فقط زنده و لگد زدن اما در مسیر به راه اندازی اگر به عنوان تیم تا به حال نشده است کار خود را راه را از طریق یک global بیماری همه گیر. "عجیب madly Titan فقط کردم و انجام مسائل خود را به دلیل آن را تقریبا در کسب و کار به طور معمول" Goss ادامه داد. "بزرگ پایان ضبط شد با دکتر خود را با استفاده از پسر گاراژ گروه تجهیزات در باغ ریخته همهجانبه تئاتر پروژه شده است و پیدا کردن راه های که در آن آنها می توانند بازگشایی با خیال راحت و هنوز کامل همهجانبه تئاتر تجربه است. فرار اتاق است که به دنبال در چگونه اجتماعی حباب می تواند کار کند, به طوری که آنها می تواند بازگشایی با خیال راحت. این کتاب فقط تا حماسه و فوق العاده—نکته مهم در مورد کتاب این است که شما در واقع می تواند نوشتن یک کتاب در واقع بدون نیاز به در یک اتاق!"

"این چیزی است که نگه می دارد اتفاق می افتد هر زمان که من یک جلسه در مورد [پیروز] است و نه فقط چگونه هیجان انگیز آن است اما چگونه خوش شانس ما—از آنجا که من واقعا فکر کردم این پروژه را ام لغو شده و" Goss به این نتیجه رسیدند. "اما از آنجا که این مجوز باید در هر مرحله 'نگران نباشید یک راه وجود دارد از طریق ما در بر داشت یک راه حمل بر...' منt شگفت انگیز است."

تبلیغات

برای پزشکان, بزرگترین رمز و راز از زمان خداوند پیروز فقط ممکن است که چگونه آنها می توانید از یک درگیری با تحت اللفظی معماران از مفهوم مرگ است. برای من در حال حاضر آن را به تعجب می شود که از این داستان و که دکتر است—در واقع صرفه جویی در همه زمان و فضا را از راحتی از باغ خود را ریختن.

شما می توانید بقیه از پانل بالا است. زمان خداوند پیروز است انتظار می رود برای شروع بعد از این سال.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن