آیا آن همه خدمات جریان پیچیده راه اندازی یک تلویزیون جدید از ویژگی های و بله


Illustration for article titled Do-It-All Streaming Service Plex Is Launching a New TV Feature—And Yes, Its Free

تصویر: Plex

به عنوان بخشی از آن بلند پروازانه پیشنهاد خود را به رفتن به جریان خدمات برای تقریبا همه چیز پیچیده در این هفته اعلام کرد که علاوه بر جدید رایگان تلویزیون از ویژگی های با بیش از 80 کانال های موجود در راه اندازی.

تبلیغات

به عنوان راه اندازی برنامه های زنده تلویزیونیاین ویژگی در واقع شامل مجموعه ای از پیش برنامه ریزی شده و مداوم کانال به جای over-the-air جریانهای سنتی زنده برنامه نویسی. اما از مزایای این نوع نقل قول را تمام کردن برنامه های زنده تلویزیونی است که آن را نیاز به یک تیونر داخلی و آنتن دسترسی به آن را به عنوان مورد با پیچیده موجود زنده تلویزیون و DVR ارائه شده (که همچنین ممکن است نیاز به یک Plex Pass اشتراک).

اما در واقع بسیاری از مطالب شما به طور سنتی با کابل یا زنده تلویزیون جریان است که از پیش برنامه ریزی شده به عنوان به خوبی. مگر اینکه شما یک بیت از اخبار جستوجوی یا کسی که کاملا باید لحن در برای زندگی سری airings زمان واقعی پخش برنامه ممکن است به عنوان یک اولویت برای شما است.

تبلیغات

در عوض با Plex کانال شما قادر خواهید بود به گشت و گذار رایگان کانال های از پیش برنامه ریزی محتوا از پیچیده شرکای توزیع از جمله اخبار از رویترز و یاهو امور مالی کودکان و نوجوانان ایستگاه به نام تن عینک و برنامه نویسی ورزشی از Fubo شبکه ورزش. نگه داشتن در ذهن است که ارائه رایگان است که به معنی وجود خواهد داشت و تبلیغات. صف در راه اندازی به نظر می رسد مانند آن را می تواند با استفاده از کمی کار می کنند. تعداد کانال به تنهایی در اینجا به نظر می رسد بسیار پاره پاره در مقایسه با به عنوان مثال بیش از 250 ارائه شده توسط پلوتون را رایگان تلویزیون خدمات.

اما زنده تلویزیون لزوما تمام نقطه در اینجا. با توجه به تعداد ثبت نام در Plex—آن را در حال حاضر قادر به تبدیل شدن به یک hub برای همه رسانه ای شخصی خود را به علاوه رایگان بر روی تقاضا فیلم ها و پادکست ها و موسیقی های جدید برنامه های زنده تلویزیونی از ویژگی های سادگی دور از در حال حاضر فوتی و فوری بسته سرگرمی.

Plex اذعان به همان اندازه و بیش از حد—و این شرکت ادعا می کند که چه چیزی باعث می شود خدمات خود را جالب ترین به عنوان یک نوع از ساخت خود از Netflix یا Hulu. Plex مدیر عامل کیت Valory در بیانیه ای گفت که با گرد هم آوردن “جدید زنده تلویزیون خدمات با over-the-air تلویزیون و DVR از ویژگی های پیچیده ارائه می دهد جامع ترین و کم هزینه streaming TV خدمات در جهان است.”

Plex را زنده تلویزیون فورا در دسترس است برای تلویزیون اپل iOS, Roku, Amazon Fire آندروید, Android TV و دسکتاپ. این شرکت می گوید که پشتیبانی از تلویزیون های هوشمند و کنسول ها خواهد بود “آمدن به زودی.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>