خرید رپورتاژ

DJI
<a href=”https://dronedj.com/2020/04/22/new-dji-mavic-air-2-price-and-photos-leak-online/”>DroneDJ</a>
DroneDJ

DJI است که تقریبا آماده به از بند باز کردن Mavic درجه 2. FCC به تازگی آپلود اسناد آشکار هواپیماهای بدون سرنشین مشخصات و در حال حاضر DroneDJ نیز به دست آمده واضح تر و نزدیک تصاویر از ماشین است. با توجه به انتشار یک DJI شریک سایت به طور تصادفی ارسال شده Mavic Air 2 عکس و قیمت — آن را هزینه $799 مانند اولین Mavic هوا — تحت های مختلف هواپیماهای بدون سرنشین.

بر اساس قبلی به بیرون درز اطلاعات تاشو هواپیماهای بدون سرنشین خواهد بود طراحی شده توسط یک باتری است که 50 درصد بزرگتر از سلف خود, و حتی می تواند پرواز چند دقیقه طولانی تر از Mavic 2. بیشتر آن را به رخ کشیدن حداکثر سرعت 42.5 کیلومتر در ساعت مانند Mavic هوا و دوربین قادر به ضبط تصاویر تا 48 مگاپیکسل و همچنین به عنوان فیلم 4K. علاوه بر این, آن را از ویژگی های 3 محور تثبیت کننده تصویر و چندین هوشمند خودکار عکس حالت مانند ActiveTrack 3.0 است که اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب یک موضوع است که هواپیماهای بدون سرنشین دوربین به طور خودکار.

این هنوز مشخص نیست که Mavic درجه 2 در دسترس خواهد بود برای خرید اما DJI یک رویداد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 27th, که در آن دستگاه می تواند پرده برداری کرد.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت