خرید رپورتاژ

اگر شما اتفاق افتاده است در سراسر DJI وب سایت این هفته شما نمی توانید از دست رفته برجسته تیزر برای یک محصول جدید و یا شاید شما را دیدم نشت که اساسا بازی به دور است. آن را در نهایت رسمی: سلام به Mavic درجه 2.

به عنوان نام نشان می دهد, آن را عاقبت به 2018 را Mavic هوایی هواپیماهای بدون سرنشین من خیلی گرفته شده. با توجه به شرکت Mavic درجه 2 نیست لحن ساده آن دوباره طراحی شده از زمین تا با تمرکز خاص بر تجربه کاربر و نه فقط ramping تا مشخصات. هر چند ما می تواند قاضی است که هنگامی که ما دست ما بر آن است.

DJI ممکن است با تمرکز بر چقدر آسان تر Mavic درجه 2 است برای پرواز اما باید منصفانه مشخصات قطعا نیست یک چاره اندیشی موقت است. اولین شماره به جهش در شما ممکن است زمان پرواز که DJI ادعای گردن-درد 34 دقیقه — ساخت Mavic هوا 2 طولانی ترین پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در شرکت صف. برای روشن 34 دقیقه ممکن است زیاد به نظر نرسد اما در هواپیماهای بدون سرنشین جهان را ابدیت. DJI می گوید این است که قادر به رسیدن به این هدف با جدید الکترونیکی کنترل سرعت (ESC), جدید باتری و طراحی کلی. عامل که Mavic Air 2 نیز وزن آن کمی بیشتر از اصل (570g در مقابل 470g) و روشن است این شرکت مشغول بوده است با R&D.

تمام مدتی که در هوا است اما همه برای هیچ اگر دوربین نیست تا به ابتدا. خوشبختانه برخی از جامد ارتقاء در اینجا به عنوان به خوبی. این Mavic درجه 2 در حال حاضر دارای یک 1/2″ چهار بایر سنسور (تا از اصلی را 1/2.3″) که هنوز هم شاخه های 12 مگاپیکسلی تصاویر هر چند وجود دارد 48-مگاپیکسل حالت بیش از حد (این روشن نیست که اگر این چهار عکس هم دوخته نشده). به عنوان برای ویدئو شما قادر خواهید بود به ساقه در 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه (و 120 مگابیت در ثانیه) که بهترینها حتی Mavic 2 که صدر در 30 فریم در ثانیه با کیفیت 4K. طرفداران عکس های HDR در اصل Mavic هوا خواهد بود خوشحال می دانیم که شما می توانید در حال حاضر فیلم برداری در محدوده دینامیکی بالا نیز همراه با جدید 8K Hyperlapse حالت.

تصویر های اعتباری: DJI

خیلی از DJI دوربین می آید از قابلیت های متعدد خودرو-شات و “هوشمند” حالت. دوباره وجود دارد برخی از موضوعات جدید در اینجا. DJI بود مشتاق به صحبت کردن جدید “تشخیص صحنه” ویژگی است که برای تلفن های موبایل مانند ترفند دیده ایم در گل سرسبد گوشی های که در آن دوربین می داند (و یا نه حدس بزند) که در آن شما در حال عکسبرداری به صورت خودکار و بهینه سازی تنظیمات برای شما. DJI ادعا Mavic درجه 2 می تواند تشخیص پنج صحنه: غروب آفتاب, آبی, آسمان, برف, چمن و درختان. که ممکن است به نظر نمی رسد اما در هوا که اکثر چیزهایی که تحت پوشش ما حدس می زنم. همراه با ذکر حالت HDR نیز وجود دارد “Hyperlight” به هنگام عکسبرداری در شرایط کم نور.

ویدئوها را بهره مند از دو لایه تثبیت کننده در حال حاضر. 3-axis gimbal مانند قبل با برخی از کمک های اضافی از EIS (که ما امیدواریم/فرض اختیاری است). این Mavic درجه 2 FocusTrack ارائه می دهد برخی از ویژگی های به روز شده, ردیابی حالت: نور افکن 2.0, ActiveTrack 3.0 و نقطه مورد علاقه 3.0. سابق hand-me-down از الهام بخش 2 که قفل دوربین را بر روی یک هدف می روم شما را به سادگی به پرواز هواپیماهای بدون سرنشین. فعال پیگیری ما قبل از دیده می شود اما این بار باید آن را قوی تر در زیر اهداف حتی زمانی که آنها بیرون رفتن از مشاهده به طور موقت. به روز شده در نقطه مورد علاقه حالت ادعا می شود بهتر است در شناخت سطوح مختلف و پویا تر ردیابی — دوباره ما را به صبر کنید و ببینید چه چیزی است که واقعا معنی که هنگامی که ما آن را تست کنید.

این همه در مورد این مسائل سرگرم کننده هر چند DJI اضافه شده است برخی از ویژگی های جدید ایمنی که ممکن است کمتر پورنو, اما قطعا خیلی قدردانی است. مهمترین گنجاندن ADS-B — که بدان معنی است که هواپیماهای بدون سرنشین قادر خواهد بود به احساس زمانی که چیز دیگری (به عنوان در واقعی هواپیما و غیره.) در پرواز است در این نزدیکی هست. یکی از آخرین مخفف در حال حاضر که APAS 3.0 — چیزی است که ما شاهد معرفی اولین Mavic هوا. در آن چیزی است که اجازه می دهد تا هواپیماهای بدون سرنشین را به پرواز در اطراف چیزهایی که در آن سنسورهای تشخیص و DJI ادعا می کند آن را نرم و صاف و مایع بیشتر این زمان در اطراف. من بسیار علاقه مند به دیدن اگر آن را به می آید در هر نقطه نزدیک به Skydio ذهن-bindingly خوب مانع اجتناب چیزی DJI نکرده اند قادر به رقابت با تا کنون در نظر من است.

DJI Mavic Air 2.
DJI

یکی از آخرین کوچک اما چیزی که مهم است. به نظر می رسد مانند DJI به روز شده رادیو کنترل به طوری که گوشی خود را در حال حاضر قرار گرفتن در بالا به جای کلیپ را در زیر دانلود کنید. این ممکن است به نظر می رسد جزئیات جزئی اما به عنوان هر کسی با یک گوشی بزرگتر گواه خواهد شد (به خصوص اگر آن را در یک مورد) قطع آن را به کنترل دست و پا چلفتی در بهترین حالت. بیایید امیدواریم که این راه اندازی ساده تر و راحت تر.

به عنوان شایعه به Mavic هوا 2 هزینه خواهد شد $799 در, راه اندازی, اما به همه گیر, آن را تنها در چین در دسترس در حال حاضر با جهانی اجرای مجموعه ای برای اواسط ماه مه (حدود 11). DJI یک عادت نیمه cannibalizing خود محصولات جدید هواپیماهای بدون سرنشین ارائه امکانات حتی آن flagships ندارد و به نظر می رسد که این مورد در اینجا. که هر دو بزرگ و کمی گیج کننده است وقتی که می آید به تصمیم گیری است که یکی برای شما. حق بیمه Mavic Pro 2 سری با آن دوربین برتر و یا Mavic Air 2 با آن پرواز دیگر زمان و جدید نرم افزار ترفندهای ؟ هنگامی که ما آن را در به صورت نقد و امیدوارم ما می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید.

در این مقاله: dji, mavic درجه 2, هواپیماهای بدون سرنشین, hdr, 4K, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو