دیزنی بعدی جنگ ستارگان سه گانه می شود به عقب رانده خواهد شد و اولین بازی در سال 2023

ANAHEIM, CA - JANUARY 16: Stormtroopers and guards on the deck of a Star Destroyer during Rise of the Resistance at Star Wars: Galaxy"u2019s Edge inside Disneyland in Anaheim, CA, on Thursday, Jan. 16, 2020. "n(Photo by Jeff Gritchen, Orange County Register/SCNG)
Stormtroopers و سپاه پاسداران در عرشه یک ناوشکن ستاره در افزایش مقاومت در جنگ ستارگان: Galaxy s Edge MediaNews گروه/اورنج کانتی ثبت نام از طریق Getty Images via Getty Images

سال گذشته دیزنی تنظیم یک برنامه انتشار یک تخته سنگ از جنگ ستارگان , فیلم, اما همه چیز تغییر کرده پس از آن. با تئاتر بسته و تولیدات تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آن را هل دادن برنامه ریزی شده انتشار قدمت یک سال کامل. این بدان معناست که اولین فیلم بنا به گزارش ها به کارگردانی Taika Waititi خواهد شد اولین بار در دسامبر 22nd, 2023, به دنبال دیگران در سال 2025 و 2027.

که طرفداران برخی از زمان اضافی برای صبر کنید اما واقعا این چیزی نسبت به آواتار دنباله. در حال حاضر متعلق به دیزنی پس از کسب آن از فاکس آنان نیز تحت فشار قرار دادند. مهلت ذکر شده است که آواتار 2 در حال حاضر در برنامه در ماه دسامبر 16th, 2022. که یک سال پس از آن مورد انتظار بود اما این فیلم در اصل شده است اعلام کرد برای انتشار در سال 2014.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جان لاندو (@jonplandau) در

در این مقاله: آواتار, Taika Waititi, دیزنی, جنگ ستارگان, جیمز کامرون آواتار 2, Lucasfilm, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im