دیزنی لند در چین به بازگشایی مارس 11 با درجه حرارت کنترل و ماسک مورد نیاز


Illustration for article titled Disneyland in China to Reopen May 11 With Temperature Checks and Masks Required

عکس: گتی ایماژ

دیزنی پارک در شانگهای چین خواهد بازگشایی در مارس 11 بعد از بسته شدن بیش از سه ماه با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek. این پارک به رعایت قوانین جدید در همه چیز از ماسک صورت برای تعداد زیادی از مردم خواهد شد که اجازه ورود به پارک در یک زمان و در چه چیزی می تواند یک محاکمه اجرا برای بقیه دیزنی پارک در ایالات متحده و ژاپن و فرانسه و هنگ کنگ است.

تبلیغات

شانگهای دیزنی مورد نیاز خواهد بود توسط دولت چین به بیش از 30 درصد از این پارک ظرفیت است که حدود 80,000 نفر در هر روز است. این بدان معناست که حدود 24,000 مردم اجازه خواهد داشت در هر روز هفته بعد از آن خواهد بود “بسیار کمتر” حتی 24,000 با توجه به Chapek. هر دو کارکنان و شرکت کنندگان در این پارک مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و اجتماعی جدید فاصله نشانگر تنظیم خواهد شد تا همراه با درجه حرارت چک.

“از نظر شانگهای آن را برای رفتن به ماسک برای مهمانان و کارکنان” Chapek گفت: در یک درآمد تماس شنبه. “تنها شخصیت های است که نمی خواهد به پوشیدن ماسک صورت شخصیت ها و آنها را در یک فاصله از جمعیت.”

تبلیغات

“چهره شخصیت ها” اشاره به دیزنی کارگران که راه رفتن در اطراف در لباس پوشیدن به عنوان انسان از شخصیت های فیلم مانند سفید برفی السا و سیندرلا به عنوان شخصیت های که نیاز به کاملبدن لباس مانند میکی ماوس.

Chapek همچنین گفت که دیزنی لند شانگهای را “تماس با ردیابی و تشخیص زود هنگام سیستم” اما رفتن به جزئیات در مورد آنچه که این برنامه ها ممکن است به دنبال دارد. شانگهای شندی گروه شرکت کنترل توسط دولت چین دارای 57 درصد از شانگهای دیزنی لند.

شانگهای دیزنی تنها پارک دیزنی در سرزمین اصلی چین بسته شد در ژانویه 25, به دنبال هنگ کنگ دیزنی در ژانویه 26. توکیو دیزنی بسته شده در ژانویه 29و دیزنی لند پاریس بسته شده در مارس 14. ایالات متحده در پارک دیزنیبا دیزنی لند در کالیفرنیا و والت دیزنی در فلوریدا نیز بسته شده در مارس 14.

وقتی شانگهای دیزنی بسته دروازه خود را در اواخر ماه ژانویه این بیماری تا به حال بیمار فقط 881 نفر در سطح جهان و کشته شدن 26. در حال حاضر وجود دارد 3.6 میلیون نفر و بیش از 257,000 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب.

تبلیغات

Chapek توضیح داد که دیگر از پارک های اطراف جهان ممکن است دستورالعمل های مختلف از شانگهایاحتمالا برای چیزهایی مانند پارک ظرفیت و ماسک. آمریکایی ها به طور خاص شده است و مقاوم در برابر ایده پوشیدن ماسک پس از ایالات متحده متخصصان پزشکی در ابتدا گفت: آنها بودند غیر ضروری برای مبارزه با این بیماری است. بسیاری از غربی کارشناسان پزشکی باید پس از معکوس و البته اذعان کرد که ماسک کمک به جلوگیری از گسترش covid-19 هر چند عمومی آمریکا شک و تردید باقی می ماند.

یکی دیگر از چیزی است که متفاوت خواهد بود به عنوان شانگهای دیزنی بازگشایی این است که این شرکت فروش بلیط پارک که تنها برای یک تاریخ خاص چیزی است که ممکن است تست شده در جای دیگر در سراسر جهان اگر آن را با این نسخهها کار در چین است.

تبلیغات

“از نظر نوع برنامه های احتمالی رفتن به جلو یکی از راه هایی که ما قصد داریم برای مقابله با این وضعیت در شانگهای و هیچ قول می دهم که ما را در مقابله با آن همان راه را در داخل کشور است اما از طریق مورخ بلیط به طوری که شما لازم نیست که کل یک دسته از مردم در دروازه خود را و سپس پیدا کردن که ما بتوانیم در حد 9:00 صبح و سپس آنها را نا امید” Chapek گفت.

Shanghai Disneyland sets up “social distancing” queues for imminent reopening on May 04, 2020 in Shanghai, China.

دیزنی لند شانگهای مجموعه “اجتماعی فاصله” صف برای بازگشایی قریب الوقوع در مه 04, 2020 در شانگهای چین است.
عکس: گتی ایماژ

تبلیغات

اعلام شانگهای دیزنی بازگشایی قریب الوقوع می آید به چین انجام داده است تا حد زیادی کار موفق از سرکوب تعدادی از موارد در کشور از طریق بسیار سخت مستندات. چین شناسایی بیش از 80 ، 000 موارد covid-19 و 4,637 مرگ و میر.

ایالات متحده نه با موفقیت بدست موارد به پایین با تشکر در بخش های بزرگ به بی کفایت دولت به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ایالات متحده در حال حاضر شناسایی بیش از 1.2 میلیون covid-19 مورد و بیش از 71,078 مرگ و میر در, بیشترین تعداد در جهان و مغلوب ساختن پیشی جستن است بیشتر یا کمتر اذعان کرد که آمریکایی ها باید بمیرد به بهبود اقتصاد—چیزی که او می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد.

تبلیغات

“وجود خواهد داشت بیشتر مرگ که این ویروس را منتقل می کند با یا بدون یک واکسن. و من فکر می کنم ما در حال انجام به خوبی در واکسن اما با یا بدون یک واکسن آن را به تصویب و ما در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک سفر به یک ماسک کارخانه در آریزونا در روز شنبه.

“مردم کشور ما در حال رزمندگان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:. “من نمی گویم هر چیزی مناسب است. بله برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز شده و ما باید آن را باز کنید به زودی.”

تبلیغات

گرفتن اقتصاد خروش دوباره بدیهی است که نگرانی جهانی هر چند دیزنی اذعان برخی از پارک ها انجام شد بهتر از دیگران حتی قبل از همه گیر رسید. به عنوان Chapek با اشاره به در دیزنی درآمد تماس هنگ کنگ پارک بود در حال حاضر به تجربه برخی از ضرر و زیان مالی به دلیل “مسائل داخلی” را به عنوان آنها را به نام او با اشاره به تظاهرات طرفداران دموکراسی که درگیر این منطقه از 7 میلیون نفر در سال 2019.

“ما در حال حاضر telegraphed که وجود خواهد داشت برخی از نرمی در هنگ کنگ و سپس این بسته از پارک فقط شتاب و زیان وجود دارد” Chapek گفت.

تبلیغات

هنگامی که ایالات متحده دیزنی پارک باز دوباره ؟ هیچ کلمه ای وجود دارد که هنوز و اگر امریکا را از دست داده و همه گیر است هیچ نشانه ای از آن می تواند یک زمان بسیار طولانی از هم اکنون. ایالات متحده هنوز هم گزارش بیش از 20 ، 000 مورد جدید از covid-19 در هر روز حدود یک در ده یا یکی در بیست و تعداد واقعی موارد با توجه به سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb. و برخی از متحده مانند گرجستان در حال شل شدن در حال حاضر سست محدودیت در حرکت چیزی است که تقریبا قطعا دیدن موارد سنبله.

Opening تا خیلی زود نیز می تواند expose شرکت هایی مانند دیزنی به پرونده های حقوقی ارائه شده آنها را دریافت نمی مسئولیت حمایت مانند گوشت صنعت دریافت کرده است. در هفته گذشته, رئیس جمهور تهمت استفاده از دفاع تولید عمل به دستور که همه گوشت پردازش تجهیزات در ایالات متحده باقی می ماند باز چیزی که سپر گوشت شرکت از پتانسیل پرونده های حقوقی توسط کارکنان. که خوب است برای گوشت شرکت که دیده می شود برخی از بدترین شیوع بیماری در جهان. تنها سوال: دیزنی جهان به عنوان اساسی به عنوان گوشت تولید ؟

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>