دیزنی+ شروع خواهد شد جریان ‘Star Wars: The Rise of اسکای واکر’ on May 4th

Star Wars: The Rise of Skywalker

دیزنی

Star Wars: The Rise of اسکای واکر را شروع جریان در دیزنی+ در مارس 4 — در غیر این صورت شناخته شده به عنوان جنگ ستارگان در شب. یک مثال برای آخر فصل در عاقبت سه گانه به نظر می رسد در اوایل امروز در دیزنی+ برنامه قبل از این شرکت را تایید کرد تاریخ در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: این برنامه شروع به پخش فیلم دو ماه زود است.

در همان روز شما همچنین قادر خواهید بود به تماشای دیزنی گالری: Mandalorian, هشت-بخش مجموعه مستند است که به اشتراک گذاری در پشت صحنه نگاه در توسعه این Mandalorian. سری آخر از محبوب جنگ های کلون سری انیمیشن نیز شروع به جریان در مارس 4th. بیشتر چه, دیزنی+ برنامه را دریافت کنید یک رابط کاربر قبل که هفته به افتخار جنگ ستارگان.

دیزنی آزادی مطبوعات می گویند نیست دقیقا چه زمانی ظهور اسکای واکر برتر خواهد شد اما توجه داشته باشید که آن را شروع جریان یک روز بعد در هلند به دلیل این کشور یاد می شود ، افزایش اسکای واکر آخرین عمده فیلم دیزنی به ایجاد راه خود را به شرکت پخش آنلاين پلت فرم اولیه. در ماه مارس دیزنی تحت فشار قرار دادند تا انتشار Frozen 2, ساخت آن را در دسترس به تماشای سه ماه زود است. البته اینکه در اوایل انتشار این افزایش از اسکای واکر است یک علت برای جشن خواهد شد تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه شما احساس می کنید در مورد تفرقه فیلم.

در این مقاله: جنگ ستارگان, دیزنی, دیزنی پلاس, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر