دیزنی گفت: به طور قابل توجهی کوچک شده هزینه Facebook ads

والت دیزنی Co. بنا به گزارش رسیده به طور قابل توجهی کاهش آن برنامه ریزی شده صرف تبلیغات در Facebook میان رو به رشد تحریم از شرکت های بزرگ با توجه به نفرت سخنرانی در شبکه های اجتماعی است.

دیزنی نگران Facebook را اجرای سیاست ها در برابر اعتراض محتوای منابع آشنا با این موضوع گفت: وال استریت ژورنال. آنها می گویند که این شرکت متوقف شد تبلیغات برای دیزنی+ پس از به شدت ترویج خدمات جریان در اوایل سال جاری بر روی شبکه های اجتماعی است. منبع افزود که دیزنی است متوقف شده تبلیغات برای Hulu در Facebook متعلق به Instagram, در حالی که دیگر بخش های این شرکت در حال بررسی طرح های خود را.

دیزنی بالا بود آمریکا تبلیغ در Facebook برای نیمه اول وال استریت ژورنال گزارش با استناد به برآورد توسط Pathmatics. این شرکت تحقیقات ثابت دیزنی هزینه Facebook ads بیش از شش ماه در $210 میلیون.

قاب زمان برای دیزنی کوچک هزینه های Facebook ads هنوز مشخص نیست با توجه به گزارش. بر خلاف دیگر شرکت ها که کشیده اند از شبکه های اجتماعی دیزنی بی سر و صدا منتقل تبلیغات خود برنامه.

تبلیغ بیرون از Facebook

توقف نفرت برای سود کمپین که آغاز شده بود در ماه ژوئن خواستار Facebook آدرس نژاد پرستی در آن سیستم عامل است. خرده فروش Eddie Bauer, بستنی, ساز, Ben & jerry’s و تولید شرکت ماگنولیا, تصاویر, در علاوه بر این به بیش از 100 دیگر کسب و کارهای کوچک تشکیل شده بخشی از تبلیغات تحریم. آنها بعد پیوست توسط Verizon و پلی استیشن.

شرکت های دیگر مانند Coca-Cola, Starbucks و مایکروسافت نیز متوقف شد هزینه های خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغات اگر حرکت خود را نه صرفا از توقف نفرت برای سود مبارزات انتخاباتی.

Facebook جریحه دار است از دست رفته درآمد حاصل از تبلیغات. هنوز معلوم نیست اگر دیزنی به طور رسمی از پیوستن به توقف نفرت به سود جنبش است. روندهای دیجیتال رسیده است به این شرکت برای روشن شدن موضوع ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>