ظرف مشترکین از دست دادن دسترسی به محلی Scripps ایستگاه در کانال اختلاف

رویترز/مایک بلیک دو تلویزیون غول بار دیگر در مواجهه بیش از کانال نرخ و این بار آن را ممکن است

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
A Dish Network satellite dish is shown on a residential home in Encinitas, California, U.S., November 8, 2017. REUTERS/Mike Blake
رویترز/مایک بلیک

دو تلویزیون غول بار دیگر در مواجهه بیش از کانال نرخ و این بار آن را ممکن است به طور قابل توجهی صدمه دیده خود را از دسترسی به اخبار محلی. محلی Scripps متعلق به ایستگاه در 42 بازار (از جمله شهر نیویورک و سان دیگو) رفته تیره در ظرف شبکه پس از شرکت ها موفق به رسیدن به یک معامله در نرخ حمل و نقل. Scripps شده بود درخواست برای افزایش نرخ, اگر چه آن را نمی خواهد شما را به شنیدن این که هر شرکت در حال چرخش است این موضوع را به تصویر بکشد طرف دیگر به عنوان تبه کار.

Scripps متهم ظرف امتناع از اعتصاب یک "توافق عادلانه" پس از پنج ماه از مذاکرات و اشاره کرد که آن را به حال "هرگز رفته تاریک" با تلویزیون پرداخت توزیع کننده تا به حال. ظرف ادعا کرد که Scripps نادیده گرفته بود ارائه می دهد به گسترش کانال دسترسی در طول این اختلاف به "مذاکره اهرم" و در حال تبدیل کردن یک پیشنهاد برای مطابقت با نرخ های ارائه شده به دیگر ارائه دهندگان تلویزیون.

هر دو شرکت متهم دیگر از محروم کردن مشتریان حیاتی اخبار در طول یک بیماری همه گیر.

به عنوان با بسیاری از این اختلافات وجود دارد یک فرصت خوب ظرف و Scripps را در رسیدن به یک توافق در روزهای آینده و تظاهر آنها نیست درگیر یک مبارزه تلخ. اما این آخرین نسبتا اخیر سراسیمگی از حوادث که در آن پخش می خواستم نرخ بالاتر است. و متاسفانه تاثیر آشنا است. در حالی که شما ممکن است نگه دارید بیشتر یا همه تحت تاثیر کانال های خوب وجود دارد شانس خود را با نرخ بالا خواهد رفت — از جمله در جریان خدمات تلویزیون.

در این مقاله: ظرف, ظرف, شبکه, اسکریپس, تلویزیون, تلویزیون, هدفون, تلویزیون ماهواره ای, تلویزیون ماهواره ای, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن