مدیر Kirk Wise توصیف Atlantis: The Lost Empire عاقبت ما هرگز


From Atlantis: The Lost Empire.

از Atlantis: The Lost Empire.
تصویر: دیزنی

Atlantis: The Lost Empire شد متمایز و دستکمگرفتهشده ورود در دیزنی‘s مدرن روز صف شکستن با بسیاری از کنوانسیون و نمایشگاه زرق و برق دار, جاذب, انیمیشن به بوت. به گفته مدیر آن Kirk Wise عاقبت برنامه ریزی شده بود با یک پیچ خورده تبه کار را نشان دهد و همه چیز.

تبلیغات

عاقبت که نیست که کوچک سری انیمیشن های دیزنی به پایان رسید تا قرار دادن و سپس فروش به عنوان یک عاقبت “فیلم” به نام آتلانتیس: میلو بازگشت. این عاقبت متفاوت بود و کمی بیشتر چشمگیر است.

“[داستان استاد راهنما] John Sanford, Gary [خانه] و من در واقع مبدع ایده برای عاقبت به آتلانتیس,” حکیم گفت: برخورد دهنده. “آن را به حال هیچ رابطه با آتلانتیس مجموعه تلویزیونی است که در حال توسعه در Disney Television Animation. این یکی از ویژگی های طول کامل بر تمام عیار عاقبت به Altantis.”

تبلیغات

به عنوان برخورد جزئیات این عاقبت نبود بسیار دور همراه در ایجاد روند اما آیا باید یک طرح ساختار دست نخورده است.

“ما برای رفتن به یک تبه کار جدید در داستان است. تبه شد حال رفتن به پوشیدن big tits, ترسناک, پشم و حجیم جنگ جهانی اول-سبک لباس با یک فیلم ترسناک به مبهم از آن صورت کمی Darth Vader-esque. و این تبه کار بود رفتن را امتحان کنید و گرفتن آتلانتیس و پایان کار که Rourke قادر به انجام رساندن. و پیچ و تاب و در اوج فیلم است که تبه کار است که آشکار و معلوم می شود هلگا سینکلر. طرح پیچ و تاب!” عاقلانه توضیح داد.

این هلگا های بازمانده دوم-در-فرمان به بدی از اولین فیلم رفته از طریق برخی از تغییرات زمان از عاقبت.

تبلیغات

عاقلانه به تفصیل شرح داده و گفت: “پس هلگا جان سالم به سقوط او شد اوایل 20 قرن سایبورگ آغاز شده و او را به تیم خود را از مزدوران است.”

که راستش خیلی شدید و خم در به خوبی به این فیلم steampunky vibes. یکی از اولین گفت نسبتا منسجم داستان و واقعا نیاز به پیگیری اما تنظیم احساس به اندازه کافی غنی است که من قطعا نمی خواهد که فکر بازگشت. شما چه فکر می کنید ؟ آیا این عاقبت ایده برگزاری هر آب ؟

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>