دیپلو میزبان زندگی می کنند Major Lazer مجموعه در Fortnite حزب رویال حالت

Fortnite

حماسه

بنابراین آنچه که در آینده پس از یک بازی در کنسرت تجربه از Travis Scott? برای Fortniteآن ظاهرا تلاش در زنده DJ set میزبانی بازیگر اردن فیشر و دیپلو. آن آغاز شده و در ساعت 9 و همکاران است و بازی در این بازی سلاح ها-رایگان پارتی حالت است که راه اندازی این هفته است. اگر شما نمی خواهید به بار Fortnite و دیدن آن در این بازی شما همچنین می توانید پخش زنده در حرکت یا کشش ناگهانی.

آن را تقریبا تجربه ای که تراویس اسکات فصل راه اندازی شد اما بازیکنان می توانند تجهیز Major Lazer دنده از فروشگاه بازی و هاپ در اطراف در حالی که دیپلو را راه اندازی می کند به عنوان یک تصویری بالا در این عرصه است. با کنسرت تور در برگزاری با توجه به کروناویروس و هنرمندان به دنبال راه های جدید برای ارتباط با طرفداران خود این فقط ممکن است برای اولین بار از بسیاری از. از صدای چیزها حماسه است و اعمال دیگر به انتظارنشسته بودند تا برای آینده بنابراین در ارتباط باشید.

به روز رسانی: و فقط می خواهم که نشان می دهد بیش از. شما می توانید یک پخش این رویداد در حرکت یا کشش ناگهانی هر چند با زنده مجموعه شروع حدود یک ساعت به ضبط ویدئو است.

در این مقاله: Major Lazer, پارتی, رویال, Fortnite, Diplo, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>