روندهای دیجیتال زندگی می کنند: سینما تنظیم پیکسل جوانه 2 نقد و بررسی فورد EVs لغو

در این قسمت از روندهای دیجیتال زندگی می کنند میزبان گرگ Nibler مذاکرات top tech داستان های روز از جمله گوگل رایگان ویدئو کنفرانس, چگونه اسکار و سینما در حال تنظیم به زندگی در طول یک بیماری همه گیر گوگل صفحه جوانه 2 نقد و بررسی, لغو فورد لینکلن الکتریک, صف, و بیشتر.

برایس اولسون

برایس اولسون جهانی استراتژیست برای سلامت و زندگی علوم در اینتل مورد بحث چگونه به فعال کردن از راه دور نظارت از بيماران بستری برای افزایش تعداد بیماران است که پزشکان قادر به خدمت می کنند.

لوقا لارسن DT را در محاسبات ویرایشگر می پیوندد نشان می دهد به صحبت کردن در مورد Acer Swift 3 با Ryzen 4000 لپ تاپ. در $650, این, هشت-هسته پردازنده لپ تاپ قیمت به حرکت می کند اما آن را بیش از حد خوب درست باشد?

دانیل کافمن

Nibler سپس استقبال دانیل کافمن از HoMedics که توضیح می دهد چگونه آن اشعه ماوراء بنفش-تمیز کردن فاضلاب کیسه کشتن 99.9 ٪ از باکتری ها و ویروس ها بدون استفاده از مواد شیمیایی.

سپس ما بپیوندید DT را جس Surbaugh و آدرین وارنر برای TBD بخش که مورد بحث تقاطع تکنولوژی و فرهنگ است. این هفته آنها در مورد چگونگی استودیو فیلم و جشنواره ها مجبور شده اند به حرکت آنلاین برای بسیاری از آنها برای اولین بار و منتشر شده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>