Taichi and Yamato teaming up to save the world.

Taichi و Yamato teaming تا برای نجات جهان.
تصویر: تویی

تویی را Digimon راه اندازی مجدد می تواند به راحتی فقط شده یک rehashing اصلی داستان با یک کت های تازه از اين به بعد انیمیشن سیلی در بالای آن است. Thankfully جدید سری تلاش برای چیزی بسیار جذاب تر: یک در دنیای دیجیتال اتصال به دنیای واقعی که را این Digidestined جنگ باید فوری تاثیر فراتر از بچه ها.

تبلیغات

در همان زمان که Digimon Adventure:‘s دو قسمت به معرفی تعدادی از حق رای دادن نمادین ترین شخصیت های مانند Taichi, Yamato و Koushiro این مجموعه نیز ساخته شده است آن را کاملا آشکار است که این داستان گفته است متفاوت از سلف خود. چرا که نشان می دهد در مجموعه, مدرن, روز, بچه های رابطه به اینترنت عمیقا عمیق تر ، و در حالی که آنها در تمام نمی باید یک درک قوی از دنیای دیجیتال خود را, آنها را درک می کنیم که اطلاعات قدرت است به این معنا که ارتباط فیزیکی چیزها و فرآیندهای در دنیای واقعی که مردم تکیه می کنند.

هر چند تای و تازه کشف شده خود را دوست Greymon (موسوم به Agumon) لذت می برد مختصر مقدار زمان صلح بوده و قادر به صرف با یکی دیگر از این واقعیت است که دنیای دیجیتال است تحت حمله از ویروسی Digimon آن ساخته شده است روشن است که دو نفر از آنها را آورده بودند با هم به منظور قرار دادن همه چیز درست است.

به عنوان بیشتر Argoman باید swarmed U.S. نظامی, کامپیوتر, مهم ترین تهدید شده است که اگر چپ به دستگاه های خود را به ویروسی Digimon باعث خواهد شد بعد از جنگ جهانی با ساخت کشتی های پرتاب موشک های خود را که در آن سیگنال به دولت دیگر بازیگران است که آنها تحت حمله فعال است. Taichi می داند این را به عنوان Koushiro واز او به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در دنیای واقعی اما آنچه Koushiro نیست به طور کامل درک است که چگونه قدرتمند ازدحام Argomon (وجود دارد کاملا چند از آنها) در دانه و چگونه مرکزی Argoman می توانید جمع آوری انرژی از همسالان خود در سفارش به زور خود را به Digivolve بر روی فرمان.

تبلیغات

سری دوم قسمت به درستی به ارمغان می آورد Yamato و خود را در حال حاضر Digivolved Garurumon در مقابل مستقیم به اصلی نشان می دهد که در آن همه Digidestined به پایان رسید تا در دنیای دیجیتال در همان زمان و هیولا خود را تا به حال فرصت برای رشد بیشتر یا کمتر در سرعت با یکدیگر است. اما در حالی که Yamato و Garurumon توانمند مبارزان آنها هیچ مسابقه واقعی برای سرعت جهش Argomon—despite این واقعیت است که Taichi و Greymon به همه چیز آنها را به هیولا پایین.

اما درست زمانی که به نظر می رسد به عنوان اگر Argomon در واقع ممکن است قادر به قتل Digidestined و خود را Digimon, Digimon Adventure: veers به طور افراطی غیر منتظره روایت فضا که گرانش می تواند واقعا تنها درک شود توسط افرادی که به تماشای سری اصلی. بسیار شبیه به گوگل وجود دارد یک نقطه که در آن Digimon توقف در حال تحول زیرا آنها به مرحله نهایی خود رسیده بودن. که در آن نقطه آنها تمایل به دیگر زیبا و دلفریب, در آغوششیروانی حیوانات و اغلب تبدیل به موجودات انسان نما با فوق العاده مخرب قدرت است.

تبلیغات

برای Taichi و Yamato خود Digimon شد War Greymon و فلزی Garurumon بود در سری اصلی و کسانی که تحولات تنها به عنوان یک نتیجه از که چگونه کودکان و نوجوانان بسیار مشروع در آستانه از دست دادن زندگی خود را و اجازه دادن به جهان نزول به هرج و مرج. البته این نسخه از شخصیت ها به پایان رسید تا صرفه جویی در روز و در حال رفتن به مبارزه با جنگ دیگر (مانند یک در اصلی Digimon فیلم) که منجر به جنگ Greymon و فلزی Garurumon در حال تحول با هم برای تبدیل شدن به Omnimon.

Omnimon آینده ،
تصویر: تویی

تبلیغات

در بیشتر بر روی نام تجاری لحظه ای از “گه ما در یک بحران“Taichi و Yamato—دو بچه که به سختی می دانیم هر یک از دیگر در این گفتن—کانال احساسات خود را به Digivices. آنها قادر به ماشه مشترک و پیشرفت و تکامل است که فیوز هر دو Digimon به مفرد بودن که به اندازه کافی قدرتمند برای اعزام تهدید در دست و در حالی که همه دوست داشتنی و سرد به عنوان گه برای دیدن Omnimon حضور است Digimon Adventure:‘s boldest بیانیه ای در مورد چگونه از آن است که خود سری.

یکی از بزرگتر سوالات بلندی بیش از این سری بود که چگونه از آن خواهد بود قادر به توجیه خود را به عنوان چیزی که نبود صرفا رانده شده توسط نوستالژی برای چه قبل از آن آمد. اما اساسا pivoting دور از داستان اصلی است و نه ساده “هر کس می گذرد به خود را دریافت قدرت یو پی اس در دنباله” Digimon Adventure: نمیفهمد یک راه برای منعکس کردن درست درندهخویی از آنچه در آن به معنی آنلاین.

تبلیغات

هر چند هر یک از این کودکان معرفی شده در باز کردن توالی در حال تمام مقصد برای تبدیل شدن به ناجی از دو جهان هیچ یک از آنها واقعا به یک دیگر متصل اجتماعی صحبت می کند. در همان زمان آنها در حال تمام ملاقات با یکدیگر از طریق اینترنت که ناب را در چگونه از آن است که بسیاری از ما امروز دیدار با افرادی که تبدیل به بهترین دوستان است. اگر این انرژی است که Digimon Adventure: آوردن به جدول آن را در حال حاضر در مسیر درست اما چه رفتن به وحشی برای دیدن است چگونه نشان می دهد دستگیره مناسب است خائنانی که نیست فقط بی نام بیچهره هرج و مرج عوامل

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت