الماس و ابریشم Axed از فاکس نیوز’ جریان خدمات نادان Coronavirus تئوری های توطئه


Lynnette “Diamond” Hardaway and Rochelle “Silk” Richardson with Donald Trump at the White House in February 2020.

Lynnette “الماس” Hardaway و راشل “ابریشم” ریچاردسون با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در ماه فوریه سال 2020 است.
عکس: نیکلاس Kamm (گتی ایماژ)

رادیو فردا قطع روابط با pro-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت های رسانه ای الماس و ابریشم—که بارها و بارها به نظر می رسد با رئیس جمهور در تظاهرات و کاخ سفید پس از آنها تحت فشار قرار دادند سردرد القا تئوری های توطئه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس, the Daily Beast گزارش روز دوشنبه.

تبلیغات

الماس و ابریشم که نام واقعی هستند Lynette Hardaway و راشل Richardson تبدیل شده اند به خوبی شناخته شده در محافل محافظه کار به عنوان صریح تهمت هواداران و به خصوص محبوب با مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. دو تن از آنان در مغلوب ساختن پیشی جستن سمت به تازگی به عنوان یک سیاه و سفید تاریخچه ماه جلسه ای در کاخ سفید در ماه فوریه سال 2020 است. آنها همچنین در بخش بزرگی مسئول افتضاح از یک خانه قضائیه جلسه کمیته در سال 2018 که در آن ادعا کرد که Facebook شد سانسور آنها را برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. (Facebook بود نه سانسور آنها.) کسانی که شل و ول ادعا شد parroted توسط جناح راست افراطی رسانه ها از جمله روباه, پس از آن فقط دیدنی و جذاب این شرکت در حال حاضر بوت الماس و ابریشم از خود فاکس ملت جریان خدمات.

به گزارش دیلی الماس و ابریشم بارها و بارها ترویج ساختگی تئوری های توطئه در مورد ویروس از جمله این که هیچ کس نمی داند که در آن اجساد بیش از 56,000 آمریکایی که فوت کرده اند تا کنون پنهان بودن است که آن را ممکن است طراحی شده اند در یک آزمایشگاه که سازمان بهداشت جهانی می تواند این ظرفیت را دارند که به “به نوبه خود این ویروس و خاموش.”

تبلیغات

“آنچه که من نیاز به دانستن این است که چگونه بسیاری از مردم گذشت دور در نیویورک و آنچه که من نیاز به دانستن این است که: چه کسی بدن؟” الماس گفت: در مارس 30 livestream. “من نیاز به کسی است که کار تحقیقی به تماس morgues. برای تماس با خانه های مراسم تشییع جنازه. ما نیاز به می دانم که چون من اصلا اعتماد به هر چیز دیگری که می آید از دهان او در حال حاضر… چیزی درست نیست اینجا. چیزی است در اینجا.”

“این است که عمدا گسترش یابد؟” الماس اضافه شده یکپارچه انتقال از یک تئوری است که در آن کسی است که تا مرگ, شمارش به یکی که در آن wreaking ویران مشکوکی سریع. “نگاه من به عنوان یک نظریه پرداز توطئه, این واقعی است, اما من درخواست خود من سوال است. چه جهنم می گذرد؟”

هر the Daily Beast, در همان پخش ابریشم بمب که آیا ویروس است که “انسان” یا “مهندسی” شاید به دلیل “کمی عمیق-دولت عمل رفتن در پشت صحنه.” او همچنین مطرح کرد این ایده که سازمان بهداشت جهانی ممکن است خود را در اختیار کشتن “سوئیچ” برای ویروس. (ما اما هیچ راه ابریشم می دانید که.)

آنها همچنین تحت فشار قرار دادند وحشی, دروغ ادا به عنوان بی ضرر پیشنهادات رسمی که coronavirus مرگ, شمارش ممکن است متورم شود که بالقوه واکسن است به نحوی وابسته به بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت’ برنامه ای برای “کنترل جمعیت,” و این که این ویروس ممکن است باعث توسط 5G به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی برای پر کردن “خالی” تخت بیمارستان. چند هفته پیش در توییتر حذف یک صدای جیر جیر که در آن آنها خواست كه به نافرمانی اجتماعی فاصله سفارشات به این دلیل که “تنها راه ما می تواند تبدیل به ایمنی محیط زیست; ما باید در محیط زیست” و اضافه کرد که در داخل خانه باقی مانده “برای مدت طولانی مردم را بیمار است.”

تبلیغات

به گزارش دیلی الماس و ابریشم را فاکس ملت برنامه آرام شده پس مارس 7, مدت کوتاهی قبل از آنها فرستاده می شود که صدای جیر جیر. یک منبع در شبکه به وضوح انتظار برخی از نوع پت در پشت فاصله خود را از یک فاجعه خود را ساخت گفت: این سایت که “پس از آنچه آنها گفته ام و توییتی شما نخواهد بود دیدن آنها در فاکس ملت و یا فاکس نیوز در هر زمان به زودی.” فاکس نیوز و الماس و ابریشم پاسخ نمی دهند به روزانه وحش درخواست برای اظهار نظر اما لرزش سحر و جادو 8-توپ برای بینش بیشتر در مورد اینکه آیا طلاق دائمی خواهد بود.

تبلیغات

البته این فقط بدان معناست کمی کار بیشتر برای هر کس دیگری در فاکس تان شدیدا از یک منبع بی پایان از مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه چرخش در این بیماری همه گیر. رئیس جمهور ظاهرا معتقد است که این شرکت در حال رشد است و نرم و کارگردانی خود را پیروان توییتر به جای تماشای یک امریکا اخبار شبکه یک و حتی بیشتر تملق گوی راست ترین جریان است که ادعا کرده است موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci رشد این ویروس در کارولینای شمالی آزمایشگاه و به تازگی یکی از خبرنگاران خود را محروم از کاخ سفید جلسات توجیهی برای نقض اجتماعی فاصله قوانین.

نه به outdone مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی پیشنهاد شده است که تزریق آب ژاول ممکن است یک درمان برای ویروس.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر