دز برایانت انتقاد کابوی ها’ انتقال به ثبت نام اندی دالتون: ‘پرداخت Dak’

دالاس کاوبویز امن پشتیبان گیری جدید برای Dak پرسکات در شنبه اما حداقل یکی از تیم سابق ستاره نیست در مورد آن خوشحال.

سابق گیرنده گسترده دز برایانت در زمان به توییتر در مدت کوتاهی پس از کابوی ها رسیده یک سال مقابله با Cincinnati Bengals کارفرمایی اندی دالتون به شدت بهم زدن حرکت می کند. تیم او در یک سری از توییت باید مراقبت از پرسکات ،

برایانت بازی کابوی برای هشت فصل racking تا حدود 7,500 متری و 73 touchdowns. دالاس منتشر شده او در سال 2018 است. برایانت پس از آن امضا یک سال مقابله با, New Orleans Saints, اما پاره خود آشیل در عمل دوم خود را با این تیم است.

او تا به بازی در لیگ پس از.

کابوی ها و پرسکات کار کرده اند در یک قرارداد بلند مدت برای سال در حال حاضر, هر چند نمی تواند به نظر می رسد کاملا در همان صفحه. در حالی که حرکت می کند به ثبت نام دالتون نیست که به عنوان یک “تهدید” آیا پرسکات و شروع کار اما نه به سادگی برای اضافه کردن یکی دیگر از کیفیت backup برایانت به نظر نمی رسد به آن را خرید.

پرسکات مجموعه خود وارد فصل پنجم با کابوی ها در این پاییز. او انداخت و برای یک حرفه ای-بالا 4,902 متری و 30 touchdowns فصل گذشته. دالاس با استفاده از حق رای دادن برچسب در پرسکات به امن او را برای یک فصل دیگر در ماه مارس است. یک معامله بین دو طرف به نظر می رسید مجموعه در سال گذشته هر چند پرسکات بنا به گزارش راه می رفت دور از قرارداد که او را به پرداخت 33 میلیون دلار در هر فصل. مذاکرات هنوز ادامه دارد.

Dez Bryant wasn't happy with the Cowboys' move to sign Andy Dalton on Saturday night. (Lachlan Cunningham/Getty Images)
دز برایانت نبود با کابوی ها’ انتقال به ثبت نام اندی دالتون در شب شنبه. (ترجمه کانینگهام/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>