Devolver ساخته شده یک بازی رایگان در مورد لغو بازی کنوانسیون

'Devolverland Expo'
Devolver Digital

E3 و تقریبا هر فرد در نمایشگاه بازی های کامپیوتری برای سال 2020 لغو شده است با توجه به همه گیر اما این است که به جلوگیری از Devolver Digital از انجام کاری برای پر کردن جای خالی در بسیار خود-ارجاعی راه است. آن را فقط منتشر شد یک رایگان Devolverland نمایشگاه بازی در بخار که — چه چیز دیگری ؟ — شما رخنه از طریق یک لغو شد قرارداد. آن را در نهایت یک پلاگین برای بازی های آینده مثل سایه جنگجو 3 و مرداراما این یک بازی است که شما dodging “پیشرفته سیستم های امنیتی” به تماشای فیلم ها و پیدا کردن اسرار است.

این بازی به خودی خود نیست خشونت (مگر اینکه شما تعداد این نوع از تفنگ شما می خواهم به ساقه تی شرت) اما فیلم های شما را به طور کلی نمی توان راه حل مناسب برای کودکان و نوجوانان.

Devolver نیست حتی خجالتی در مورد تماس با این “بازاریابی شبیه ساز” و شما احتمالا می تواند به چیز دیگری قبل از طولانی است. اما موجودیت خود قابل توجه است. بسیاری از ناشران را تبدیل به تصویری رویدادها (از جمله Devolver که چگونه از آن اعلام کرد Devolverland Expo) به اعلام اخبار بازی در زمانی که هیچ گونه توجهی بکند خطرناک است. این حداقل به شما می دهد یک طعم و مزه است که کنوانسیون تجربه منهای شلوغ راهروها و آسیا در مواد غذایی است.

در این مقاله: Devolver Digital, Devolver, بازی, بازی های ویدئویی, Covid-19, coronavirus E3 سال 2020 flying wild hog, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im