شیاطین به جلو پالمیری (دهانه) رنگ امید NHL بازگشت در تصویر

کایل پالمیری (دهانه) بوده است تلاش برای نگه داشتن مشغول اطراف خود جزیره خانه انجام بسیاری از پروژه های نقاشی. دیوار و سقف بیشتر.

به عنوان یک تصویر روشن از NHL سرگیری بازی, New Jersey Devils جلو مطمئن نیست.

“امیدوارم وجود یک نور در انتهای تونل که در آن ما در حال رفتن به بازگشت و اتمام فصل به طور منظم” پالمیری (دهانه) گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی.

NHL را منتشر کرده است برنامه ای برای از سرگیری فصل و یا حتی باز کردن امکانات تیم به بازیکنان در شکل.

NBA در روز دوشنبه را به عقب رانده ممکن است تاریخ بازگشایی برخی تیم تمرین امکانات برای حداقل یک هفته تا مارس 8 در اولین.

“من فکر می کنم بزرگترین چالش بدیهی است که واقعا نمی دانستند اگر وجود دارد یک پایان و یا زمانی که در پایان در حال رفتن به و یا اگر ما در حال بازگشت به بازی یا نه” پالمیری (دهانه) گفت.

“اما در حال حاضر من معنی زیادی است که خارج از کنترل ما است. این همه شما واقعا می توانید انجام دهید این است که ماندن در خانه و سعی کنید و اقامت امن و مطمئن شوید که شما در حال انجام هر کاری شما می توانید برای حمایت از افرادی که در خارج وجود دارد مبارزه با این بیماری است.”

پالمیری (دهانه) یکی از شیاطین’ نمایندگان در اتحادیه بازیکنان همراه با goaltender Cory اشنایدر. پالمیری (دهانه) مانده است در تماس با اتحادیه به طور منظم و رله اطلاعات به هم تیمی های خود.

“شما می خواهید به نگه داشتن آن گفتگوی بورسی رفتن و بچه ها به اقامت در تماس و انجام هر آنچه که ما می توانید آن را احساس کمی بیشتر از حالت عادی” شیاطین’ گلزن پیشرو گفت.

شده اند وجود دارد برخی از گزارش های NHL ممکن است بازگشت در برخی از نقطه با با تنها 24 تیم در پایان کوتاه فصل به طور منظم. اگر این مورد بود شیاطین (28-29-12) را ببینید فصل خود را به پایان.

شیاطین 68 امتیاز و 13 بازی در سمت چپ و 13 امتیاز از یک کارت نقطه حذفی.

“من فکر می کنم بچه ها در حال تلاش برای انجام بهترین خود را به نگه داشتن خود را آماده آن است که آیا با حضور 24 تیم است که به ارمغان آورد و یا کل (لیگ) به پایان این فصل به طور منظم” 29 ساله پالمیری (دهانه) گفت. “ما فقط ما فقط نمی دانم.”

آخرین بار شیاطین جمع شده بودند به عنوان یک تیم بود در صبح روز 12 مارس در مشخصاتش مرکز در نیوآرک برای pregame تمرین قبل از میزبانی Carolina Hurricanes که شب. آنها هرگز skated.

شایعاتی که NHL رفتن به توقف فصل شد گردش و آن را طولانی نیست قبل از لیگ قرار داده و فصل در انتظار نگه داشته به دلیل شیوع ویروس.

اگر شیاطین شانس را به بازی دوباره در این فصل وجود خواهد داشت نگرانی های ایمنی. بازیکنان بسیاری از آنها نداشته دسترسی به یخ خواهد نیاز به یک اردوگاه آموزشی برای دریافت آماده است. وجود دارد نیز باید اقدامات احتیاطی اگر تیم را به سفر.

“با آنچه که در جهان آن را یک عامل بزرگ در آن مطمئن شوید که هر کس امن” پالمیری (دهانه) گفت.

پالمیری (دهانه) نتواند هم تیمی های خود و بازی در NHL و در عین حال نگه می دارد که در چشم انداز است.

“اما وجود دارد مردم رفتن را از طریق بسیاری بدتر و مبارزه برای زندگی خود را” پالمیری (دهانه) گفت. “و مثل من گفت: قبل از اینکه مردم در خط مقدم مبارزه با این هر روز و چه چقدر از خود خواهی نگرش شما را از خواب بیدار هر روز و قرار دادن خود و خانواده خود را در معرض خطر در ساخت مطمئن شوید که مردم سالم ماندن. شما باید به حمایت هر راه که آنها می توانند.”

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>