توسعه دهندگان می توانند با استفاده از الکسا را ‘صورت’ سبک صحبت کردن به خواندن اخبار

FILE - In this Sept. 27, 2017, file photo, Amazon Echo and Echo Plus devices, behind, sit near illuminated Echo Button devices during an event announcing several new Amazon products by the company in Seattle. Users of Amazon's Alexa digital assistant can now request that recordings of their voice commands delete automatically. (AP Photo/Elaine Thompson, File)
آسوشیتد پرس

توسعه دهندگان برنامه های کاربردی ساختمان که ارائه محتوای با صدای بلند صحبت با هوش مصنوعی دستیار یک ترفند جدید برای پیاده سازی با آمازون الکسا صدا در حال حاضر. جدید “صورت” سبک صحبت کردن (شما می توانید یک نمونه از آن را در اینجا نسبت به خنثی تنظیم در اینجا) با استفاده از یک به روز رسانی متن-به-گفتار, مدل, که بهینه شده برای خواندن مطالب شبیه به این پست وبلاگ.

تبدیل محتوا برای افرادی که ترجیح می دهند به گوش دادن به پادکست ها زمانی که آنها را در آشپزخانه و یا رانندگی می تواند انجام شود به راحتی و با سبک جدید است که برنامه ریزی برای قرار دادن صدایی طبیعی مکث بین پاراگراف و یا اگر آن را به خواندن گفت و گو است که متعلق به شخصیت های مختلف.

این توانایی است که تنها در دسترس در ایالات متحده زبان انگلیسی در حال حاضر, اما آمازون همچنین نشان داد که پولی AWS AI خدمات است که پشتیبانی از 29 زبان می توانید با استفاده از جدید مکالمه و یا اخبار زبان سبک است. پولی نیز دارای 10 صدای اضافی پوشش شش زبان جدید مثل ما و اسپانیایی و فرانسوی کانادایی ،

در این مقاله: آمازون AWS, AI, متن-به-گفتار, پولی, الکسا, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>