دیترویت رئیس پلیس اذعان تشخیص چهره کار نمی کند ’95-97 ٪ از زمان’


The Chief of Detroit Police James Craig speaks with the press about the protests taking place in Detroit, Michigan, June 3,2020

رئیس پلیس دیترویت جیمز کریگ صحبت با مطبوعات در مورد تظاهرات در دیترویت, میشیگان, ژوئن 3,2020
عکس: ست هرالد (گتی ایماژ)

در طول یک جلسه عمومی روز دوشنبه دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ برآورد صورت تشخیص تکنولوژی استفاده شده توسط بخش خود را نتواند به شناسایی متهمان با دقت “96% از زمان” و اضافه کرد که تقریبا هر مورد را حل نشده اگر پلیس با تکیه صرفا بر فناوری برای شناسایی مظنون است.

تبلیغات

مادربرد اولین گزارش رئیس سخنان:

“اگر ما می خواهیم با استفاده از این نرم افزار تنها [برای شناسایی افراد] ما را حل نمی کند مورد 95-97 درصد از زمان” کریگ گفت. “که اگر ما با اتکا کاملا در نرم افزار خواهد بود که ما در برابر سیاست های فعلی … اگر ما فقط به استفاده از فن آوری به خودی خود برای شناسایی کسی که من می خواهم بگویم 96 درصد از زمان آن خواهد misidentify.”

تبلیغات

کریگ اظهارات تنها چند روز پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت با دیترویت مدیره از پلیس کمیسیون به دنبال یک عذرخواهی بیش از بازداشت رابرت ویلیامز, سیاه Michigander دستگیر شد و در ماه ژانویه پس از گزارش دروغ شناسایی شده توسط DPD تشخیص چهره سیستم.

با توجه به شکایت DPD سیستم به اشتباه شناسایی ویلیامز به عنوان یک دزد که می خواهم به سرقت رفته ساعت در دیترویت فروشگاه از یک سال و نیم پیش از آن. ویلیامز دستگیر شد در حیاط جلویی خود در مقابل همسر و کودکان و نوجوانان برگزار شد یک شب در یک شهر زندان و بازجویی روز بعد. این زمانی است که پرونده ویلیامز شروع به سقوط از هم جدا. “بررسی افسر نگاه کرد و گیج گفت: آقای ویلیامز که کامپیوتر آن را گفت از او بود اما سپس اذعان کرد که ‘کامپیوتر باید آن را بدست اشتباه'” شکایت می گوید. این اتهامات نمی شد بلافاصله رد کرد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

ویلیامز گفت: دو دختر جوان اشتباه گرفته بودند با تجربه و هنگامی که او وارد خانه شد و در حال تظاهر به افسران پلیس در دستگیری مردم و متهم او را به سرقت همه چیز. “او تا به حال به توضیح به کارفرمای خود و خانواده چه اتفاقی افتاده است. و او تا به حال به زندگی با ننگ بودن بازداشت خود را در مقابل چمن در مقابل خانواده اش و که در آن هر تعداد از کشورهای همسایه شده اند می تواند مشاهده و همچنین” شکایت می گوید.

آیتالله سیستانی را متهم به DPD از تلاش برای سرپوش گذاشتن بر اشتباه امتناع منتشر شده و سوابق مربوط به این حادثه با وجود حکم دادگاه.

تبلیغات

“فدرال مطالعات نشان داده اند که در صورت به رسمیت شناختن سیستم های misidentify و مردم تا 100 برابر بیشتر از سفید پوستان بود. چرا که اجرای قانون حتی مجاز به استفاده از چنین فن آوری که آن را بدیهی است که کار نمی کند؟” ویلیامز نوشت: در یک op-ed برای واشنگتن پست هفته گذشته است. “آنچه بدتر است این است که قبل از این برای من اتفاق افتاده من در واقع به اعتقاد آنها. من فکر می کردم چه طوری وحشتناک اگر آنها در حال تهاجم به حریم خصوصی ما و همه آنها در حال انجام است که با استفاده از این تکنولوژی برای محدود در یک گروه از مظنونان?”

تبلیغات

آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت که رئیس پلیس جیمز کریگ نظرات خود را در مورد دیترویت سیستم تشخیص صورت تقریبا همیشه misidentifying مظنون است هیچ چیز کمتر از یک پذیرش این فن آوری کار نمی کند. “تشخیص چهره نظارت خطرناک است که اشتباه و خطرناک در هنگام راست. یکی از غلط بازی می تواند منجر به غیر ضروری با پلیس برخورد مانند بازجویی و بازداشت و یا بدتر. حتی اگر دقیق فن آوری می توان با استفاده از اجرای قانون برای شناسایی ما در تظاهرات یا بیشتر” آیتالله سیستانی گفت.

DataWorks به علاوه این شرکت فراهم می کند که Detriot را تشخیص چهره سیستم گفت: مادربرد که آن را حفظ نمی کند آمار در نرم افزار, دقت می کند و در مادربرد عبارت “به طور خاص دستور اجرای قانون نحوه استفاده از نرم افزار است.”

تبلیغات

هفته گذشته بوستون شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا به ممنوعیت استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره. کمیسر پلیس بوستون ویلیام ناخالص قبلا به نام تکنولوژی غیر قابل اعتماد. این حرکت به دنبال ممنوعیت مشابه در شهرهای مجاور از جمله کمبریج سامرویل و Brookline. سان فرانسیسکو و اوکلند همچنین نورد ممنوعیت در کالیفرنیا این سال است.

دموکراتیک اعضای کنگره معرفی این صورت به رسمیت شناختن و فن آوری بیومتریک توقف عمل در هفته گذشته با هدف ممنوعیت تکنولوژی در سطح فدرال در حالی که علاوه بر خودداری از کمک های مالی دولت و ادارات محلی پلیس است که در ادامه از آن استفاده کنید. سناتور. اد Markey این ماساچوست از حزب دموکرات که به معرفی قانون گفت: در آن زمان که تشخیص صورت نه تنها تهدیدی برای حریم خصوصی “آن را از لحاظ جسمی به خطر می اندازد سیاه آمریکایی ها و دیگر اقلیت جمعیت.”

تبلیغات

“من سال ها وقت صرف هل دادن در برابر گسترش سلاح های هسته ای از تشخیص چهره سیستم های نظارت زیرا مفاهیم برای ما آزادی های مدنی در حال سرد شدن و نامتناسب بار در جوامع رنگ غیر قابل قبول است” Markey اضافه شده است. “در این لحظه تنها چیزی که مسئول به انجام است به منع دولت و اجرای قانون از با استفاده از این مکانیسم های نظارت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر