با شبح مالی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر بلندی بیش دانشگاهی چشم انداز ملموس نشانه ها شروع به نظر می رسد از نحوه مالی انقباضی خواهد خود را آشکار.

بیشتر سوزش دهان هنوز آمد روز سه شنبه هنگامی که دانشگاه سینسیناتی برش مردان فوتبال برنامه. این دومین عمده کالج برنامه برش از زمان شروع این بیماری همه گیر به عنوان قدیمی دومینیون قطع آن کشتی برنامه در اوایل این ماه.

این پیشامد احساس در اطراف کالج ورزشی صنعت است که این کاهش به تازگی آغاز شده است. یک مدیر ورزشی خلاصه تا گزینه های مالی برای مدارس به عنوان اعم “از کوتاه کردن مو به سر بریدن” در میان یک محیط که در آن گروه ورزشی کاهش دستمزد و furloughs تبدیل شده اند شایع است.

“من فکر می کنم در حال حاضر که سینسیناتی فقط آن را تماشا ماه آینده” گفت: یکی دیگر از مدیر ورزشی از یک FBS مدرسه. “آنها پاک راه را برای سایر افراد به آن را انجام دهد. Cincinnati قرار می دهد و آن را در سطح های مختلف. متاسفانه شما در حال رفتن به شروع به آن را ببینید. هنگامی که شما به حق به اندازه همه چیز است که رفتن به تبدیل شدن به یک راه را برای بسیاری از این برنامه ها است.”

مدارس از جان گذشته برای کمک مالی

نامه ای به NCAA رئیس جمهور علامت Emmert از گروه پنج کمیسیون به دست آمده توسط یاهو ورزشی در روز سه شنبه ارائه می دهد سوزاننده بینش به محدودیت های مالی احساس در آن سطح و پتانسیل برای یک چشم انداز است که می تواند نگاه بسیار متفاوت زمانی که ورزش بازگشت به دانشگاه. عواقب مورد بحث قرار گرفته توسط این کمیسیون شامل پتانسیل حذف postseason مسابقات کنفرانس و کوتاه فصل در غیر درآمد های ورزشی.

در این نامه از کمیسیون AAC, ديد کوه, غرب, مک, خورشید, کمربند و کنفرانس ایالات متحده آمریکا خواست برای تغییرات گپ آیین نامه در پی COVID-19 به منظور صرفه جویی در پول است. این نامه می پرسد برای “تسکین موقت از چندین الزامات قانونی برای یک دوره دو تا چهار سال” به منظور ارائه “کوتاه مدت امداد.” نامه امیدوار است که این کمک را فراهم خواهد کرد “فرصت برای موسسات به retrench و بازسازی ساختار مالی نهاد.”

الزامات کنفرانس کمیسیون خواسته برای رهایی از اشاره در مالی خطر از مدارس و لیگ خارج کالج دو و میدانی’ به اصطلاح قدرت پنج. مرتبط ترین در میان آنها رهایی از حداقل تعداد “ورزش حمایت مالی” را به عنوان هر FBS مدرسه مورد نیاز است به یک “حداقل تعداد 16 تیم اول دانشگاه یا دانشکده بین دانشکده های ورزشی.”

In this April 19, 2019, file photo, an athlete stands near a NCAA logo during a softball game in Beaumont, Texas. (AP)
در این 19 آوریل 2019, فایل, عکس, یک ورزشکار می ایستد در نزدیکی یک NCAA آرم طول سافتبال بازی در Beaumont, Texas. (AP)

دیگر درخواست طیف وسیعی از waiving فوتبال حضور الزامات حداقل تعداد مسابقات برگزار شود در های مختلف ورزشی به هر دو برنامه ریزی و کمک های مالی مورد نیاز است.

غرب کوه کنفرانس کمیساریای Craig Thompson, امضا کنندگان این نامه گفت: “یاهو ورزشی در روز سه شنبه که نقطه بود به آمده تا با راه هایی به مالی را نیشگون به منظور اجتناب از ورزش در حال کاهش است.

“ما باید خلاق در این زمان” تامپسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من نمی تواند به اندازه کافی تاکید است که قصد ما این است که برای حفظ همان سطح از ورزش حمایت مالی است. است وجود دارد یک راه برای کار بر روی لبه ها و یا مورد نیاز مانند حداقل تعداد مسابقات ؟ چگونه می تواند ما را کاهش می دهد ورزش بدون از بین بردن ورزش؟”

‘مدیران ورزشی با استفاده از این به عنوان یک تنظیم مجدد’

اما سینسیناتی حرکت برای کاهش فوتبال مشاهده شد در سراسر کالج ورزشی صنعت به عنوان تاسف منادی. یک بار سینسیناتی افتخارات باقی مانده تعهدات مالی به کارکنان و بازیکن بورسیه آن را ذخیره 800.000 دلار در هر سال است. (این حرکت بوده است مورد بحث داخلی وجود دارد قبل از, در بخشی به دلیل بزرگ 12 که در آن مسئولان دانشگاه به مدت طولانی هدفمند به عنوان یک پتانسیل فرود نقطه را ارائه نمی کند مردان فوتبال.)

یک دانشگاهی ورزشی منبع اشاره کرد که بسیاری از مدارس است که در نهایت برش ورزشی تا به حال مدت طولانی است که فکر کردن در مورد آن است. COVID-19 می شود این پوشش برای انجام این کار به عنوان یک مقام آورده تا پیر وینستون چرچیل نقل قول: “هرگز هدر خوب بحران است.”

“مدیران ورزشی با استفاده از این به عنوان یک تنظیم مجدد” گفت: صنعت منبع. “برخی از مدیران ورزشی شده اند صحبت کردن در مورد برش ورزشی به مدت سه سال و فقط به دنبال زمان مناسب است.”

بحران مالی از COVID-19 می تواند در نهایت به شدت تغییر راه که ورزش های المپیک در حال بازی در گروه پنج همایش. AAC کمیسر مایک Aresco گفت Yahoo Sports که لیگ و بسیاری دیگر با توجه به از بین بردن ورزشی المپیک قهرمانی کنفرانس اساسا کسانی که در خارج از فوتبال و مردان و زنان, بسکتبال, برای صرفه جویی در هزینه ، دیگران پیشنهاد دعوت از کمتر تیم ها و افراد برای صرفه جویی در پول. (واقعیت این متفاوت است با, ورزش, در انتظار, چگونه آن را متصل به NCAA postseason قطعه.)

“این می تواند صرفه جویی در برخی از پول” Aresco گفت. “این نوع از چیزی است که هر کس بحث. ما ساخته نشده و هر گونه تصمیم گیری نشده است.”

تامپسون ذکر شده کاهش نجومی در غیر درآمد ورزشی برای صرفه جویی در پول. حداقل تعداد والیبال بازی های مورد نیاز توسط NCAA 19 است برای مثال ترین کوه غرب, مدارس, بازی های برگزار شده نزدیک به 30 سال گذشته است. شاید که تعداد قطع می شود به کاهش هزینه ها ؟ همان برای بیس بال و سافتبال (persian) که در آن حداقل تعداد بازی های 27 و بسیاری از مدارس این بازی نزدیک به دو برابر است که.

“ترین کنفرانس ها در حال نگاه کردن به غیر از کنفرانس بازی” تامپسون گفت. “کمتر از هزینه های سفر. هنگامی که شما به یک مکان شاید دو-هدر به جای یک تک بازی است. همه ما در حال پرداختن به مسائل مشابه از کاهش هزینه و بدون حذف.”

منطقه گرایی در مقابل نفس

یک موضوع که به شدت مورد بحث به خصوص در سواحل شرقی است که برنامه ریزی اتحاد برای صرفه جویی در هزینه های سفر برای عدم درآمد های ورزشی. با استفاده از ملک به عنوان مثال, آن را حس می کند کمی برای آن تیم بیس بال به سفر در کنفرانس ایالات متحده آمریکا لیگ بازی به بازی در برنج (در هوستون), FIU (در جنوب فلوریدا) و Louisiana Tech (در راستن). چرا جیمز مدیسون ریچموند و جورج تاون? همه آنها در لیگ های مختلف, اما آن را حس خیلی بیشتر.

همان را می توان گفت برای مدارس در جنوب شرق آن را به عنوان باعث می شود بیشتر حس برای بوستون کالج رود آیلند, صلیب مقدس و UConn به بازی هر یک از دیگر در غیر درآمد ورزش از بسیاری از پرت و دور افتاده جغرافیایی لیگ همسالان. “شما می خواهد برای رفتن به یک محل که در آن مردم بسیاری از نفس گذشته گفت:” یکی دیگر از آگهی در گروه پنج. “ورزش رانده است بیشتر توسط نفس از عقل سلیم است.”

یک مدیر ورزشی در سازمان لیگ فوتبال گفت: برنامه ریزی بیشتر از لحاظ جغرافیایی بازی های دوستانه به جای برنامه لیگ: “ما از داشتن آن بحث است.” او گفت: محدود کردن هزینه های کنفرانس, راه سفر, در غیر درآمد ورزشی خواهد خود را نجات دهد, ورزشی, بخش صدها هزار دلار در سال است. در لیگ های خارج از قدرت پنج که پول مهم است.

“شما می توانید تصور کنید که کنفرانس ایالات متحده آمریکا و یا AAC و شما ارسال تیم بیس بال خود را به UTEP یا Tulsa” تبلیغ گفت: با استفاده از فرضی جغرافیایی نقاط دورافتاده. “در آن معنا ندارد. خیلی دوست دارم همه چیز را ما انجام داده ایم این را به خودمان است. برای ما فکر نمی کنم در مورد برنامه ریزی منطقه ای اتحاد کامل است دیوانگی است.”

مدیران ورزشی انجام می دهند همه چیز ممکن است برای صرفه جویی در, ورزش, که بدان معنی است که غیر از درآمد های ورزشی می تواند نگاه بسیار متفاوت هر زمان که تقویم ورزشی به حالت عادی برمی گرداند.

Cincinnati تصمیم روز پنج شنبه می تواند در نهایت به عنوان یک نقطه اوج. در زمان عدم قطعیت مالی در دانشگاه بیشتر کاهش ورزش از مدارس انتظار می رود به دنبال دارد.

NCAA COVID-19 درخواست چشم پوشی 4-9-20

COVID-19 NCAA تنظیم مقررات چشم پوشی

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو