طراحان به کمک یک رور حرکت خرد کردن کوره زهره

زهره نزدیک به زمین از مریخ, اما به دلیل آن را یک hellhole که بی رحم به rovers ما هنوز نمی دانید که بسیار در مورد سطح آن است. JPL ناسا و به تازگی راه اندازی یک heroX مسابقه طراحی مکانیکی سنسور است که به کمک آن AREE (ماشین لندرور برای محیط های افراطی) شناسایی و جلوگیری از زمین ناهموار است. آن را به تازگی برداشت برنده و گفت: آن را مانند دریافت یک “باور نکردنی” پاسخ از جامعه است که به آن اضافه شده دو فینالیست و 10 لوح نوشته است.

$15,000 برنده “زهره Feelers,” با استفاده از سه گانه چرخ جلو “feelers” برای کمک به رور جلوگیری از سنگ های بزرگ دامنه های شیب دار ، آن همه که با استفاده از پاندول دار, غلطک, اهرم چشمه و انعطاف پذیر شفت با هیچ شکننده هیدرولیک یا الکترونیکی سنسور در معرض دید است. آن را طراحی شده توسط مصر معمار و طراح محصول Youseef Ghali که خلاصه آن به عنوان “بازگشت به اصول اولیه از یک نقطه نظر جدید.”

10 ، 000 دلار جایزه دوم رفت و به “ترمز n ” دست انداز” از تیم Rovetronics از کالیفرنیا است. آن بسته “همه مکانیکی عمدتا منفعل” سیستم کم, چشمه, چرخ دنده ها و شفت است که اجازه می دهد یک فلز پروب برای شناسایی موانع و رله اطلاعات به پروب با توجه به تیم. ضمن اینکه مقام سوم و $5,000 رفت و به Callum حواصیل برای خود “جهت مغرضانه مانع سنسور” (DBOS). آن را با استفاده از یک خرپا با سنگ سنسور از جلو, سوراخ سنسور در عقب و یک سنسور شیب نصب شده بر روی مریخ نورد بدن.

در بالای طرح ناسا و heroX اعطا 2000 دلار برای بهترین نمونه برای Kob هنر از لتونی. این گروه ایجاد شده موثر در مقیاس کامل نمونه “the vamps سنسور” است که با استفاده از کاترپیلار آهنگ پین سطح شیب دار سیم و طناب و چشمه ها و دیگر مواد اولیه برای کمک به خود “رور” جلوگیری از سنگ ها و حفره ها و دامنه های شیب دار. آن را نیز ارائه یکی دیگر از $2,000 به متی رینولدز برای “ECHOS” (ارزیابی صخره سوراخ اشیاء & دامنه) که با استفاده از “مکانیکی سونار” برای تشخیص موانع است.

ناسا اعطا محترم اشاره به طرح های دیگر که حل شد زمین با استفاده از منحصر به فرد دیگر و ایده های. تمام گفته 572 نوشته از 82 کشور دریافت شد, با بهترین بودن در نظر گرفته شده برای گنجاندن در AREE طراحی به عنوان توسعه برای مریخ نورد همچنان ادامه دارد.

هدف این است که یک مریخ نورد است که می توانید برای زنده ماندن ماه در 850-به علاوه درجه F درجه حرارت و فشار هوا 92 بار که بر روی زمین است. که ابدیت با توجه به اینکه اتحاد جماهیر شوروی سابق را ونرا 13 — زنده ماندن طولانی ترین مریخ نورد بر روی ونوس — تنها عمل برای 127 دقیقه قبل از مرگ.

در این مقاله: زهره, مریخ نورد, طراحی, رقابت, ناسا, فضا, سنسور تصویر بزرگ thenewbigpicture اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>