وزارت انرژی رول طرح فوق العاده امن کوانتومی اینترنت


Illustration for article titled Department of Energy Rolls Out Plan for a Super-Secure Quantum Internet

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد این would بود ریختن مبلغ 75 میلیون دلار برای ساخت سه موسسه ملی اختصاص داده شده به محاسبات کوانتومی وزارت انرژی در زمان این برنامه را یک قدم بیشتر با نورد خود طرح به صورت کامل بر روی اینترنت کوانتومی است که می تواند به بالا و در حال اجرا در دهه آینده.

تبلیغات

با توجه به بخش “ستون فقرات” از این سیستم اینترنت—که “آیا تکیه بر قوانین مکانیک کوانتومی برای کنترل و انتقال اطلاعات امن تر از همیشه قبل از”—خواهد شد در سراسر 17 های مختلف سازمان حفاظت محیط زیست آزمایشگاه های مستقر در سراسر کشور است. بودجه در همین حال خواهد آمد پشت بیش از 1 میلیارد دلار رئیس جمهور توافق کردند که به پمپ به کشور کوانتوم تحقیقات زمانی که ملی کوانتومی ابتکار عمل را امضا کرده بود در اواخر سال 2018 است.

چه کوانتومی “اینترنت” به معنی در عمل است…. نوع برای بحثاما ایده کلی شامل ساختمان خارج کوانتومی شبکه دستگاه طراحی شده برای ارسال کوانتومی-ژولیده داده است. را به این شبکه در سراسر کشور این تیم را به مطمئن شوید که این علائم همچنین می توانید در سراسر فعلی ما شبکه ای از کابل های فیبر نوریو سپس با استفاده از کسانی که از قبل موجود شبکه برای ارسال این داده ها “در سراسر دانشگاه و یا شهرستانها.” اگر کار می کند که این تیم قصد دارد به گسترش این شبکه “بین شهرهای” و بین دولتها پس از آن با استفاده از کوانتوم “تکرار” برای تقویت سیگنال های آن.

تبلیغات

یکی از بزرگترین دلایل U.S. در تلاش است به ضرب و شتم از کشورهای دیگر در تلاش برای کوانتومی برتری است که چقدر دنگ امن کامپیوترهای کوانتومی در واقع هستند. بر خلاف معمول داده های منتقل شده از طریق فیبر نوری شبکه های کوانتومی اطلاعات نمی تواند با دستکاری و یا حتی observed توسط دشمنان خارجی و یا NSA که باعث می شود ایده جذاب برای یک دولت که به طور فزاینده ای با تمرکز بر حملات سایبری هر دو در اینجا و خارج از کشور.

آن را هنوز هم مسلما در اوایل روز برای هر نوع کوانتومی اینترنت می شود ساخته شده است—اما انرژی بخش آغاز شده است و مراحل گرفتن. به عنوان وال استریت ژورنال با اشاره به, آزمایشگاه ملی Argonne و دانشگاه شیکاگو در حال حاضر ساخته شده است به طور کامل عملکرد شبکه کوانتومی استفاده نشده با استفاده از فیبر است که در حال حاضر 52 مایل طولانی است و می تواند گسترش به 80 مایل یک بار Fermi National Accelerator Laboratory می آید در هیئت مدیره.

به گفته وزارت انرژیاین امر می تواند یک دولت پروژه تحقیقاتی در درجه اول—به معنی آن است که بعید است هر یک از ما خواهد بود گشت و گذار در اینترنت کوانتومی به عنوان به زودی به عنوان آن را رول در اطراف. سپس دوباره آن را نیز شایان ذکر اینترنت ما همه در حال حاضر پیمایش از طریق یک بار یک دولت پروژه حیوان خانگی خود را به طوری که آن را نه به طور کامل از سوال این است که محاسبات کوانتومی ممکن است یک بخشی از زندگی ما جایی (دور) پایین خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>