دموکرات ها به دنبال میلیاردها دلار برای دانشجویان آمریکایی به دام افتاده در خانه بدون اینترنت


House Majority Whip James Clyburn (D-SC) answers reporters’ questions during a news conference with Speaker of the House Nancy Pelosi (D-CA) at the U.S. Capitol, April 30, 2020 in Washington, DC.

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-SC) پاسخ به سوالات خبرنگاران در یک کنفرانس خبری با مجلس نانسی پلوسی (D-CA) در کنگره آوریل 30 سال 2020 در واشنگتن, DC.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی

کلاس های درس خالی و پدر و مادر در حال دست و پنجه نرم کردن با چالش های استثنایی زیر در سراسر کشور مستند. هیچ کدام یک بیشتر ضرر اما از کسانی که زندگی در پهنای باند مرده مناطق. در مناطق محروم و روستایی بسیاری از والدین در حال رانندگی خود را به کودکان و نوجوانان هر روز به اولین محل آنها می توانید با وای فای. مقصد برای برخی از دانش آموزان است که اغلب در همان مدرسه و کتابخانه پارکینگ در حال استفاده توسط معلمان خود را.

تبلیغات

تصاویری از خانواده scrounging برای اینترنت تبدیل شده اند مفید نمادها در بحث منحصر به فرد مبارزات مردم در جوامع به حاشیه رانده شده که در آن کار از خانه است که تقریبا غیر ممکن است. معمولی اما کارهای ضروری مانند درجه بندی مشق شب و یا برای پر کردن بیکاری دشوار در بهترین زمان در مکان هایی که قابل اطمینان صفحه اصلی اینترنت است که هنوز هم به عنوان یک لوکس.

این است سرنوشت هیچ کمتر از 21 میلیون آمریکایی با توجه به آمار فدرال که مهمترین آنها غیر قابل اعتماد. از تعداد واقعی ممکن است که.

تبلیغات

بالا دموکرات روز پنجشنبه اعلام کرد طرح به رول—به عنوان بخشی از آینده coronavirus بسته—طیف گسترده ای از پهنای باند بر اساس طرح های از جمله 80 میلیارد دلار بسته است نسبت به گسترش بیش از پنج سال آینده. در میان دیگر اهداف این هدف به صندوق قرار دادن wifi در اتوبوس های مدرسه که در آن سواری طولانی مشترک هستند; استقرار نقاط موبایل به دانش آموزان بدون اینترنت در خانه و ایجاد کمک های مالی برای کمک به کشورهای “نزدیک شکاف در پهنای باند تصویب و مهارت های دیجیتال.”

“همانطور که ما می بینیم میلیون ها نفر از هموطنان ما آمریکایی ها قادر به telework یادگیری از راه دور و یا دسترسی tele-health چرا که آنها فاقد پهنای باند در حال حاضر زمان برای عمل” گفت: خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn صندلی روستایی پهنای باند وظیفه نیروی پشت این طرح است.

ایستاده در کنار مجلس نانسی پلوسی در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز پنجشنبه Clyburn گفت که در برخی از مناطق مرکزی و شرقی کارولینای جنوبی—منطقه خود را—تا 60 درصد از کودکان ندارد و پهنای باند دسترسی داشته باشید. همانطور که بسیاری از کارشناسان پیش بینی دور دیگری از ویروس این زمستان او فکرچه تبدیل خواهد شد از دانش آموزان که هنوز یک سال دیگر از مدرسه ؟

“برخی از آنها سقوط خواهد کرد برای سال دوم. من به اتفاق آغاز کار حرفه ای به عنوان یک مکان عمومی, مدرسه, معلم,, و من می توانم به شما بگویم چه اتفاقی می افتد اگر یک کودک می افتد دو سال پشت,” او گفت:. “آن کودک هرگز فارغ التحصیل دبیرستان.”

تبلیغات

پلوسی پس از تصدیق “شهری بیابان” در شهرهای بزرگ که در آن پهنای باند باقی مانده غیر قابل دسترس به دانش آموزان از جمله در ایالت کالیفرنیا و شهر نیویورک است. دومی شروع به توزیع برخی از 300000 دستگاه به دانش آموزان در ماه گذشته به عنوان برنامه ای برای کنترل از راه دور یادگیری شکل گرفت. به گفته نیویورک تایمز برخی از 114,000 بی خانمان دانش آموزان (به آنها توزیع گزارش شده است که به ترتیب اولویت) اقامت در پناهگاه و دیگر خانه های موقت که در آن اینترنت است که به ندرت اگر تا کنوندر دسترس

تبلیغات

پلوسی تاکید کرد دموکراتها طرح تضمین دولت های محلی قدرت خود را به ایجاد دولتی و خصوصی مشارکت. این همچنین شامل 5 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای وام های کم بهره به سمت باند پهن توسعه است. آن را بیشتر با هدف تشویق شرکت ها برای ساخت زیرساخت های تنها که می توان با استفاده از چند ارائه دهندگان اینترنت; تلاش برای ترویج رقابت و “ارائه گزینه های بیشتر به مصرف کنندگان” این عضو مجلس نمایندگان گفت.

اعلام پس از جلسه تشریح طرح های دیگر نیز هست. یکی نیاز به کمیسیون ارتباطات فدرال به جمع آوری و آزادانه اطلاعات موجود بر هزینه خدمات پهن باند از طریق کشور است. یکی دیگر از ایجاد یک “از اتصال به اینترنت و رشد” را در زیر موجود وزارت بازرگانی اتاق که توصیه رئیس جمهور در ارتباطات راه دور از سیاست. اطلاعات انباشته توسط FCC کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی در یک مطالعه انجام شده توسط دفتر که هدف در بخش سنج امکان اضافی کم درآمد یارانه ها.

تبلیغات

FCC رئیس Ajit Pai که رهبری این سازمان پس از سال 2017 تبلیغ تلاش خود را برای گسترش مناطق روستایی دسترسی باند پهن گفت: تا به حال بیش از سه برابر شده بین سال 2016 و 2018. “تحت رهبری من FCC اولویت است برای بستن شکاف دیجیتال و من با افتخار از پیشرفت است که ما را ساخته اند” او گفت:. اما FCC را داده است مشکلبه حداقل می گویند. برای سال آن را مجاز ارائه دهندگان اینترنت به غلط چگونه بسیاری از خانواده ها آنها در واقع خدمت—نفخ آمار است که می تواند و باید تحت تأثیر آژانس گیری.

چند تن از اعضای این باند پهن نیروی کار تاکید کرد و دموکراتیک است طرح تنها به منظور رسیدگی به نیازهای فوری از خانواده ها بدون قابل اعتماد دسترسی به اینترنت اما آن می تواند نقش کلیدی در دوباره انرژی آمریکا آور اقتصاد است.

تبلیغات

“این پیشنهاد را خوب ایجاد شغل پرداخت و تضمین می کنند که هیچ جامعه است پشت در اقتصاد دیجیتال” گفت: Rep. فرانک Pallone رئیس کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته. کاریکاتور دیو Loebsack گفت: توسعه اقتصادی در ایالت بستگی دارد “در بخش” در دسترسی به باند پهن با سرعت بالا. “پس از انتقال COVID-19 کاهش پیدا کرده است و میان مردم برای اطمینان کامل از بهبود اقتصادی و ‘پهنای باند شکاف,’ گرفتن پهنای باند به کسانی که آن را ندارید باید یک اولویت است,” او گفت:.

“این بیماری همه گیر باعث می شود آن را واضح تر از همیشه است که با سرعت بالا پهنای باند یک ضرورت اساسی است که” اضافه شده Rep. علامت Pocan که خدمت در خانه و تخصیص بودجه. “همانطور که ما مجبور به انتقال به یک کنترل از راه دور شیوه زندگی که در آن تحصیل و کار و بهداشت و درمان است که اغلب وابسته به دسترسی به اینترنت که دسترسی نباید تهدید خود را وضعیت اجتماعی و اقتصادی و یا موقعیت جغرافیایی خود را.”

تبلیغات

“از آن زمان کنگره اقدام برای اطمینان از همه باقی می ماند متصل در طول و بعد از این همه گیر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>