قانونگذاران دموکرات پیشنهاد سراسر کشور تشخیص صورت ممنوعیت

چهار دموکراتیک اعضای کنگره رونمایی لایحه شنبه که به دنبال ممنوعیت تشخیص صورت و انواع دیگر نظارت در سراسر کشور.

این تشخیص صورت و فن آوری بیومتریک توقف عمل از سال 2020 خواهد منع سازمان های فدرال از سرمایه گذاری در صورت صوتی و یا راه رفتن تکنولوژی تشخیص مگر اینکه کنگره اجازه آن. این لایحه همچنین محدود کردن استفاده از بیومتریک نظارت توسط دولت های ایالتی و محلی برش بودجه فدرال اگر آنها در تخلف از قانون است.

سناتور Ed Markey (D-MA) و Jeff Merkley (D-OR) و نمایندگان Ayanna Pressley (D-MA) و Pramila Jayapal (D-WA) باید این لایحه حمایت.

این قانون پیشنهادی می آید چندی پس از این خبر که یک مرد در میشیگان دستگیر شد و پس از اینکه به اشتباه شناسایی شده توسط نرم افزار تشخیص چهره. کارشناسان در صورت به رسمیت شناختن هشدار داده اند که مثبت کاذب می frighteningly مشترک و این الگوریتم می تواند ذاتا مغرضانه با پیامدهای شدید برای مردم آسیب دیده.

یک 2019 مطالعه انجام شده توسط موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی آزمایش 189 الگوریتم های تشخیص صورت با استفاده از میلیون ها نفر از عکس های مختلف مردم در گروه های جمعیتی. محققان دریافتند که این الگوریتم به طور قابل توجهی بدتر در شناسایی مردم آفریقایی یا آسیایی تبار و اشاره کرد که “مثبت کاذب نرخ بالاترین در غرب و شرق آفریقا و شرق آسیا مردم و پایین ترین در اروپا افراد است.”

این تعصب نژادی در الگوریتم های تشخیص صورت حکم ویژه بررسی با توجه به تماس های اخیر برای پلیس اصلاحات و عدالت نژادی در امریکا است.

در یک بیانیه دیابت Markey گفت: “تشخیص چهره تکنولوژی نه تنها مطرح قبر تهدیدی برای حریم خصوصی ما آن را از لحاظ جسمی به خطر می اندازد سیاه آمریکایی ها و دیگر اقلیت جمعیت در کشور ما است. همانطور که ما کار به از بین بردن نژادپرستی سیستماتیک است که نفوذ هر بخشی از جامعه ما نمی توانیم چشم پوشی از این مضرات این است که این فن آوری در حال حاضر.”

زنگ بیش از تشخیص چهره رو به افزایش بوده است در سال گذشته به ویژه در طول استفاده از آن توسط ادارات پلیس. این فشار افکار عمومی تبدیل شده است به طوری که شرکت های بزرگ را به حالت تعلیق در صورت به رسمیت شناختن برنامه های. در اوایل ماه ژوئن آی بی ام مدیر عامل Arvind کریشنا اعلام کرد که این شرکت دیگر نمی خواهد توسعه نرم افزار تشخیص چهره. آمازون در زمان تامر موضع گیری کرد و گفت که این امر ممنوعیت ادارات پلیس از استفاده از آن Rekognition نرم افزار برای یک سال.

پاسخ اولیه به این لایحه از تکنولوژی فعالان مثبت بوده است. در بیانیه ای به روند دیجیتال Electronic Frontier Foundation ارشد, کارکنان, وکیل, Adam Schwartz گفت: “در صورت نظارت بسیار خطرناک برای امنیت ما و حقوق است که دولت باید از آن استفاده کنید نه در همه” و اضافه کرد “ما مشتاقانه منتظر به کار با نویسندگان برای تقویت و تصویب این لایحه است.”

مبارزه برای آینده معاون اوان گریر تکرار تمایلات گفت: در یک بیانیه “تشخیص چهره تکنولوژی مناسب برای استبداد. این خودکار تبعیض آمیز پلیس و تشدید بی عدالتی موجود در ما عمیقا نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری. این قانون به طور موثر ممنوعیت اجرای قانون استفاده از تشخیص چهره در ایالات متحده است. که دقیقا همان چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر.”

به روز شده در 25 ژوئن 2020: اضافه شدن جزئیات بیشتر. این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی بیشتر.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de