Dell XPS 13 صفحه نمایش لمسی لپ تاپ در فروش برای تنها $780 — در حالی که سهام طول می کشد

اگر شما به دنبال یک لپ تاپ جدید Dell یک پیشنهاد بزرگ در آخرین XPS 13 لمسی لپ تاپ با قدرتمند و صفحه نمایش لمسی

توسط DOSTEMANSALAM در 3 تیر 1399

اگر شما به دنبال یک لپ تاپ جدید Dell یک پیشنهاد بزرگ در آخرین XPS 13 لمسی لپ تاپ با قدرتمند و صفحه نمایش لمسی را فعال کنید سیستم شروع از تنها $780. که صرفه جویی از 70 دلار در قیمت معمول. در یک عجله ؟ بدون عرق. این کشتی خواهد شد در عرض یک روز به طوری که شما می توانید لذت بردن از سیستم جدید در هیچ زمان.

Dell XPS 13 لمسی لپ تاپ دل تا کنون کوچکترین لپ تاپ 13 اینچ شروع می شود و در تنها 2.7 پوند است. دل معتقد است این اندازه مناسب برای هواپیما سینی جداول بنابراین شما حتی نمی خواهد متوجه است که مسافر در مقابل reclines صندلی خود را.

این ارائه می دهد مقدار زیادی از دلایل فنی به آن را دوست دارم بیش از حد. این آخرین 10-generation Intel Core i5 processor 128GB سریع SSD ذخیره سازی 4GB حافظه و 13.3-inch FHD صفحه نمایش. بهترین قسمت در مورد صفحه نمایش? به عنوان نام نشان می دهد, آن را در یک صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی به شما مقدار زیادی از راه های مختلف به تعامل با آن است که مطمئن شوید که به شما گران به دستگاه.

لپ تاپ است که به خوبی طراحی شده است; آن را بسیار سبک وزن و قابل حمل بنابراین شما به راحتی می توانید آن را بین اتاق در خانه و یا با شما به محل کار و بازگشت بدون هیچ زحمتی. این intelligibly از طریق فکر, هم, با, حتی, وب کم, ورزشی یک طراحی بهبود یافته که باعث می شود آن را کوچکتر و در عین حال با یک جدید 4-عنصر لنز فراهم می کند که یک تصویر واضح تر زمانی که شما بر روی مهم است که همه کسب و کار تماس بگیرید. صفحه نمایش به طور مشابه به خوبی برنامه ریزی شده و بسته بندی در یک 13.3 اینچ صفحه نمایش (مورب) در 11 اینچ فرم بنابراین شما صرفه جویی در غیر ضروری گودی فضا. وجود دارد گزینه ای را برای ارتقاء به 4K صفحه نمایش اگر شما می خواهم را ترجیح می دهند.

یکی از بهترین قسمت در مورد XPS 13 خود را لمس ؟ باتری آن زندگی شگفت انگیز است, با تا 19 ساعت برق در هنگام استفاده از برنامه های بهره وری و تا 17 ساعت در زمانی که جریان Netflix بکشد. آن لذت را نمی باید به نگرانی در مورد حمل شارژر خود را در همه جا شما بروید در طول روز است. این که آیا شما در حال کار سخت و یا لگد زدن به پشت و آرامش بخش این لپ تاپ خواهد بود یک رویا به استفاده از.

Dell XPS 13 لمسی معمولا شروع می شود در $850 اما در حال حاضر شما می توانید مانع این فوق العاده نازک و شیک لپ تاپ برای تنها $780 با حمل و نقل رایگان. این کشتی در یک روز, بنابراین شما باید آن را نسبتا به سرعت.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب