Deadpool را animatronic سر ثابت رویاهای من

در halcyon days 2004 من راه رفتن را از طریق سالن نمایشگاه San Diego Comic Con زمانی که من کشف یک زندگی به اندازه ماکت میمون بد از مرد خانواده. شما می دانید که در زندگی کریس’ گنجه و امتیاز در او accusingly? من بلافاصله آن را خریداری و حمل آن به نیویورک, که در آن من آن را به برادر من برای روز تولد خود را بعد از آن که در ماه است. او آن را دوست داشت. او با قرار دادن آن در مکان های مختلف برای ترساندن هم اتاقی خود را در اطراف گوشه در بالای یخچال و البته در گنجه.

Hasbro جدید 100 دلار تعاملی Deadpool سر منتشر شده در اوایل این ماه مرا به یاد که. البته به جز این چیزی که حرکت می کند و مذاکرات واکنش نشان می دهد و به حضور شما. می توان آن را کنترل از طریق بلوتوث با نرم افزار. وای خدا این خیلی بدتر است.

که شیارهای آغاز می شود زمانی که شما برای باز کردن جعبه (که اتفاقا سرگرم کننده به نگاه لطف به مجموعهای از جوک های چاپ شده بر روی آن). رسیدم به بسته برداشته و سر خود را فک احساس مکانیکی بیت تغییر در زیر انگشتان من. من به طور خلاصه فکر Gwyneth Paltrow در پایان هفت, هر چند که من نمی باید به شنیدن براد پیت فریاد “چه چیزی در جعبه ؟” کل زمان. حداقل سر فعال نیست در آن لحظه من فکر نمی کنم من شکننده قلب می تواند آن را.

Deadpool's head

کریس Naudus / Engadget

هنگامی که شما آزاد Deadpool از مقوا و پلاستیک محدوده شما به نوبه خود سر در از طریق یک سوئیچ در پایین. (چهار C باتری های در حال حاضر نصب شده است.) او می گوید: سلام او ترک چند جوک از او می پرسد نام خود و سپس بی درنگ dubs شما “باب” از آنجا که Hasbro پرداخت نمی شود این رایان رینولدز impersonator به اندازه کافی برای ضبط گفت و گو که نام های بسیاری از. “باب” خوب است.

سر شامل مناجات سنسور: یکی که بر میدارد تا نور; یک میکروفن برای شنیدن سخنرانی خود را; یک گزینه در پایین به حس زمانی که از آن شده است تا برداشت; و مجموعه ای از توپ سوئیچ که ظاهرا حس لمس کردن و زمانی که شما مسئولیت رسیدگی به ، همه از این است که پنهان زیر Deadpool علامت تجاری ماسک که تا آنجا که من می توانم بگویم که نمی تواند حذف شود. که با توجه به مکانیکی وحشت زیر.

Deadpool's head and me. I have no life.

کریس Naudus / Engadget

میکروفون کار می کند فقط خوب با Deadpool در واکنش به هر چیزی به او گفت: با تعمیم بی علاقگی و یا درمانگر صحبت می کنند. لمسی و سنسور نور کمی سختتر است. من می توانم موج من دست در مقابل صورت خود را و او را دیوانه و گاهی قطع خود گفت و گو به واکنش نشان می دهند به ورودی جدید. تبدیل او را وارونه حتی ممکن است او را فریاد می کند. اما به سادگی با دست زدن به سر نمی همیشه استنباط واکنش ماتل تعاملی پارک ژوراسیک رپتور که من چک کردن چند سال خیلی بیشتر پاسخگو با دینو با تکیه به دست خود و purring زمانی که شما حیوان خانگی آن است.

Deadpool نیست خر خر کردن. او نه به معنای راحت هر چند اگر شما می خواهید به حلقه با سر بر روی نیمکت خود را که کسب و کار شما. Deadpool را هدف اصلی است برای به احمقانه و کرک, جوک و سر ربات واقعی بالقوه است و تنها گوشی با دانلود همراه نرم افزار بر روی تلفن خود را.

Deadpool app screenshots

Hasbro

شما می توانید او را می گویند مسائل از ارائه لیست موضوعات, مانند, اخبار, جوک و حتی تهدید. جعبه ادعا می کند بیش از 600 خط از گفت و گو هر چند من در حال حاضر شنیده ام او را تکرار چند. نیز وجود دارد یک دکمه مشخص شده “rec” به طور مستقیم تحت این عنوان که بار خوانده شده “به من می گویند $**!,” که به نظر می رسد نشان می دهد که شاید شما می توانید Deadpool ضبط یک پیام شخصی. شما نمی توانید.

چه این تابع در واقع می کند این است که اجازه می دهد تا شما را به کنترل Deadpool واکنش در حالی که تیراندازی ویدیو. این یک استاندارد تصویری ضبط برنامه با یک دکمه در پایین است که اجازه می دهد تا شما را از طریق حرکت و خود را فعال نامزدان به بازی گرفته. این برنامه به شما می دهد گزینه ای برای ارسال این ویدئو هم به رسانه های اجتماعی و یا ارسال به دوستان خود به طور مستقیم. پس از آن مفید است برای زمانی که شما برای اولین بار دریافت کنید و می خواهید برای نشان دادن خاموش را به همه هموطنان خود را طنز پیشرفته. اما هنگامی که پیر می شود من خودم تاسف است که من نمی توانم Deadpool فریاد “دانا باید خرید chimichangas برای همه در Engadget!” که می شده اند و دانا واقعا باید خرید ما همه مواد غذایی مکزیکی (تذکر).

Deadpool's head

کریس Naudus / Engadget

گزینه دوم بر روی صفحه نمایش اصلی است که “من را فراموش $**!,” که جایی است که شوخی های زنده و همچنین به عنوان حزب و حالت شب. حالت حزب به اندازه کافی آسان است به توضیح می دهد: او فقط می شود بیشتر پاسخگو به حرکت و سر و صدا به طوری که او را خیلی بیشتر سرگرم کننده به تصویب در اطراف در میان دوستان خود (اگر ما تا کنون شروع به داشتن گردهمایی دوباره است). حالت شب است که به منظور قرار داده شده بر روی یک بالش بعدی به شما به عنوان شما خواب هر چند من نمی دانم چرا شما این کار را انجام دهند مگر اینکه شما هستید که نیاز به همراهی. حداقل او نمی ریختن (یا بدتر) بیش از همه خود را ورق تخت.

پس از آن وجود دارد حالت شوخی. شما می توانید با قرار دادن سر در داخل یک کیسه و او را فریاد به اجازه دهید. و یا قرار دادن او را در حمام و وقتی کسی در را باز کند… همه جهنم می شکند سست. این است که در آن سنسورهای واقعا به کار به عنوان Deadpool است که باعث تغییرات در نور و حرکت است. دومی سنسور کار می کند فقط خوب من سعی حمام شوخی و پس از ورود به اتاق من استقبال شد با گوز جوک و فریاد برای حفظ حریم خصوصی.

یخچال شوخی کمی کمتر موفق, پس از آن واقعا بستگی به سنسور نور است که به نظر نمی رسد به کار خوب. حتی اگر نور قطعا می رفت زمانی که من در بسته در یخچال و در زمانی که من آن را باز کرد تا Deadpool واکنش نشان نمی دهند تا زمانی که من نقل مکان کرد و در اطراف بسیاری. هیچ کس حرکت می کند که بسیار زمانی که آنها فقط به دنبال یک کارتن شیر. که در واکنش با تاخیر واقعا خرابه شوخی. من تا به حال در اصل از خواب ترک این چیزی که من در پدر و مادر’ یخچال دفعه بعد که آنها را بازدید و اما در حال حاضر آن را بیشتر احتمال دارد به آزار از ترساندن. (و تو ذهن من 65 ساله و مادر دوست دارد Deadpool.)

که سوال اصلی در مورد این اسباب بازی: در چه نقطه آن جلوگیری سرگرم کننده و فقط تبدیل به آزار دهنده است ؟ او را نشسته بر روی نیمکت من خیره به من در حال حاضر. خوب, هیچ, او نیست چون من فقط متوقف تایپ کردن به او حرکت می کند به میز و رو به دیوار. من می توانم یک خانه پر از مردم گرفتن ارزش پول خود را خارج از بازی شوخی در هر یک از دیگر و او قطعا یک قطعه مکالمه در احزاب است. اما من زنده توسط خودم و ما دقیقا نمی داشتن احزاب در حال حاضر ما ؟ اگر هر چیزی سر قطع از Deadpool فقط به من خاطر نشان کرد که من کمی فاقد برای شرکت در حال حاضر. و tacos. من واقعا می تواند استفاده از یک تاکو در حال حاضر.

در این مقاله: از ویژگی های سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im