D&D فرهنگی حساس Strahd وصله پینه کردن است که در اینجا, اما آن را به شما هزینه


Strahd, from Curse of Strahd.

Strahd از نفرین Strahd.
تصویر: جادوگران از ساحل

در طول سال جادوگران از ساحل دریافت کرده است توجیه انتقاد برای استفاده از آن از گرايشات نژادپرستانه در سیاه چال و اژدهاs. یک هدف است که نگرانی بود Vistani مردم بخشی از بازی را Ravenloft تنظیمات دیده می شود در ماژول ها مانند نفرین Strahd, داستان در مورد یک دراکولا-نوع تبه کار است که ویژگی های Vistani به عنوان یک حمایت از عنصر.

تبلیغات

این Vristani روشن شباهتی به زندگی واقعی مردم Romani و خیلی انتقاد شده بود از راه 2016 را نفرین Strahd به ویژه در تقویت کلیشه های تاریخی استفاده می شود به ظلم و ستم و آزار و اذیت آنها. که انتقاد رهبری به جادوگران از ساحل صدور رسمی تجدید نظر به مواد به سعی کنید برای پاسخ به برخی از انتقادات. و در حال حاضر نفرین Strahd گرفتن جعبه فانتزی تنظیم شده است. خوب ؟ وجود دارد کمی بیشتر به آن است.

تبلیغات

به عنوان پیش نمایش امروز توسط IGN, نفرین Strahd: نونما Premium Edition یک نسخه مجموعه ای است از ماژول جمع آوری یک نسخه اصلاح شده از این کتاب همراه با یک هیولا جزوه یک Tarokka عرشه یک جزوه به توضیح دهید که چگونه به استفاده از Tarokka عرشه در ماجراجویی خود را, برخی از جزوات برای بازیکنان نشان داده شده کارت پستال و یک سیاه چال استاد صفحه نمایش.

“ما نمی فوق العاده ای تعداد جعبه مجموعه” D&D‘s اصلی روایت طراح کریس پرکینز گفت: IGN. “و ما همیشه نمی لوکس از زمان و یا پول واقعا تست خودمان… شما می خواهم فکر می کنم که ما فقط گرفتن چیزی وجود دارد که ما در حال قرار دادن آن در یک فانتزی بسته و فریاد!’ آن را انجام داده اما در واقع خیلی فکر کردم و بسیاری از مردم درگیر شدند در concepting و بسته بندی و طراحی کارت DM صفحه نمایش و همه چیز. آن را در واقع یک کار بسیار وقت گیر اما سرگرم کننده—فرایند است.”

قابل توجه این اولین بار است که نفرین Strahd شده اند را پس از چاپ تعدادی از اصلاحات ساخته شد به کتاب های منتشر شده به بازیکنان به عنوان لیست اشکالات برای نسخه چاپ شده است که به دنبال لغو برخی از مضر كليشه اي از Vistani مردم همراه با تجدید نظر در این کتاب رویکرد به یک شخصیت خاص را ناتوانی برای جلوگیری از ableist کلیشه. و در حالی که آن را خوب به کامل منتشر شده از نسخه اصلاح شده ماژول انتشار آن را به عنوان یک collector’s edition مجموعه جعبه است یک انتخاب عجیب و غریب.

برای یک چیز تجدید نظر نیست به عنوان گسترده ای به عنوان شاید آنها می تواند. در حالی که تغییرات را رفع چیزهایی مانند كليشه اي از Vistani مردم به عنوان “غیر متمدن” و مصرف کنندگان سنگین ماژول هنوز هم می دهد Vistani توانایی نفرین و خواب هیپنوتیزم کردن بازیکنان یا بازیگران جادوها مانند چشم بد که همراه با unrevised هنر است که به شدت conjures تصاویر کلیشه ای از Romani, خم به استعارههای که نشان می دهد Romani اند عرفانی, خطرناک قدرت استعارههای شده اند که در گذشته استفاده می شود به هدف Romani برای آزار و اذیت.

تبلیغات

دیگر به نظر می رسد مانند یک سنگین بپرسید برای بازیکنان که ممکن است بخواهید یک نسخه از سرگرم کننده خود را خون آشام ماژول که نیست از نظر فرهنگی نسبت به بیرون رفتن و خرید یک $99.99 collector’s edition. اگر به عنوان پرکینز گفت: IGN جادوگران نیست در کسب و کار چاپ و نشر collector’s editions منظم این به نظر می رسد شاید ضعیف انتخاب ماژول برای این منظور است. پرکینز آدرس نگرانی های بیش از نمایندگی در این کتاب در این مصاحبه گفت:”لعنت Strahd [دوباره] به طور خاص [آدرس] نقاط درد در اطراف Vistani و در اطراف این معلول شخصیت وجود دارد دیگر مسائل مربوط به حل و فصل به عنوان به خوبی.”

تبلیغات

او ادامه داد: “ما می خواستیم برای تمیز کردن که در یک بیت و حذف برخی از مسائل که طرفداران نمی خواهم به خصوص از نظر نمایندگی و چگونه آنها را به تصویر کشیده شد—آن است که مرتب کردن بر اساس بسیار گرانول-اما مهم تغییر دهید. بیشتر مانند فولاد تغییرات به ماجراجویی از برخی از مرتب کردن بر اساس grand گسترده تغییر دهید.”

اما كليشه اي از مردم Romani—اشتباه و هجومی برچسب شده با استفاده از یک لکه دار کردن مدت برای مردم است— ثابت از gothic fiction تنظیم نفرین Strahd با استفاده از عنوان آن بر اساس سبک. در حالی که جادوگران از ساحل است که به وضوح ساخت گام به تازگی متعهد به استخدام و انتشار مطلب متنوعو به طور خاص استخدام Romani مشاور به کار بر روی برخی از نسخه های آن را به احتمال زیاد بیش از یک تعداد انگشت شماری از دانه تغییرات را به طور کامل حذف توهین آمیز undercurrents از محیط است. و در حالی که وجود دارد یک فرصت واقعی در اینجا برای انجام بهتر کار—فوق تنوع تعهد همچنین با اشاره آینده کار می کند که از ویژگی های Vistani مردم و هدف خود را به پیچیده تر توصیفاتی—شروع که کار با یک فانتزی collector’s edition کمتر احساس مانند یک وعده به انجام بهتر و بیشتر شبیه به یک پیروزی دامان.

تبلیغات

ما رسیده ایم به جادوگران از ساحل برای روشن شدن و اظهار نظر در انتشار مجدد نفرین Strahd و Vistani نمایندگی و ما در این پست به روز رسانی اگر ما به عقب. این نونما Premium Edition از نفرین Strahd منتشر خواهد شد در اکتبر 20, 2020, با توجه به آمازون.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>