خیره کننده هواپیماهای بدون سرنشین نمایش اهداف coronavirus در کره جنوبی

دولت کره جنوبی به تازگی قرار داده و در یک خیره کننده هواپیماهای بدون سرنشین نمایش برای تشکر از مردم برای تلا

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399

دولت کره جنوبی به تازگی قرار داده و در یک خیره کننده هواپیماهای بدون سرنشین نمایش برای تشکر از مردم برای تلاش های خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که همچنین یادآوری آنها را اجازه نمی کردن.

ملت دریافت, جهانی, ستایش در اوایل این بیماری همه گیر برای اقدام سریع و قوی به سرعت گسترش آن تنها با 284 مرگ و میر داشتن تا کنون نسبت داده شده به این ویروس در کشور از بیش از 50 میلیون نفر است.

به عنوان یک نشان از قدردانی دولت به تازگی سازمان یافته نشان می دهد نور با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در پایتخت این کشور شهر سئول.

سه صد از ماشین پرواز هر یک decked با چراغ های LED تبحر یک دنباله دار در آسمان شب پر زرق و برق برای ایجاد الگوهای و همچنین هواپیماهای بدون سرنشین-انیمیشن پیام درخواست مردم به لحاظ اجتماعی فاصله و یا ماسک می پوشند و برای حفظ دست شستن عادات برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

10-minute رویداد همچنین شامل پیام تشکر برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای مقابله با بیش از 13000 COVID-19 مواردی است که گزارش شده در کشور به روز است.

با توجه به France24 دولت کاهش یافته است به اطلاع عموم هواپیماهای بدون سرنشین نشان می دهد برای جلوگیری از جمعیت زیادی جمع آوری است که می تواند منجر به شکست در اجتماعی فاصله رفتار است. در حالی که بسیاری از مردم در این شهر لذت می برد و نشان می دهد آن را به عنوان اتفاق افتاده است بسیاری از دیگران به اشتراک گذاشته و آن را در رسانه های اجتماعی و جریان خدمات مانند یوتیوب حصول اطمینان از پیام های رسیده به عنوان بسیاری از مردمی که ممکن است در میان کره جنوبی را به خوبی متصل جمعیت.

در ماه ژوئن دولت مورد نیاز پوشش صورت به فرسوده در اتوبوس و مترو و همچنین در تاکسی ها به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با گسترش ویروس. آنها همچنین باید فرسوده در تمام پروازهای داخلی و بین المللی پرواز خروج و یا ورود در کشور است.

در اوج خود در ماه مارس سال 2020 کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید در هر روز با تهاجمی ردیابی و تست, در میان دیگر اقدامات قادر می سازد آن را برای دریافت در بالای شیوع.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب