“تیره عکس: امید کمی’ تریلر نشان می دهد ترسناک از سن جادوگر شکار

'The Dark Pictures: Little Hope' trailer
پرجرم درون آن باشد/Bandai Namco

آن را در حال حاضر روشن تر چقدر پرجرم درون آن باشد را دنبال خواهد کرد تا از مدان و ادامه تیره, تصاویر گلچین. این استودیو منتشر کرده است یک تریلر تاریک تصاویر: امید کمی است که نشان می دهد فقط آنچه را که تصمیم محور ترسناک عنوان را به دنبال دارد. شما در حال بازدید از شهر کمی امید یک شهر گریبانگیر توسط جادوگر شکار در 1692. اما, آن را به طور فزاینده ای روشن است که این جادوگران هستند که دست کم از نگرانی های خود را. این امکان وجود دارد که شکارچیان جادوگر چپ خود را میراث شوم یا که چیزی کاملا متفاوت است.

این کلیپ را فراهم می کند بینش زیادی به گیم پلی به عنوان آن می رسد در PC, PS4 و Xbox One مدتی تیس تابستان است. اما شما می توانید با خیال راحت فرض که بسیاری از مکانیک های شما را دیدم در مرد مدنتا صبحکه برای ماده) انجام خواهد شد بیش از. که به معنی مرگ و زندگی انتخاب خواهد شد که موج در طول بازی تمرکز بر مکالمات و البته بسیاری از حوادث و لحظات وحشتناک. ما نمی مشتاق از مدان‘s مخزن مانند کنترل و قدم زدن مسائل اما ما نمی خواهد حکومت بیشتر تصفیه شده تجربه با کمی امید.

در این مقاله: بازی ها, تصویری بازی ها, پرجرم درون آن باشد, پرجرم درون آن باشد بازی ها, تاریکی, تصاویر, مجموعه, تاریک, تصاویر گلچین کمی امید, تاریکی, تصاویر, کمی, امید, bandai namco, Xbox One, PS4, ترسناک, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر