کله خر چارلی کاکس تعطیل شایعات از مرد عنکبوتی 3, دخالت


Sorry Matty. Well, at least this Matty.

ببخشید Matty. حداقل این Matty.
تصویر: Netflix

صبح اخلال گراناگر اخبار در مورد فیلم های آینده و تلویزیون شما قرار نیست به می دانم که شما پیدا کردن آن را در اینجا.

Hasbro است tapped داستان اسباب بازی 4‘s مدیر به انیمیشن های Transformers prequel مجموعه Cybertron. Fede Alvarez است که دیگر تلاش برای ایجاد یک دخمه پرپیچ و خم عاقبت. Sigourney ویور بازگشت به پاندورا جدید در آواتار 2 مجموعه تصویر. به علاوه, James Gunn را برای برنامه های نگهبان 3000 تیم در MCU و ما در نگاه اول آمازون هانا بازگشت. اخلال گران کنید!

تبلیغات

Illustration for article titled iDaredevils/i Charlie Cox Shuts Down Rumors of His iSpider-Man 3/i Involvement

جاسوسی در مقابل جاسوسی

برخورد دهنده گزارش Rawson Marshall Thurber (قرمز توجه کنید) در حال حاضر در مذاکرات مستقیم Spy vs Spy فیلم برای تولید Ron Howard, برایان گلیزر, و تصور سرگرمی.

تبلیغات


Spider-Man 3

Netflix بکشد شیطان از جهنم آشپزخانه خود چارلی کاکس تحت فشار قرار دادند تا در برابر شایعاتی که Matt Murdock ظاهر خواهد شد در سوم مرد عنکبوتی فیلم از سونی…و یا به جای به طور خاص است که حداقل خود نسخه Matt Murdock نیست بر روی کارت:

من تا به حال شنیده ام کسانی که شایعات, اما آن را قطعا با من کله خر. من نه درگیر در [Spider-Man 3]. اگر که آن را نه با من. آن را با یکی دیگر از بازیگر.

[Comicbook.com]


دخمه پرپیچ و خم 2

ظاهر شدن به عنوان یک مهمان در بloody-نفرت انگیز را بو خدمه پادکست, Fede Alvarez تایید او دیگر کارگردانی عاقبت به دخمه پرپیچ و خم.

آن را بسیار سخت به تصمیم می گیرید چه چیزی را به ارزش زمان خود است. و آنچه را به ارزش توجه مخاطبان است. دخمه پرپیچ و خم شد و چیزی است که من می خواهم به انجام در برخی از نقطه, اما پس از آن من پا به پایین. من فقط احساس…زمانی که مردم تصور قبلی از چه چیزی باید آن را بسیار سخت برای موفقیت به آنها را شگفت زده. آنها فقط انتظار همین دوباره. بنابراین من فقط تصمیم من نمی خواهم به انجام همه چیز را به عنوان یک مدیر که مردم می دانستند در حال حاضر آنچه در آن بود. و یا یک مفهوم قبلی چگونه آن را باید نگاه بر روی صفحه نمایش. پس از دخمه پرپیچ و خم خواهد بود چیزی است که مردم قاضی که راه بنابراین من تصمیم به انجام آن نیست. من آخرین فیلم (دختر در عنکبوت) بود و من قصد ساخت یک فیلم برای استودیو برای اولین بار بود از داخل. وجود دارد برخی از چیزهایی که من لذت می برد و برخی از چیزهایی که من در مورد آن. من از آنجا که می خواستم فقط به فیلم هایی که واقعا مهم برای من است.

تبلیغات


ترانسفورماتور متحرک Prequel

با توجه به مهلتToy Story 4 مدیر Josh Cooley مستقیم انیمیشن “بزرگ مقیاس ترانسفورماتور تئاتر prequel” از مورچه و زنبور نویسندگان اندرو Barrer و گابریل فراری.

تبلیغات


اول پانزده زندگی هری اوت

با توجه به مهلتوس توپ (دونده پیچ و خم: Death Cure) است که متصل به طور مستقیم برای اولین بار پانزده زندگی هری اوت برای Amblin همکاران. بر اساس این رمان توسط کلر شمالی داستان مربوط به یک مرد “است که بارها و بارها متولد به همان زندگی, به یاد تمام تجارب گذشته و به دنبال نجات جهان توسط کارتی به طور مشابه با استعداد رقیب که حاضر به هر گونه فداکاری برای رسیدن به یک خداگونه دانش است.”

تبلیغات


Guardians of the Galaxy, Vol. 3

در مصاحبه اخیر خود با کتاب های کمیک, Michael Rosenbaum اظهار داشت: او معتقد است Martinex و اعضای همکار خود را نگهبان 3000 تیم خواهد اندکی در Guardians of the Galaxy, Vol. 3 یا آینده MCU فیلم.

من فکر می کنم طرح خود را برای ما به عقب می آیند بنابراین من فقط نمی دانم چگونه. من فکر می کنم که این طرح در تمام طول…شما در حال رفتن به دیدن این بچه ها در پایان اعتبار است. چرا به ارمغان بیاورد استالونه در تنهایی فقط در یک بخش کوچک? شما نوع می خواهید برای دیدن آنچه که او می کند منظورم این است که من نمی دانم چگونه شما را نمی.

تبلیغات

روزنبام نظرات باعث James Gunn به صدای سنج ایجاد کردن در توییتر “این طرح برای آنها را به آمده به عقب در طیف در برخی از نقطه – نه لزوما در جلد 3.”

تبلیغات


ماتریکس 4

Chad Stahelski تایید به برخورد او و دیوید لیچ کمک خواهد کرد مبارزه با choreography به ماتریس 4.

آن را بیشتر در مورد مفهوم خلاق از برخی از رقص و پشتوانه آنها را با مسائل است. دیگر از Matrixes بسیاری از مسائل خود را…چه چیزی باعث می شود [لانا] آنقدر بزرگ است که او هدایت خود عمل است. ما تا به حال واحد دوم مدیران در برخی از Matrixes فقط به دلیل تدارکات درگیر است. اما از اواخر سال و به خصوص در ماتریس 4او کارگردانی خود عمل است. دوم واحد برای آنها عمدتا ایجاد عکس ب-طرف برخی از ترکیب بندی برای برخی از نقاط. اما لانا او نشانی از خود عمل است. او بافت آن را به واحد اصلی مسائل به همین دلیل است که مسائل خود را به نظر می رسد خیلی خوب است.

تبلیغات


آواتار 2

یک تصویر جدید از مجموعه ای از آواتار 2 را می بیند Sigourney Weaver و Joel David Moore نما برای یک عکس با تولید Jon Landau.

تبلیغات


عذاب گشت

کتاب های کمیک را تایید تولید در فصل دوم از عذاب گشت نیز در موعد مقرر توقیف ماه مارس گذشته در میان covid-19 نگرانی.

تبلیغات


به تاریکی

به تاریکی را جشن می گیرند پت قدردانی هفته با ماه ژوئن خود قسمت “خوب پسر بازیگران Judy Greer, Steve Guttenberg, Maria Conchita Alonso, Ellen Wong, Elise نیل و McKinley فریمن. اساسا یک ریف در میمون می درخشدداستان مربوط به یک زن (کلمبیا) که “می شود حمایت عاطفی سگ برای کمک به سرکوب برخی از اضطراب. تنها او می یابد او را به بود و حتی موثر تر از او می تواند تصور کرده اند چرا که نادانسته به او جان هر کسی که می افزاید: استرس به زندگی او است.”

تبلیغات

[انواع]


آژیر

Ryn دارای Tia ارتش در خلاصه داستان برای “‘Til Death Do Us Part مه 14 قسمت از آژیر.

Ryn Ben and Maddie باید محافظت بریستول یارو از Tia ، در ضمن بن تزریق تولید نتایج غیر منتظره که آلارم هر دو او و دیگران است. Xander مرتب مرد بهترین وظایف در Calvin عروسی در حالی که همچنین کمک به هلن.

تبلیغات

[Spoiler تلویزیون]


سرزمین مادری: فورت سالم

در ضمن ابیگیل می نویسد: مداحان در خلاصه داستان برای “کودتا” پخش May 13.

پس از Citydrop واحد می آید و نزدیک به هم در حالی که خود را بی اعتمادی توسکا رشد می کند. ابیگیل است که در مواجهه با eulogizing افتاده سرباز در حالی که شمارش یادگیری چیزی جدید در مورد Gerit. Anacostia کمک های مالی یکی از آخرین نفع به Scylla.

تبلیغات

[Spoiler تلویزیون]


ریوردیل

این ریوردیل بچه ها تصمیم به قتل خود را, لنگ اصل, Mr. عسل در تریلر برای هفته آینده فصل آخر “قتل آقای عسل.


هانا

در یک تیزر تریلر فصل دو هانا چهره او بزرگترین دشمن هنوز: ترس Dermot Mulroney.


نوجوان تیتان برو!

در نهایت تیتان شرکت در نشان دادن استعداد در مقابل عدالت لیگ برتر فوتبال در یک کلیپ از مه 25 روز یادبود ویژه “لیگ عدالت بعدی استعدادهای برتر Idol Star.”


بنر هنر جیم کوک.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>