خرید رپورتاژ

Cyberpunk 2077 Limited Edition Xbox One X

مایکروسافت

CD Projekt Red بازی نیست با توجه تا سپتامبر 17th — و چند نفره خواهد رسید و پس از آن — اما مایکروسافت نشان داد Cyberpunk 2077 Xbox One X است که در فروش در ماه ژوئن. آن را عجیب و غریب زمان با ایکس باکس سری X (و همراه با ارتقاء رایگان برای بازی) نیز فقط در اطراف گوشه, اما یکی از بهترین راه ها برای بازی بازی به عنوان به زودی به عنوان آن را منتشر کرد این کنسول به اندازه کافی به آن را انجام دهد.

پس از طرفداران صرف یک روز شکستن یک پیام رمزی ایکس باکس تیم نشان داد این سیستم است. وجود دارد سفارشی پانل های تب و تاب بودن در تاریکی “هیچ آینده’ عکس برگردان لیزر قلم و یک LED آبی رنگ تعبیه شده در سیستم.

این کنترل کننده که تا به حال به بیرون درز قبلا نیز سفارشی و ویژگی های جانی Silverhand سیاه و سفید/نقره ای رنگ طرح و بسیاری از جزئیات خاص است. وجود دارد هیچ کلمه ای در قیمت گذاری, اما آن را به یک 1TB هارد دیسک.

در این مقاله: Xbox One Xbox One X, Cyberpunk 2077, CD Projekt RED, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو