گمرک و حفاظت مرزی مگس درنده هواپیماهای بدون سرنشین بیش از مینیاپولیس

یک درنده هواپیماهای بدون سرنشین توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی شد بنا به گزارش خال خال در رادار پرواز بیش از مینیاپولیس در صبح روز جمعه به تظاهرات roiled شهرستان زیر پس از مرگ جورج فلوید در دست افسران پلیس محلی.

رویت از General Atomics MQ-9 Reaper هواپیماهای بدون سرنشین نوع که قبلا استفاده شده توسط ارتش ایالات متحده در افغانستان و عراق در نظارت و ماموریت های مبارزه علیه شورشیان, برای اولین بار گزارش شده توسط پروژه در دولت نظارت خبرنگار Jason Paladino. آن خال خال شد در رادار پس از خروج از داکوتای شمالی Grand Forks پایگاه نیروی هوایی.

هواپیماهای بدون سرنشین رهبری به مینیاپولیس و دور در سراسر شهرستان در 20 ، 000 متر Paladino گفت. به عنوان 10:15 a. m. PT روز جمعه هواپیماهای بدون سرنشین به حال پوست کنده و دور از شهر به سمت شمال Paladino و رادار ردیابی نرم افزار گزارش شده است.

یک هواپیمای بدون سرنشین با استفاده از همان فراخوان ثبت نام — CBP-104 — گزارش شده در پرواز سیاهههای مربوط از گمرک و حفاظت مرزی به گفته معاون مادربرد.

در بیانیه ای به روند دیجیتال یک گمرک و حفاظت مرزی سخنگو گفت: “هواپیماهای بدون سرنشین سیستم آماده برای ارائه تصویری زنده برای کمک به آگاهی موقعیتی به درخواست ما اجرای قانون فدرال همکاران در مینیاپولیس.”

“این هواپیماهای بدون سرنشین را فراهم خوراک ویدئویی زنده به زمین اجرای قانون به آنها آگاهی موقعیتی به حداکثر رساندن ایمنی عمومی در حالی که به حداقل رساندن خطر برای پرسنل و دارایی گفت:” سخنگوی یک ایمیل به در. “پس از ورود به مینیاپولیس حریم هوایی این درخواست آژانس مشخص شد که این هواپیما بود که دیگر مورد نیاز برای عملیاتی آگاهی و رفتگان به چنگال بزرگ.”

با توجه به آژانس بیانیه CBP اغلب انجام عملیات مانند این به طور معمول به “کمک به اجرای قانون و کمک های بشردوستانه تلاش است.”

مینیاپولیس شده در آشفتگی پس از فلوید کشته شد در یک برخورد پلیس در روز دوشنبه. ویدیو نشان داد سفید مینیاپولیس افسران پلیس پایین نگه داشتن Floyd — یک مرد سیاه و سفید — در طول بازداشت با یک افسر زانو به پشت فلوید گردن. فلوید شنیده می شود گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” او بعد از درگذشت در منطقه بیمارستان.

مرگ دیگری غیر مسلح مرد سیاه پوست توسط ماموران پلیس مجموعه ای خاموش موج محکومیت و چهار افسر درگیر شده بودند اخراج شدند. اما معترضان خواستار آن شدند پلیس پس از بازداشت به قتل فلوید. در صبح روز جمعه اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین — که به زانو در Floyd — دستگیر شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد. دیگر افسران هنوز دستگیر شده است.

برای چند روز به معترضان swarmed شهرستان خواستار عدالت شدند توسط پلیس ضد شورش و گاز اشک آور. کسب و کارهای محلی تخریب شده است و یا شکسته به طول تظاهرات. در طول پنج شنبه شب اعتراضات برخی از مردم نقض پلیس حوزه که در آن افسران درگیر کار کرده بود و آن را به آتش کشیدند. گارد ملی شده است از آنجایی که بسیج به این منطقه است.

می خواهید بیشتر در اخبار, بررسی, راهنما و امکانات از روندهای دیجیتال? دنبال کنید با ما در اپل اخبار, اخبار گوگلو Flipboard.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>