‘Crysis Remastered’ تریلر نشان میدهد سوئیچ می تواند اجرا ‘Crysis’

Crysis Remastered

Crytek

بازگشت زمانی که کرایسیس عرضه در سال 2007 آن را نزدیک-و در ژرف است که شما می خواهم که قادر به بازی به شدت تشنه قدرت بازی تقریبا در هر نقطه. سریع به جلو 13 سال و شما قادر خواهید بود به بازی چیزی در سوار خود را به کار — شما می دانید زمانی که آن را در واقع امن به انجام دوباره.

Crytek انتشار بازی Crysis Remastered بر روی نینتندو سوئیچ و سیستم عامل های دیگر. تریلری از گیم پلی بازی (از طریق چند ضلعی) را نشان می دهد در عمل آن را در ترکیبی کنسول و با توجه به محدودیت های سخت افزاری سوئیچ در مقایسه با بیشتر سیستم های قدرتمند به نظر می رسد بسیار چشمگیر است.

اول شخص تیرانداز است که در حال اجرا در وضوح 720p در 30 فریم در هر ثانیه اینجا و مطمئن شوید که آن را به نگاه بهتر در PC, Xbox One و پلی استیشن 4. هنوز Crytek در واقع آن کار ساخته شده در سوئیچ با پویا روشنایی انفجار و مناسب عمق میدان. اگر شما انتخاب کردن برای سوئیچ نسخه شما می توانید با استفاده از کنترل ژیروسکوپی برای هدف بیش از حد.

شما می خواهید برای پیدا کردن برای خودتان چقدر خوب نینتندو سوئیچ می تواند در اجرای بازی Crysis Remastered زمانی که بازی می آید در جولای 23rd. آن را ضربه PC, Xbox One و پلی استیشن 4 و کمی بعد.

در این مقاله: crysis remastered crysisremastered کرایسیس, crytek, سوئیچ, نینتندو, سوئیچ, نینتندو, nintendoswitch دستی, بازی, بازی های ویدئویی, بازیهای رایانهای, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im