Crypto scammers هک, Elon Musk, بایدن, اوباما و Kanye در توییتر

WASHINGTON DC, USA - MARCH 9: Elon Musk, Founder and Chief Engineer of SpaceX, speaks during the Satellite 2020 Conference in Washington, DC, United States on March 9, 2020. (Photo by Yasin Ozturk/Anadolu Agency via Getty Images)
خبرگزاری آناتولی از طریق گتی ایماژ

هکرها ترویج crypto کلاهبرداری در زمان بیش از یک تعداد بالا مشخصات حساب توییتر جمعه از جمله بیل گیتس کنی و Elon Musk است که مکرر هدف بود crypto scammers. جو بایدن حساب نیز گرفته شده است بیش از, به, بود, باراک اوباما. حساب متعلق به اپل, حال بارگذاری, Kanye West, جف بزوس و تعدادی دیگر از مشاهیر و چهره های عمومی نیز رسید.

Obama twitter hack

عکس / توییتر
Joe Biden's Twitter hacked.

عکس / توییتر
Apple twitter account hacked

عکس/ توییتر

این حملات به نظر می رسد هماهنگ با پیام های مشابه به اشتراک گذاشته شده در حساب های متعدد. مشک حساب بعد اشاره توییتهایی از دروازه. “من و برادرم بیل گیتس در حال بازگشت به نفع امروز! ایمن ماندن در خارج وجود دارد!”

musk crypto scam

توییتر/ عکس
Bill Gates' hacked Twitter account

عکس / توییتر
Bezos Twitter hack crypto scam.

عکس / توییتر

همچنین هدف: حساب متعلق به CoinDesk Binance موج دار شدن, برج جوزا و دیگر چهره های شناخته شده در cryptocurrency جهان هر چند پیام های به اشتراک گذاشته شده وجود دارد کمی متفاوت است. یک توییت ارسال شده به حساب موج دار شدن وعده داده شده “2,000 موج دار شدن به صورت تصادفی آدرس که ارسال بیش از 1000 موج به ما Covid-19 صندوق است.” دیگر پیام های هدفمند حساب از جمله Coinbase و برج جوزا ترویج ساختگی سادگی برای “CryptoForHealth.”

در بیانیه ای در توییتر گفت که “آگاه امنیتی حادثه تأثیر حساب در توییتر” و گفت: این شرکت بود “گام برداشتن برای رفع آن است.”

بسیاری از پیام ها حذف شد به زودی پس از ارسال با مدیران تحت تاثیر شرکت های تویت کردن هشدارهای نمی افتد برای کلاهبرداری است.

معلوم نیست چگونه هکرها به دست اورد دسترسی به بسیاری از حساب به طور همزمان به خصوص با مشخصات بالا حساب کرده اند که اقدامات امنیتی اضافی در محل. CoinDesk گزارش می دهد که بسیاری از حساب های آسیب دیده از جمله خود بودند با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت.

توییتر نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این انجمن. یک سخنگوی گیتس گفت: “هک “به نظر می رسد بخشی از یک مسئله بزرگتر توییتر مواجه است” در بیانیه ای گزارش Recode خبرنگار عروسکی Schleifer.

در حال توسعه…

در این مقاله: elon musk cryptocurrency, اپل, توییتر, جف بزوس, UBER, انجمن, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im