خدمه اژدها باب Behnken ارائه می دهد کلمات دلگرم کننده برای سرحال فضانوردان

پس تاریخی خود و سوار شدن به ایستگاه فضایی بین المللی روی SpaceX خدمه کپسول اژدها در تعطیلات آخر هفته فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی در حال حاضر اقامت در اقامت خود در مدار پاسگاه.

به دنبال به طور کامل تجدید و پس از 19 ساعت سفر دو فضانورد زمان: از روز دوشنبه برای بحث در مورد طیف وسیعی از موضوعات در یک مصاحبه تصویری با Benji نی, SpaceX, مدیر و خدمه ماموریت مدیریت.

شنبه راه اندازی مشخص شده اولین crewed بلند کردن از خاک ایالات متحده آمریکا پس از این برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید و در سال 2011 بود که برای اولین بار فضانوردان برای سفر در خدمه اژدها. فکر که پیشگامانه رویداد را الهام گرفته از بسیاری از بچه ها به هیجان زده در مورد سفر به فضا نی خواسته Behnken چه توصیه او برای نسل بعدی فضانوردان.

“رویاها به حقیقت می پیوندند و شما باید آنها را تعقیب و” 49 ساله فضانورد گفت. “هنگامی که ما تا به حال جلسه ما با وزیر دفاع آمریکا [مشک مدیر عامل شرکت SpaceX] روز دیگر ما صحبت در مورد جسارت در آن طول می کشد به جلو و انسان در فضا پرواز … و اگر شما کار واقعا سخت شما می توانید انجام کارهای بزرگ و این فقط یک مثال درست از دقیقا همان است که … مردمی نمی دادن تا هر چه چالش ها در مقابل آنها.”

Behnken افزود: “مردمی بحث در مورد SpaceX بودن یک شرکت جدید یک بچه جدید در بلوک. [پس از 18 سال کار], آن را تقریبا غیر منصفانه به تماس خود را یک بچه جدید در بلوک دیگر هنگامی که شما ساخته شده آن را به پایین در مدار زمین با انسان و دارای 18 سال سرمایه گذاری. بنابراین کلاه و تبریک به شما برای انجام آن است. شما چیزی بزرگ چرا که شما جرات به رویای آن.”

طی آخرین استخدامی دور برای نسل بعدی از فضانوردان در اوایل این سال ناسا دریافت بیش از 12 ، 000 برنامه های کاربردی از سرحال فضا مسافران است.

ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در آن زمان سازمان فضایی وارد شده بود “جسورانه عصر جدید اکتشافات فضایی” را به عنوان آن آرتمیس برنامه چرخ دنده تا برای ارسال اولین زن آمریکایی و بعدی مرد آمریکایی به ماه در سال 2024 در حالی که آن نیز چشم crewed سفر به مریخ در سال های پیش رو است.

پس از آن اولین استخدام رانندگی در دهه 1960 آژانس فضایی اتحاد استخدام در مجموع 350 نفر به عنوان فضانورد نامزد خود را به طور فزاینده ای به چالش کشیدن ماموریت به فضا است.

به عنوان بخشی از آن Commercial Crew Program, NASA تبدیل به شرکت های خصوصی مانند اسپیس ایکس برای این به معنی کامل آن ماموریت های فضایی. این آژانس همچنین به تازگی نام SpaceX به عنوان اولین شریک تجاری برای تحویل محموله به قمری دروازه ایستگاه فضایی برنامه ریزی شده برای ماه.

این قطعا زمان هیجان انگیز برای سفر به فضا و Behnken کلمات تشویق می تواند آنچه در آن طول می کشد برای کودکان علاقه مند به رویای بزرگ و درگیر کنید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>