خدمه اژدها با موفقیت اسکله با ایستگاه فضایی بین المللی

اولین crewed تست پرواز خدمه کپسول اژدها با موفقیت لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) و ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley استقبال شده بر روی ایستگاه های جدید خود را crewmates.

جفت ساخته شده در تاریخ شنبه هنگامی که آنها اول شد خدمه راه اندازی می شود به فضا از خاک آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011. آنها راه اندازی شد در بالای یک موشک فالکون 9 سرنشین خود را SpaceX طراحی و ساخته شده و خدمه اژدها.

NASA astronauts Bob Behnken and Doug Hurley join ISS crew
ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی (راست) به ISS خدمه فضانورد ناسا و فرمانده کریس کسیدی (مرکز) و Roscosmos دانشجویان و مهندسین پرواز آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner (سمت چپ). ناسا

کپسول لنگر انداخت با ISS در 7:16 a. m. PT در سهشنبه, مارس 31. هنگامی که همه چیز امن شد و در محل دریچه بین کپسول و ایستگاه افتتاح شد در 10:02 p. m. PT اجازه می دهد Behnken و Hurley برای ورود به ایستگاه.

برای دریافت وجود دارد Behnken و Hurley قرار گرفتند 19 ساعت در طول سفر است که آنها را نگه داشته livestream بینندگان را سرگرم با یک تور از فضاپیمای خود را. در حال حاضر آنها را وارد این جفت ارز خواهد اقامت در ایستگاه بین یک تا سه ماه.

artist's concept of a SpaceX Crew Dragon docking with the International Space Station
این هنرمند مفهوم را نشان می دهد SpaceX خدمه اژدها docking ایستگاه فضایی بین المللی به عنوان آن را در طی یک ماموریت برای NASA Commercial Crew Program. SpaceX

ناسا مدیر جیم Bridenstine تاکید بر اهمیت این دستاورد در بیانیه ای اعلام کرد: “امروز یک عصر جدید در پروازهای فضایی انسان آغاز می شود که ما یک بار دیگر راه اندازی شد فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا در راه خود را به ایستگاه فضایی بین المللی و ملی ما آزمایشگاه مدار زمین” او گفت:.

“من تشکر می کنم و تبریک می گویم باب Behnken داگ هرلی و SpaceX و ناسا تیم برای این دستاورد قابل توجهی برای ایالات متحده است. راه اندازی این فضای تجاری سیستم طراحی شده برای انسان فوق العاده است, تظاهرات, آمریکا برتری و یک گام مهم در راه ما به گسترش انسان اکتشاف به ماه و مریخ است.”

SpaceX Demo-2 Launch
یک SpaceX Falcon 9 rocket حمل این شرکت خدمه فضاپیمای اژدها دیده می شود در این کاذب-رنگ مادون قرمز قرار گرفتن در معرض آن را به عنوان راه اندازی شده است در ناسا SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت به ایستگاه فضایی بینالمللی با ناسا فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس Hurley, پردازنده, چهار شنبه, مه 30 سال 2020 ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. ناسا/بیل اینگالس

این هم یک دستاورد بزرگ برای SpaceX است که راه اندازی خدمه در اولین پروازهای فضایی خصوصی به مدار. مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk شد جشن مورد ماموریت: “این یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من و هر کس در SpaceX” او در بیانیه ای گفت.

“این اوج یک مقدار باور نکردنی از کار توسط SpaceX تیم توسط ناسا و توسط تعدادی از شرکای دیگر در روند ساخت این اتفاق می افتد. شما می توانید در این نگاه به عنوان نتایج حاصل از یک صد هزار نفر تقریبا زمانی که شما اضافه کردن تمام تامین کنندگان و هر کس کار فوق العاده سخت را به این روز اتفاق می افتد.”

به روز رسانی مارس 31: اضافه شدن اطلاعات در مورد دریچه باز کردن.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>