ایجاد اولین نقشه 3D از قلب ‘مغز’

قلب ما در درجه اول کنترل توسط مغز و سیستم عصبی خودکار, اما ما همچنین یک نسخه پشتیبان تهیه. قلب خود را کوچک مغز به نام intracardiac سیستم عصبی (ICN) که خوب آهنگ خارجی خودکار سیگنال نگه می دارد و قلب پمپاژ هموار. عملکرد مناسب آن را ضروری است برای سلامتی و بیماری, حفاظت, اما مشکل این است که دانشمندان فقیر درک چگونه کار می کند. برای اولین بار محققان دانشگاه توماس جفرسون اند قادر به نشان دادن ساختار آن در 3D خیره کننده با جزئیات.

این ICN متشکل از یک لایه از سلول های عصبی توزیع شده در اطراف قلب که کنترل های مختلف قلبی ، اما پزشکان و محققان مطمئن نیستید که در آن سلول های عصبی واقع شد اجازه دهید به تنهایی چه وظایف خاص آنها انجام شده است. “این ICN نشان دهنده یک خلاء بزرگ در درک ما که می افتد بین مغز و اعصاب و قلب و عروق” co-ارشد نویسنده جیمز Schwaber دکترا. در بیانیه ای گفت.

3D model of a heart's neurons

Achanta et al. – iScience

برای کمک به مقابله با این مسائل تیم نقشه برداری و مکان آن سلول های عصبی در موش قلب رنگی 3D جزئیات. “در واقع آنچه ما ایجاد شده است که اولین نقشه راه جامع قلب و سیستم عصبی است که می تواند اشاره شده توسط محققان دیگر برای طیف وسیعی از سوالات در مورد عملکرد فیزیولوژی و اتصال نورون های مختلف در ICN گفت:” همکاری نویسنده ارشد راج Vadigepalli دکترا. “تنها ارگان دیگری که برای چنین دقیق با وضوح بالا 3D نقشه وجود دارد مغز است.”

ایجاد مدل مورد نیاز دو روش موازی. در یک تیم مورد استفاده یک سیستم به نام knife-edge اسکن میکروسکوپ برای ایجاد 750,000 تصاویر است که می تواند مونتاژ به یک 3D atlas. دوم خط لوله با استفاده از “لیزر ضبط microdissection” به نقشه نورون های فردی و نمونه خود را بیان ژن. کسانی که پس از آن قرار می گیرد در زمینه نقشه های ایجاد شده از روش اول. “از آنجا که این نبوده است انجام می شود قبل از ما were trouble-shooting پروتکل به عنوان ما رفت” گفت: همکاری نویسنده Sirisha Achanta.

3D نقشه نشان داد که ICN سلول های عصبی قرار دارد در خوشه در بالای قلب که در آن رگ ها و شریان ها وصل کنید. اما تایید کرد که آنها نیز می توان در جاهای دیگر نزدیک به sinoatrial node. “ما می دانیم که sinoatrial گره دهلیزی مهم در ایجاد ضربان قلب و یا سرعت گفت:” همکاری نویسنده دکتر جاناتان گورکی. “دیدن خوشه ای از سلول های عصبی در اطراف آن چیزی بود که ما تا به حال همیشه مشکوک بود اما هرگز شناخته شده برای اطمینان حاصل کنید.”

این تیم همچنین دریافتند جنسی-تفاوت های خاص در نورون ساختار یافته ای که می تواند کمک به توضیح تفاوت بیماری های قلبی در بین مردان و زنان است. تیم بعدی برنامه ای برای نقشه یک خوک است که نزدیک در آناتومی به یک انسان است.

با این حال تحقیقات است در حال حاضر پرداخت سود سهام به عنوان آن است که توسط محققان دیگر یادگیری چگونه به منظور بهبود عملکرد قلب و سایر ارگان ها. “ما پروتکل استفاده روزمره آزمایشگاه مواد و تکنیک” گفت: Achanta. “این بسیار قابل تکرار است و در حال حاضر در دسترس برای دیگر سیستم های بدن به نقشه نه تنها سلول های عصبی اما دیگر میکرو سازه.”

در این مقاله: thenewbigpicture, The Big Picture, قلب, سلول های عصبی, 3d اسکن intracardiac سیستم عصبی icn چاقو لبه اسکن میکروسکوپ لیزری ضبط microdissection اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im