ایجاد در طول Covid: Kevin تانگ مذاکرات کنوانسیون گلایه و تنظیم یو پی اس


Kevin Tong’s Utility Belt piece for Mondo.

کوین تانگ را ابزار کمربند قطعه برای Mondo.
تصویر: تمام تصاویر (کوین تانگ)

رمان بیماری همه گیر کوروناویروس اثرات در حال حاضر احساس شده دور و گسترده در کتاب های کمیک انتشار و فروشاین صنعت بازی, هالیوود, و بیشتر. اما آن را نیز البته بر مردم در سطح فردی. به این منظور io9 تصمیم به صحبت کردن با برخی از افراد در مورد آنچه covid-19 همه گیر انجام داده است و به آنها هنر و صنعت است.

تبلیغات

ما در حال برنامه ریزی برای صحبت با چند تن از هنرمندان در طول چند هفته آینده است که عمدتا در فرهنگ پاپ دنیای هنر. برای اولین بار توسط Kevin تانگ پوستر هنرمند و تصویرگر که ساکن در Austin, Texas. او بهترین و شناخته شده برای کار او را انجام داده با Mondo (پوستر مانند Mulholland Drive, آهن, غول پیکر و زد) اما او نیز فرفره پوستر بازی پوستر و کتاب را پوشش می دهد تقریبا همه چیز. هنر خود را می تواند در بر داشت بالا و پایین این پست و شما می توانید بیشتر از آن (و آن را خرید) در وب سایت خود را. مصاحبه ما انجام بیش از, ایمیل, زیر است.

تبلیغات


Tong’s poster for Netflix’s The Dark Crystal: Age of Resistance.

تانگ پوستر برای Netflix بکشد تیره کریستال: سن مقاومت است.
تصویر: کوین تانگ

ژرمن Lussier, io9: چگونه است که همه گیر نهفته خود را در صنعت ؟

کوین تانگ: مانند بسیاری از مردم این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر افراد مختلف به روش های مختلف از نه در همه به طور کامل. بسیاری از هنرمندان در حال حاضر کار در خانه و یا خانه نصب setups بنابراین من تصور نمی آن را به عنوان دشوار است برای هنرمندان که انتقال را به عنوان آن را ممکن است برای افرادی که در صنایع دیگر. بسیاری از دوستان من هستند و مترجمان آزاد, بنابراین بسیاری از آنها هنوز در حال کار بر روی پروژه های خود را, اما من شنیدم از بعضی ها که حجم کار کاهش یافته یا به طور کامل متوقف کرده.

تبلیغات

منطقه ای که در آن هنرمندان ضربه سخت به عنوان آنهایی که بستگی به رویدادهای زندگی می کنند مانند San Diego Comic-Con یا سبد که لغو شد. وجود دارد بسیاری از هنرمندان که کار تمام سال آماده شدن برای کسانی که رویدادهای جدید ساخت کار پالایش خود را تنظیم و به امید دیدار با مشتریان جدید است. من می دانم که یک تعداد انگشت شماری از واقعا عالی مردم که در تعداد فروش از این نوع حوادث برای تولید بسیاری از درآمد خود را.

فرفره پوستر هنرمندان قطعا متاثر از “گیگابایت” لغو شده است. برخی از مغازه ها چاپ کرده بود به پایین در شهرستانها با مستندات بر هنرمندان که تعداد آنها ریز honed حرفه ای به هنر ما نگاه خوب است. امیدوارم تمام کسانی که هنرمندان را می توانید برای کسانی که در شخص خرید و فروش آنلاین خرید و فروش.

تبلیغات

Tong’s Mondo poster for Jurassic Park.

تانگ را Mondo پوستر برای پارک ژوراسیک.
تصویر: کوین تانگ

io9: به این تغییر رویکرد خود را به هنر خود را در همه ؟

تانگ: من فوق العاده خوش شانس که بسیار تغییر کرده است برای من شخصا. برای بیش از یک دهه من مشغول به کار در تمام طول روز هر روز در خانه و من خودم را خیلی مشغول بنابراین من نمی رویم بیش از حد است و من تعامل با دیگر مردم بیشتر است کیفیت بیش از کمیت است. به طور موثر به عنوان یک خود اشتغالی تصویرگر من شده است در قرنطینه برای خیلی از زندگی بزرگسالی نشانه موسیقی ایمو emo.

تبلیغات

در ابتدا مشتریان من نیاز به زمان برای تنظیم به کار از خانه و یا در برخورد با اخراج. وجود کارکنان تغییرات بیشتر زمان تاخیر بین هنر مصوبات… disapprovals… بیشتر disapprovals… هاها اما در حال حاضر همه چیز را حل و فصل و این همه کار مانند یک ماشین خوب روغن دوباره.

با توجه به حوادث می شود من گرفته اند در مشتری بیشتر از حد معمول. به طور معمول من سعی می کنم به کنار زمان بیشتری برای انجام چاپ هنر و کار در غرفه برای رویدادهای اما من شکایت نیست. من بسیار خوش شانس به آنچه که من در حال حاضر.

تبلیغات

io9: با خیلی جدی اخبار در جهان, من می دانم که کار من احساس کمی اضافی. به عنوان یک هنرمند چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد شما چه کار به معنی در حال حاضر ؟

تبلیغات

تانگ: مردم در حال بیمار شدن مردم در حال مرگ هستند جهان است تا حرارت غنی در حال گرفتن غنی تر دموکراسی در خطر است, خشونت در خیابان های نادرست سیستم است که باید حفظ و برای ما فراهم می کند نیست حتی به انجام شغل خود را… آن را صادقانه را احساس مسخره به هنر ساخت در حال حاضر. خواهد و هر کسی باید در مورد مراقبت از کمی دودل من و نوشته شده در Instagram?

زمانی که همه چیز واقعا بد هر چند که زمانی که ما نیاز به چیزهایی که جهان را متنوع و زیبا ترین. من نمی گویم هنر در حال رفتن به نجات جهان, اما زمانی که ما با دیدن چنین چیزهایی که مخرب دیدن چیزی در حال خلق آن است که آیا, موسیقی, نقاشی, یک شعر یا تصویر نشان می دهد, می تواند اثر شفا. و یا حداقل به ما عطا کند یک لحظه تاخیر قبل از غواصی یک بار دیگر به نقض این جنون.

تبلیغات

Tong’s Mondo poster for The Iron Giant.

تانگ را Mondo پوستر برای آهن ،
تصویر: کوین تانگ

io9: چگونه است که فرهنگ پاپ به شما کمک کرد در این زمان و شما آن را دیده, کمک به دیگران, شاید از طریق هنر خود را?

تبلیغات

تانگ: هر زمان که من کار من به طور مداوم در جریان یک نمایش, تماشای فیلم, گوش دادن به موسیقی و یا پادکست ها و یا کتاب های صوتی. فرهنگ پاپ است بدست آگاه تر و نماینده. در حال حاضر آن را احساس می کند کمی مجبور, در زمان, اما من تلاش من این باور وجود دارد که برخی از سازندگان که واقعی و صادقانه در مورد تمایل به ایجاد تغییر و این باعث می شود من احساس می کنم مثل همه چیز را به تدریج رفتن در مسیر درست است.

io9: آیا شما یافت هر گونه چالش گرفتن مواد شما نیاز به توجه به این وضعیت ؟

تبلیغات

تانگ: نه من کار عمدتا دیجیتالی.

io9: آیا از طرفداران خرید کمتر است ؟ چرا ؟

تانگ: به تازگی من انجام شده است بیشتر کار مشتری پس از من شده اند آزاد به عنوان بسیاری از چاپ. من به فروش مورد مشابه از فروشگاه آنلاین من به عنوان قبل از همه گیر من و همکاران من آزاد هنر با احترام و فروش.

تبلیغات

به عنوان دور به عنوان پوستر و چاپ رفتن وجود دارد , قوی, محکم گره و مشتاق در جامعه از هر دو هنرمندان و طرفداران خود را/جمع. هنرمندان است که انجام این نوع از کار است که من نیز بسیار نزدیک است و آنها اغلب فراموش حوادث زندگی می کنند مانند کنوانسیون ها و گالری های هنری, ملاقات با تاسیس خود طرفداران و ساخت های جدید. در نهایت کسانی که طرفداران به سادگی تبدیل شدن به دوستان. این رابطه است که بسیاری از ما لذت بردن از شخصی است.

هنگامی که حوادث زندگی می کنند شروع به انداختن مثل مگس, من می دانم که برای یک واقعیت است که جامعه در اطراف بسیج هنرمندان که تحت تاثیر قرار گرفتند و خود را خریداری چاپ آنلاین و/یا اعلان مجدد کار خود را در رسانه های اجتماعی با نظم بیشتر برای تقویت سیگنال. آن را مانند یک چیز زیبا برای دیدن و بخشی از.

تبلیغات

Tong’s Mondo poster for Gravity.

تانگ را Mondo پوستر برای گرانش است.
تصویر: کوین تانگ

io9: زمانی که گرد و غبار حل و فصل در گیر چگونه می بینید همه این تغییر و هنر و صنعت خود را ،

تبلیغات

تانگ: صادقانه بگویم من هیچ نظری ندارم. ما تا کنون قادر به انجام این حوادث که در آن صدها هزار نفر از مردم از سراسر جهان خودرا برای امتحان اماده به یکی ساختمان ؟ آنچه در مورد هنر نشان می دهد ؟ وجود خواهد داشت یک درمان به راحتی در دسترس تست و یا واکسن? اگر چه موج دیگری اتفاق می افتد که ویروس جهش ژنتیکی یا وجود ویروس دیگری انتظار به عقب سر زشت خود را? حتی اگر covid-19 است که به شدت سرکوب شرایطی که ایجاد آن هنوز هم وجود دارد نه فقط در کشورهای دیگر بلکه در ایالات متحده است.

من مانند بسیاری از جهان تنها سوالی هستم و انتظار صبورانه برای کارشناسان به استفاده از علم برای ارائه واقعیت های عینی. در ضمن من آرزو می کنم مردم از نفوذ است که حقایق را متوقف تظاهر به آنها انجام دهد.

تبلیغات


با تشکر از کوین تانگ برای گرفتن وقت برای صحبت کردن با ما. فراموش نکنید که برای بررسی از وب سایت خود را در اینجا. و به زودی بررسی بعدی ما ایجاد طول Covid.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>