پیش فرض ایمیل امنیت می تواند آینده تهدید بزرگ را به آمریکا انتخابات: گزارش

مردم با استفاده از دستگاه رای گیری الکترونیکی به بازیگران خود را در برگه های رای در انتخابات میان دوره ای در م

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
People use electronic voting machines to cast their ballot in the midterm elections at Neighborhood Congregational Church in Laguna Beach, California on election day in 2018.
مردم با استفاده از دستگاه رای گیری الکترونیکی به بازیگران خود را در برگه های رای در انتخابات میان دوره ای در محله جماعت کلیسا در لاگونا بیچ کالیفرنیا در روز انتخابات در سال 2018 است.
عکس: رابین بک (گتی ایماژ)

با توجه به این شرم آور فاجعه بود که در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری مانع حملات سایبری و نفوذ خارجی کمپین یک اولویت برای انتخابات در سراسر کشور به ما نزدیک شدن به ماه نوامبر است. ظاهرا هر چند هیچ کس به فکر اعمال می شود که همان سطح نظارت خود را به ایمیل. که فکر کلاهبرداری فیشینگ خواهد بود سقوط از قدرت ،

تبلیغات

شرکت تحقیقاتی منطقه 1 امنیت با انتشار گزارش روز شنبه (از طریق وال استریت ژورنال) که ردیابی بیش از 10000 مقامات محلی و دریافتند که بیش از نیمی از استفاده از سیستم های ایمیل با "ابتدایی و یا غیر استاندارد" ضد فیشینگ محافظت. تنها 18.6 درصد از انتخابات مدیران شاغل "advanced anti-phishing cybersecurity کنترل" و بیش از 600 مقامات به سادگی استفاده از ایمیل شخصی خود, آدرس, برای انجام انتخابات مربوط به کسب و کار.

(متاسفانه در این گزارش اشاره نکرد که آیا هر یک از آنها را مورد استفاده cringey دستگیره, مانند, می گویند, HottieWitABodi69@hotmail.com یا Vote4Pedro@yahoo.com)

تبلیغات

منطقه 1 امنیت نیز یافت می شود که شش حوزه های قضایی در مین, میشیگان, Missouri, و, New Hampshire با اتکا بر یک مدتهای نسخه Exim رایگان نرم افزار ایمیل است که هدف هکرها روسیه در گذشته است. به عنوان مجله و یادداشت های آژانس امنیت ملی منتشر شده فدرال هشدار ممکن است در مورد سرویس های اطلاعاتی روسیه شناخته شده به عنوان GRU و چگونه آن را به حال شده است با بهره برداری از نقص در این نرم افزار برای راه اندازی حملات سایبری و غیر فعال کردن تنظیمات امنیتی پس از 2019. این درب پشتی بودند وصله در نسخه های بعد از Exim اما به نظر می رسد حتی انتخابات پای خود را بکشید و بر روی "به روز رسانی بعدا" وقتی که مزاحم سریع بالا میآید.

خوشبختانه کارشناسان امنیتی می گویند که در استان ها به طور معمول نمی اتصال خود را از سیستم های ایمیل با همان شبکه های مسئول شمارش آرا یا ثبت نام مسکن, اطلاعات, بنابراین این نوع از آسیب پذیری لزوما نمی دهد بد, بازیگران, به هک و نفوذ رای برگه.

این یک نقض امنیتی در هر سطح و در انتخابات زیرساخت ها می تواند در مقابله ضربه ویرانگر به اعتماد رای دهندگان. ما شاهد این اتفاق در سال 2016 زمانی که هکرها روسیه شکست را به سیستم انتخابات از دو شهرستان فلوریدا. ایمیل و سیستم آسیب پذیری های ترک انتخاباتی باز به ransomware فیشینگ مبتنی بر مبارزات و دیگر نرم افزار های مخرب و تحویل از طریق ایمیل مجله گزارش که نه تنها اخلال در توانایی خود را به انجام کار خود را, اما همچنین می تواند تانک های عمومی اعتماد به نفس در نتایج انتخابات.

تبلیغات

"بزرگترین خطر در نظر من است نه رای واقعی در حال تغییر" گفت: J. Michael دانیل, مدیر عامل, غیر انتفاعی, امنیت سایبری, گروه سایبری تهدید داد در مصاحبه ای با خروجی. "که در واقع واقعا سخت به انجام در مقیاس بزرگ در راه است که در واقع یک تاثیر قابل توجهی. اما چه چیزی شما را نگران تضعیف اعتماد به نفس مردم است. از آن شروع به جمع آوری این سوالات در مورد آنچه شما می توانید اعتماد است."

تبلیغات

با توجه به این که روسیه هکرها قبلا ساخته شده تلاش های فیشینگ در بالا مشخصات اهداف در سال 2018 وجود دارد یک فرصت خوب دولت حمایت بازیگران می تواند یک حمله مشابه در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. این شهرستان در حال حاضر دست خود را کامل تکاپوی به جای اجتماعی فاصله اقدامات و سایر اقدامات احتیاطی سلامت پس از شما می دانید وجود دارد تحت اللفظی همه گیر در جریان است. و 400 میلیون دلار در انتخابات کمک های اختصاص داده شده به عنوان بخشی از کنگره محرک معامله می افتد به مراتب کمتر از میلیاردها دلار است که کارشناسان پیش بینی می کنند دولت و مقامات محلی نیاز به نگه داشتن رای دهندگان امن در پای صندوقهای رای است.

در منابع در حال گسترش نازک و حتی با توجه به حدود 1.2 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای تامین امنیت انتخابات که متحده دریافت کرده اند در این چهار سال پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری در مجله.

تبلیغات

"بدون شک ما بهتر از ما بودند در سال 2016" دانیل گفت: خروجی. "اما بهتر است به این معنا نیست که ما که در آن ما نیاز به."

بنابراین من حدس می زنم ما فقط باید برای نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند. هر کسی می دانم که اگر جادوگران در Infinite می تواند سحر و جادو برخی از هکرها اگر ما آنها را پرسید خوبی ؟

تبلیغات

[ایسنا]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب